Кичево
                           
130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Izdava Sprat

Se izdava sprat od kujka ne namesten za pojke info na te lefon 070-92...


6.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

09 мај 18:02Se Prodava Kuka 3.Sprata

Kuka na 3 sprata,so povrsina 100m2 Dvorno mesto 580-kvadr...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

07 мај 23:00Kukja s. Vrbjani Ohrid

Cena povolna Ima struja, voda i wc


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 мај 22:44Se prodava kukja nad Zeleznicka stanica

Se prodava kukja nad Zeleznicka stanica, so povrsina od 86m2 po zgrad...


72.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 мај 21:33Se prodava kukja vo Kicevo

Se prodava kukja na ul. Partizanski Odredi na pocetokot na Rastanski ...


170.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 апр 06:56Placevi i Kukja 240m2 dvor vo Kicevo centar do sudot

Se prodava kukja vo centar na Kicevo vednas do Osnoven sud, kukjata ...


950 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

27 апр 22:08Kukja so 2 placovi / Shtëpi me 2 parcela ndertimi

Shitet shtepi dy katëshe, me siperfaqe banimi prej 150 m2, dhe siperf...


75.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 апр 19:03Kaj gradski pazar kukja i dukani

Odma do gradski pazar kukja so dukani i stara kukja se prodava


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 апр 20:35Kukja so dukjan nasproti novo Sande do Vlazrimi

Se prodava kukja na 3 sprata so povrsina od 511m2. Kukjata e so prize...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

20 апр 21:19Се продава куќа во Кичево- Раштански пат

Kukata se naoga na ul. Partizanski Odredi br 57 Kicevo (Rastanski pat...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

20 апр 14:13Se prodava plac so kukja i dvor od 2300 kvadrati

Stara kukja so povrshina od 50tina kvadrati i dvorno mesto od 2300 kv...


185.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

18 апр 22:53Ekskluzivna kukja vo Pashino

Se prodava kukja na 3 sprata so vkupno korisna povrsina od 330m2 komp...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

10 апр 23:29Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat

Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat so vkupna povrsina od 1121m2 i...


110.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

10 апр 23:27Se prodava kuka

Се продава куќа на одлична локација помеѓу болницата и О.У.„Д-р Влади...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

31 мар 09:17Се продава карабина

Се продава карабина во населба Горица, Кичево. Карабината има приземј...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 мар 12:17Се продава куќа

Се продава куќа во населба Горица, Кичево, веднаш до магистралниот па...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 мар 12:17Shitet shtepi dhe toke!

Ne fshatin Greshnice shitet shtepi, kasolle me garazhe dhe toke prej ...


65.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 мар 09:15Se prodava kuka vednas do berzata

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata i...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

17 мар 10:04Se prodava kukja so dukjani

Se prodava kukja na 4ri sprata i dukjani neposredno do berzata kaj re...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

16 мар 18:45ПРОДАВАМ СТАНБЕНО ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ ВО КИЧЕВО

Продавам станбено деловен објект во Кичево на многу убава локација од...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

14 мар 21:24СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО нас.ДЕВЕАНА

СЕ ПРОДАВА дел од КУЌА(дуплекс-лепена куќа) Лоцирана во нас.ДЕВЕАНА...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

12 мар 16:57БАРАМ ИНВЕСТИТОР ЗА ГРАДБА НА СТНБЕН ОБЈЕКТ

Барам инвеститор за градба на станбен објект на многу убава локација ...


10 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 мар 22:16ПРОДАВАМ КУЌА НА МНОГУ УБАВА ЛОКАЦИЈА

Се продава куќа на одлична локација МНОГУ ПОВОЛНО ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ...


85 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 мар 22:00Se prodava kujka

Kujkata e vo odlicna sostojba. Poveke informacii na ovaj broj +41 78...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 мар 20:02Shitet - Se prodava kuka

Rruga 22djetori 341m2 Me imotenlist Mundet ndrrim me banes 071669...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

03 мар 11:07Se prodava kuka vo Ivanidol

Se prodava kuka vo ivanidol so povrsina od 100m2 stamben prostor i 27...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

23 фев 19:00Se prodava nova kukja so deloven prostor

Se prodava nova kukja so deloven prostor (okolu 200m2). Kukjata e pod...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

23 фев 08:09Se prodava kuka vo centarot na Kicevo

Se prodava kuka vo centarot na gradot na ul.Goce Delcev br.50.Vednas ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 фев 14:06Se prodava kukja vo D. Dobrenoec

Se prodava stara kukja vo selo Dolno Dobrenoec vo solidno odrzana sos...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

14 фев 12:48Куќа во центар на градот со дворно место

Се продаваат две куќи една до друга со дворни места на КПБР 3453/1, с...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

13 фев 18:40Se prodava kukja vo centarot na gradot

Se prodava Kukja vo centarot na gradot vo blizina na pravniot fakulte...


450 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

10 јан 13:47Se prodava kukja vo Pashino

Se prodava kukja vo Pashino so vkupna vnatresna povrsina 270m2 podele...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

09 јан 15:10Se prodava kukja vo blizina na opstinata

Se prodava kukja so povrsina od 400m2, na 100 metri od opstinata, na ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 дек 01:51PRODAVAM KUCA VO KICEVO

Prodavam kuca vo Kicevo na mnogu ubava lokacija so cista stambena kva...


200.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

19 дек 15:57Zgrada so L I F T , 30 Parking Mesta CENTAR Kicevo

Objektot poseduva: . ***LIFT (630 KG, za 8 Lica) ***30 PARKING Mes...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

18 дек 18:05PRODAVAM KUCA VO KICEVO

Prodavam kuca vo Kicevo na ubava lokacija Povece informacii na tel.0...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

19 ное 14:16Kuća nasproti gradska bolnica so dva dućani

kućata e nova gradnja 320 m2 po imoten list 3sprata i podrum blizu ce...


95.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

19 сеп 21:22Се продава куќа

Се продава куќа на улица Тане Цалески бр.12 во централниот дел од Кич...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

15 сеп 15:28Се продава куќа со дворно место 936м2

Куќата се наоѓа на мирна локација во центарот на град Кичево во близи...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

11 сеп 19:55Se prodava kukja nad Kasarna

Se prodava kukja nad Kasarnata vo Kicevo, kukjata e na 3 sprata od ko...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 јул 21:36Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам