Подкатегорија:
                   
354 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skii Elan

Skii so vezovi i steki, RC 04 170cm RC05 180cm Rosifgnoll 170 cm


1.000 МКД
или предлог цена
26 апр 12:23NARAKVICI RAKAVICI ZA SKIJANJE VELOSIPED PLANINARENJE MOTOR

Специјални нараквици погодни за скијање, возење мотор, велосипед, пла...


800 МКД
или предлог цена
11 апр 13:42NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOCROSS - UV ZASTITA - 100% NOVI

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
04 апр 10:43NAOCARI SO ZASTITNA MASKA - SKII SNOWBOARD MOTOCROSS - UV400

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
04 апр 10:43NAOCARI ZA SKI SNOWBOARD VELOSIPED MOTOR - 100% NOVI

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се сп...


600 МКД
или предлог цена
04 апр 10:43Board (daska, bord) 125cm i cevli br.: 38,5

Snowboard golemina 125cm so vezovi i cevli br.: 38,5 vozeni edna sezo...


100 €
или предлог цена
02 апр 12:36Скијачку чевли

женски, скијачки чевли бр.37 Саломон


2.500 МКД
или предлог цена
15 мар 14:28Чевли Fischer Soma tec

Два пара скијачки чизми броеви 44 и 1/3 и 44 и 1/2.. Користени некол...


45 €
или предлог цена
09 мар 17:25Продавам скии и сноуборд 150 cm

Продавам скии freestyle 150 cm i snowboard 150 cm. Половни и зачувани...


5.500 МКД
или предлог цена
07 мар 08:38Prodavam ski cevli Salomon 28.5 (44)

Prodavam cevli za skijanje Salomon br. 28.5 (44). Flex 90-100. Тел. ...


4.000 МКД
или предлог цена
06 мар 17:57Rossignol 9x oversize 165cm

Se prodavaat rossignol skii 175cm


100 €
или предлог цена
06 мар 16:40Kaciga BRIKO 54cm PERFEKTNA!!!

Kaciga za skijanje Briko 54 cm mnogu malku koristena, neudirana vo od...


20 €
или предлог цена
01 мар 16:15Se prodavaat ski stöckli 163cm mnogu dobro zacuvani

Skiite se servisirani i spremni za sezona nemaat nikakvi oshtetuvanja...


5.000 МКД
или предлог цена
01 мар 02:21Se prodavaat ski Atomic Doubledeck GS 2014 174cm

Skiite se servisirani i spremni za sezona redovno podmackuvani.so i...


7.500 МКД
или предлог цена
01 мар 02:20SKI NAOCARINZA ELECTRIC

ODLICNI SKI NAOCARI ELECTRIC


2.000 МКД
или предлог цена
28 фев 17:11Skojacki cevli br.39

Prodavam skijacki cevli Alpina br.39


500 МКД
или предлог цена
23 фев 08:26Bagaznik za skii

Prodavam bagaznik za skii za postari vozila. Sobira 7-8 pra skii. Pog...


500 МКД
или предлог цена
23 фев 08:26Prodavam cevli za skijanje Alpina br.45

Prodavam cevli za skijanje Alpina broj 45 vo dobra sostojba. Prakjam ...


1.800 МКД
или предлог цена
14 фев 21:50Se prodavat ski i cevli.

Ski: Elan 175cm 2000 denari Spalding 176cm 2000 denari Ato...


130 €
или предлог цена
14 фев 17:31turno freeride ski Salomon CZAR 174CM

turno freeride ski Salomon CZAR 174CM, so diamir vezovi i perfektni k...


1 €
или предлог цена
09 фев 22:41Turni skii komplet 166

Turno skii Karhu-Finska kompanija, komplet so markeri Diamir frichi t...


1 €
или предлог цена
09 фев 22:40Skii Head 1.80

Vo odlicna sostojba so vezovi Tyrolia 1.80cm 075 - 885 - 785


1.200 МКД
или предлог цена
09 фев 06:49Bord

Servisiran 152cm


1 €
или предлог цена
08 фев 19:29Prodavam Skii

Skiite se vo dobra sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
05 фев 18:42Lizgalki lizganje knki br 38 odlicni

Kako novi se br 38


1.000 МКД
или предлог цена
01 фев 18:27ski cevli Dynafit(ски чевли)

Se prodavat ski cevli Dynafit br. 38


1.500 МКД
или предлог цена
31 јан 21:29Се продаваат чевли за скијање ( околу 40 бр,или 308мм)

Се продаваат чевли за скијање ( околу 40 бр,или 308мм) половни, удобн...


1.300 МКД
или предлог цена
31 јан 15:53Ски опрема

Продавам комплет опрема за скијање Ски,чевли и штеки .Ските се 157cm...


165 €
или предлог цена
30 јан 17:29Опрема за скијање

Се продаваат чевли за скијање 40/41 број и скии 175cм. Цена поволна!...


2.000 МКД
или предлог цена
29 јан 10:38Скии HEAD 170

Се продаваат скии HEAD 170см со маркери до 120 килограми. Можна е з...


4.500 МКД
или предлог цена
25 јан 10:58Kaciga BRIKO 54-cm PERFEKTNA!!!

Kaciga za skijanje Briko 54 cm mnogu malku koristena, neudirana vo od...


По Договор
или предлог цена
24 јан 22:14Cizmi za ski 38br

Cizmite se zdravii nese osteteni nigde koristeni se od 14godinso dete...


30 €
или предлог цена
24 јан 13:32Se prodavaat ski, bord, cizmi

Se prodavaat razni golemini na ski Bord, cizmi 074 245 030 Dimitar...


1 €
или предлог цена
24 јан 00:19Skii ski odlicni

Pogolemite se 170cm Pomalite 140cm kompletni se so markeri Mozi i...


1.000 МКД
или предлог цена
14 јан 08:54SKI MASKI NAOCARI KAPI СКИ МАСКИ НАОЧАРИ

кратки маски- 200 ден наочари - 500 ден капи термо -300 ден


200 МКД
или предлог цена
10 јан 09:42Skii K2 170cm i cevli HEAD broj 9.5-42/43 komplet

tell stefan:077561306


120 €
или предлог цена
06 јан 13:01SEKAKOV VID NA SKI OPREMA-mozna Zamena!

Se prodava ili iznajmuva sekakov vid na polovna ski oprema cevli od b...


1 МКД
или предлог цена
04 јан 22:49*** Odlicni karvinf skii ATOMIC ***

Prodav dobro socuvani Atomic skii, Visina 163 POSLEDNA CENA 80€


60 €
или предлог цена
04 јан 19:51BRENDIRANA SKi JAKNA (Perduf) i origin.krzno SKORO NOVA !

Jaknata e koristena samo nekolku pati se prodava poradi gol.br. Renom...


49 €
или предлог цена
01 јан 01:24Скии Fischer SL World Cup

Се продаваат скии Fischer SL World Cup со направен сервис (спремни се...


70 €
или предлог цена
30 дек 16:27Страна 7 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам