Кичево
                           
130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам куќа во с.Другово, Кичево

Kukata se naoga vo selo Drugovo vednash posle Kicevo, до Основното Уч...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

18 јул 15:01Се продава куќа

Се продава куќа во населба Горица, Кичево, веднаш до магистралниот па...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

16 јул 13:24Se prodava kuka na Magistralen pat

Se prodava kuka na Magistralen pat Na izlez od Kicevo prema Ohrid P...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

16 јул 13:14Prodavam kukja vo Kicevo

Продавам куќа во центар во Кичево - Карпош. Куќата е со два посебни в...


125.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

13 јул 13:00Parcela 651 m2 vednas do stan. zgr. nasproti Maxi i Neptun

Se prodavaat dve parceli so kuka vo Kicevo. Odlicna lokacija izleg...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

09 јул 18:52Се продава куќа во Кичево

Се продава куќа во близина на општинската зграда во Кичево со излез н...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

16 јун 12:28Se prodava kuca kaj sudot prva linia

Kucata e na mnogu ubavo mesto da fala badijala koj e zainteresiran bu...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

16 мај 17:17Nova kukja vo novata nas. zad Vlaznimi

Se prodava nova kukja so povrsina od 434 m2 vo novata naselba za stad...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

11 мај 14:00ПРОДАБАМ КУЦА НА ОДЛИЦНА ЛОКАЦИЈА

Продавам куца многу поволно на многу убава локација МНОГУ ПОВОЛНО


18 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

20 апр 11:51Se prodava kuka / Се продава куќа

Se prodava kukja so povrsina od 150m2 i dvorno mesto od 715m2 koja se...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

27 мар 15:22VIKENDICA..S.LUPSTE.

Se prodava Vikendica vo S.Lupste, vo blizina na Samokov/Makedonski Br...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

18 јан 22:17Nova kuka nad kasarnata vo Kicevo

Se prodava nova kukja nad kasarnata so povrsina od 432 m2, pokraj izg...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

10 јан 15:07Kukja vo centralniot del na gradot

Se prodava kukja vo centralniot del na gradot, na ul. Stojan Sandeski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 дек 12:06Se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja so deloven prostor vo prizemje od 50m2 i 2 sprata za...


85.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 дек 18:57Kuka NA PAT ZA OSOJ

Кука на два спрата и два влеза + дополнителна надворешна куjна + надв...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 ное 07:44Se prodava kukja

Se prodava kukja vo nova naselba selo Drugovo. Cena po dogovor. Telef...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

22 окт 17:35кука кај судот во кицево

Се продава стара куќа непосредно до судот во Кичево со поглед кон бул...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

09 окт 20:09Kuka Gjorce Petrov se prodava

Kuka Gjorce Petrov se prodava


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

07 окт 09:40SE PRODAVA KUQA LEGALIZIRANA 2 SPRATA

KUKATA E KOMPLETIRANA VNATRE I PLUS DRUG OBJEKT SO POVRSINA OD 70 KVA...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

06 окт 16:19Kukja so dukjani na 100m od Berzata

Se prodava kukja so dukjani vo Centar, na 100 metri od berzata na ul....


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 сеп 07:49Se prodava kuka

Се продава куќа во населба Горица, Кичево, веднаш до магистралниот па...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

09 сеп 12:47Se prodava kukja vo Kicevo

Se prodava kukja vo nas. Deveana na ul. Slavko Lazareski br 14. lepen...


75.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

05 авг 12:59Me Qira / Po Kirija

Pershendetje Jepet katë shpije me qira ne qender te qytetit. Me re...


8.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 авг 23:12Kuka kicevo

Kujca na ulica Redzo Rusit - Zajazi br.2. Kukjata se naoga pozadi gra...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

26 јул 22:35Se prodava kukja nad kasarnata

Se prodava kukja so 432m2 povrsina. Kukjata se naogja zad kasarnata k...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

17 јул 12:19Se prodava kukja na super lokacija

Se prodava kukja so povrsina od 400m2 na super mirna lokacija, vo bli...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

12 јул 21:59Se prodavat kukjata Podhitno!!!

Kukjata se naojga vo naselbata Deveana Slavko Lazareski 15. Cena po d...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 јун 19:19PRODAVAM KUCA MNOGU POVOLNO

Kuca na odlicna lokacija POVOLNO


10 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

08 мај 20:33PRODAVAM KUCA MNOGU POVOLNO

Prodavam kucana odlicna lokacija so cis imoten list mnogu povolno


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

08 мај 17:22Se prodava kuca kaj sudot na parkingot

Povelete po dogovor


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 мар 23:33Se prodava Luca vo srceto na centarot povelete

Kucata se naogat pod audit kaj parkiralisteto povelete koj e zaintere...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

19 мар 20:41Shtepi ne qender

Shtepi e rregulluar ne qender te kercoves 3 kat 330 kvm, 300kvm obor...


300.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 јан 01:26Kuka

Kukata izleguva na dve ulicì i e na dva vleza se naoga do carskata ga...


130.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 дек 10:22Se prodava kuca

Shitet Shtepi me siperfaqe 780m2 me mundesi urbanistike te behet shte...


105.300 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

27 окт 19:39Kujca Kicevo

Kujca na ulica Redzo Rusit - Zajazi br.2. Kujcata ima prizemje sprat...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

30 јул 02:25Kujca Kicevo

Kujca na ulica Redzo Rusit - Zajazi br.2. Kujcata ima prizemje sprat...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

30 јул 02:18Куќа во строг центар

Се продава куќа во строгиот центар на Кичево спроти главната градска ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

05 јул 14:38Se prodava kukja vo selo Drugovo

Se prodava kukja vo selo Drugovo. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 јун 22:01се продава Куќа/Плац

Се продава Куќа во близина на блокот на ламелите спроти ресторан Кај ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 мај 09:31Renovirana kukja so povrsina od 120 m2 so moznost za gradba

Prodavam renovirana kukja so dvorna povrsina od 120 metri kvadratni s...


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

02 мај 20:27Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам