Богданци
                           
54 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo Bogdanci 70m2

Se prodava stan od 70m2 vo Bogdanci do bolnica , moze i na rati ili ...


19.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Станови

18 ное 13:39Se prodava stan vo Bogdanci,moze i zamena za vozilo ili rati

Se prodava trosoben stan 70m2 vo Bogdanci,gjavocanova zgrada Za sta...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Станови

16 ное 17:19Se prodava stan vo Bogdanci

Se prodava stan vo Bogdanci do zgradata do Izvorski vo centarot Na ...


16.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Станови

13 окт 10:20Se izdava Stan

seiznajmuva kontakt 071658715 mirjana cena po dogovor 071658715


6.100 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Станови

25 сеп 21:55SE PRODAVA NIVA VO BLIZINA NA ZGRADATA NA "MLAZ BOGDANCI" ‼

Se Prodava Niva Vo Blizina Na Zgradata Na Poranesen "MLAZ BOGDANCI".S...


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 авг 10:24Oprema za igroteka

Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Останато

22 јул 13:00Odlicen stan full opremen

Se prodava stan ,full opremen,. LOKACIJA: do ambulantata vo Bogdanci ...


35.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Станови

19 јул 07:55Se prodava kuka

Poveke info na 070238038


69.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

26 апр 11:44prodazba_na_kuka

Se prodava kuka (karabina) na vlez od Stojakovo.Kukata raspolaga so p...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

18 ное 10:58Se prodava kuka vo Bogdanci

Se prodava kuka na ul. Veljko Vlahovik od 250 m2 so dva vleza i 435...


30.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

28 сеп 13:00Се продава стара куќа со голем двор позади паркот

Се продава стара куќа со голем двор на одлична локација позади паркот...


11.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

16 мар 17:36Deloven prostor vednas do Royal Medica

Se izdava deloven prostor 80m kvadratni, pogoden za sekakva namena na...


11.111.111 €
или предлог цена
09 јан 14:11Magacinski prostor

Се издава магацински простор од 800m2, 600m2 , 450m2 , 400 m2 и надво...


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Магацини

26 сеп 11:55Се изнајмува

Магацин со товарна рампа се дава под наем. Погоден е за повеќе дејнос...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 сеп 08:37Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам