Подкатегорија:
                   
363 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ski & Snowboard oprema vo top sostojba od Svajcarija !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Snowboard &&& Cizmi od Svajcarija povolno!!!

Snowboard dimenzii od 110cm do 170 cm i Cizmi od 31 do 48 ....Javete ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Skii,cevli,daski,kacigi,naocari povolno!!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Dolomite br 38-39

310mm , 27ka viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
21 јан 13:47Head br 38

viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
21 јан 13:46Rossignol 37-38

305mm , 26.5ka viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
21 јан 13:46Detsko ski odelo

viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
21 јан 13:46NAOCARI SNOWBOARD SKII MOTOCROSS BIKE UV ZASTITA NOVI OCILA

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
21 јан 12:25NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOR BIKE OCILA SO ZASTITNA MASKA

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
21 јан 12:24Машка ЈАКНА

Јакната е нова купена од Германија. Големина на јакната XL, отпорна ...


2.000 МКД
или предлог цена
20 јан 12:13Nordica ски чевли

Се продаваат ски чевли NORDICA во добра кондиција. Големина 30,0-30,5.


2.000 МКД
или предлог цена
19 јан 20:41kaciga-ROSSIGNOL

Кацигата е во одлична состојба. Контакт:078821678


1.200 МКД
или предлог цена
17 јан 18:09Pantoloni za skijanje

Се продаваат женски пантолони за скијање, воопшто не се користени 4F ...


1.500 МКД
или предлог цена
17 јан 11:33Jakna Justplay

Се продава нова, воопшто не користена јакна JUSTPLAY, број S (152/15...


2.000 МКД
или предлог цена
17 јан 11:32DETSKI SKII 90cm Novi

Novi


2.000 МКД
или предлог цена
17 јан 08:52NAOCARI OCILA SKII SNOWBOARD MOTOCROSS BIKE UV ZASTITA NOVI

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
16 јан 12:37NAOCARI OCILA SO ZASTITNA MASKA SKII SNOWBOARD MOTOR BIKE

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
16 јан 12:37Fischer RC4 Curv 120 Vacuum Full Fit 2018

Moze da se pravi korekcija na cizmata vo sportbike-Skopje Product ...


339 €
или предлог цена
15 јан 12:48SALOMON Ski 41br cevli/cizmi/konduri

Salomon konduri 41 broj vo SUPER sostojba Kondurite se zdravi i celo...


2.000 МКД
или предлог цена
14 јан 19:53Snowboard

Snowboard detski 130 sm vo super sostojba,se prodava bez vezovi.


60 €
или предлог цена
13 јан 15:34Snowboard(Daska) LAMAR 132 cm

Snowboard LAMAR 132 cm so novi vezovi I cevli HEAD 39 broj mozi I ode...


1 €
или предлог цена
12 јан 22:53ski snowboard service servis

ostrenje kantovi 85/90* nanesuvanje vosok popolnivanje lepenje ...


По Договор
или предлог цена
11 јан 21:31Ski cevli Rossignol exalt, flex 60 Br. 41

Se prodavat cevli za skijanje broj 41 Rossignol exalt, flex 60


4.000 МКД
или предлог цена
11 јан 21:08Detski komplet za skijanje br.100

Detski komplet za skijanje golemina 100, nosen tri pati


2.000 МКД
или предлог цена
11 јан 18:17nitro bord cizmi broj 36

broj 36 1600denari


1.600 МКД
или предлог цена
11 јан 17:16Nordica ski cizmi broj 38

1500denari


1.500 МКД
или предлог цена
10 јан 19:14head ski cizmi broj 39

broj 39 1200denari


1.200 МКД
или предлог цена
10 јан 19:13Burton bord cizmi

broj 39 1600denari


1.600 МКД
или предлог цена
10 јан 19:09Ski i Bord kacigi

Giro,Alpina,Scott


20 €
или предлог цена
10 јан 19:04Bord cizmi

Bord cizmi od 1500 do 1800denari


1.500 МКД
или предлог цена
10 јан 19:03Bord cizmi

Bors cizmi od 1500 do 1800denari


1.500 €
или предлог цена
10 јан 19:03Head bord cizmi

broj 39 1600denari


1.600 €
или предлог цена
10 јан 19:03Се продава машка ЈАКНА

Јакната е нова купена од Германија. Големина на јакната XL, отпорна ...


2.000 МКД
или предлог цена
10 јан 11:52Se prodava rossignol snowboard (daska) i cizmi

Se prodava rossignol snowboard so vezoj head vo mnogu dobra sostojba ...


9.000 МКД
или предлог цена
09 јан 16:18Skiorski cevli Nordica

* Cevli Nordica 25.0-25.5 298mm (39-40) odgovaraat na 37-38 broj na c...


50 €
или предлог цена
06 јан 19:42Novi univerzalni krovni nosaci

Se prodavaat univerzalni krovni nosaci.


80 €
или предлог цена
02 јан 10:25NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOCROSS - UV ZASTITA - BRAND GTX

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
02 јан 09:43NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOR - 100% NOVI SO UV ZASTITA

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
02 јан 09:42Se prodavat cizmi za snowbord

Cizmite se kako novi samo probani Broevi: 42.5 42.5 36


1 €
или предлог цена
28 дек 18:25Se prodavat snowbordi

Bordojte se kako novi bez nikakvi ostetuvanja 1.25cm


3.000 МКД
или предлог цена
28 дек 18:23Nordica

Broj 37 1700denari


1.700 МКД
или предлог цена
28 дек 14:02Snowboard Wild Duck

💥Snowboard/ daska Wild Duck 150cm po niska predsezonska cena • Vezo...


1 МКД
или предлог цена
28 дек 12:11Snowboard i cizminza bordanje povekje dimenzii

Prodavam snowboard i cizmi za bordanje povekje dimenzii Od 125cm do ...


1 €
или предлог цена
27 дек 20:29Страна 4 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам