Богданци
                           
54 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sprat od kukja

Se izdava namesten sprat od kukja.


200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

01 дек 19:55Деловен простор | Deloven prostor

Слободен од: 01.01.2023 Се издава деловен простор во центарот на Б...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Деловен простор / Канцеларија

27 ное 23:31Se prodava niva na samiot pat

Se prodava niva na samiot pat za gjavoto 667 m2 KP br 2247 KO Gjavoto


3.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 ное 13:47Se prodava niva

Se prodavat nivi na raskrsnica kaj Simov Bogdanci


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 ное 13:46се продава нива 396 м2 , КО Фурка

Ил 41 КО Фурка, КП 2456, викано место Село, кат. култура нива, класа ...


535 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 ное 09:49се продава нива 1044 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 181, викано место Прс кладенци, кат. култура нива,...


800 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 ное 09:49се продава нива 10410 м2 КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 230, викано место Брзанова корија, кат. култура ни...


1.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 ное 09:49се продава нива 1628 м2 , КО Фурка

Ил 41 КО Фурка, КП 1575, викано место Големи ниви, кат. култура нива,...


1.565 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 ное 09:49се продава нива1074 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 1752, викано место Станкова бара, кат. култура нив...


1.035 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 ное 09:49се продава нива 992 м2, КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 2986, викано место Чергазот, кат. култура нива, кл...


760 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 ное 09:48се продава нива 2196 м2 , КО Фурка

Ил 41 КО Фурка, КП 438, викано место Аниште, кат. култура лозје, клас...


1.685 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 ное 09:48се продава нива 533 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 2994, викано место Чергазот, кат. култура нива, кл...


410 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 ное 09:48се продава нива 4523 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 141, викано место Варница, кат. култура нива, клас...


4.340 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 ное 09:48се продава нива 636 мк КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 1535, дел 2, викано место Големи ниви, кат. кул. л...


1.220 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 ное 09:48се продава нива 1021 м2 , КО Фурка

Ил41 КО Фурка, КП 2399, викано место Шумелникот, кат. култура лозје, ...


1.960 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 ное 09:48се продава нива 2059 м2во КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 1221, викано место Шеста болница, кат. култура нив...


1.880 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 ное 09:48се продава нива 1476 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 2987, викано место Чергазот, кат. култура пасиште,...


1.415 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 ное 09:47се продава нива 1221 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка,КП 1463, дел 2, викано место Шопол, кат. култура лозје...


1.410 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 ное 09:46се продава нива 835 м2 КО Фурка

Ил 41 КО Фурка, КП 1837, викано место Станкова бара, кат. култура нив...


960 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 ное 09:46Deloven prostor

Se prodava,izdava delovniot prostor od 95metri kvad... Lokacija: ved...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Деловен простор / Канцеларија

11 ное 09:23Se prodava 4 sobna kuka vo Stojakovo

Se prodava stara kuka vo M.V."Selo" s.Stojakovo,Opshtina Bogdanci Gev...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

07 окт 09:56SE PRODAVAAT KUKI

Se prodavaat dve kuki moze komplet zaedno moze posebno.Edna do druga ...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

26 сеп 13:14Se prodava niva

Se prodava niva na asfalten pat Povrsina 7800 m2 Na samiot pat kon...


6 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 сеп 22:39Магацински простор за издавање во Богданци

Се издава магацински простор на обиколница во Богданци. Магацински п...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Магацини

10 сеп 13:00се продава нива 1675 м2

ИЛ 41 КО Фурка, КП 140, викано место Варница, кат. култура пасиште, к...


1.290 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

09 сеп 11:31се продава нива 1421 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 843, викано место Скачкови чуки, кат. култура нива...


1.365 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

09 сеп 11:30се продава нива 691 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 442, викано место Аниште, кат. култура лозје, клас...


800 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

09 сеп 11:29SE PRODAVA KUKA

Kuka vo Bogdanci 250m2 vednas vseliva na 2 spra...


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

22 авг 15:50Prodavam atraktivna parcela

Prodavam parcela od 38.000m2 vo atarot na Selemlija pogodno za solarn...


150 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 авг 11:35Se prodava niva

Se prodava niva od 18 dekara vo blizina na Gevgelija, selo Selemli. ...


30.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јул 12:44се продава нива 1249 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 2942, викано место Акли бунар, кат. култура нива, ...


1.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 јул 11:08Продавам Куќа со големо дворно место и плац до самата куќа

За дополнителни информации јавете се на мобилниот број 077 442 072 л...


48.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

10 јул 15:51SOBI ZA KRATOK PRESTOJ , 3km OD GRANICA

BED & BREAKFAST DELIKATES * * * Novo opremeni sobi za iznajmuvanje s...


10 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Соби

19 мај 21:45се продава нива371 м2 КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 2680, викано место Лозјата, кат. култура нива, кла...


360 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 15:00се продава нива 1218 м2 КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 1304, викано место Миндалот, кат. култура нива, кл...


1.170 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 15:00се продава нива 2172 м2ч КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 3059, викано место Обграден чаир, кат. култура нив...


2.085 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 14:59се продава нива 722 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 315, викано место Брзанова корија, кат. култура ни...


695 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 14:59Се дава под наем

Магацин со товарна рампа се дава под наем. Погоден е за повеќе дејнос...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Магацини

16 мај 10:07Deloven objekt pokraj obikolnica vo Bogdanci

Се продава деловен објект Г2 со нето површина 610m² на заобиколен пат...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Деловен простор / Магацини

12 апр 21:53Parceli na KO GAVATO

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava poveke a...


10 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јан 17:45Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам