Кичево
                           
130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

се продава кука во Другово

Се продава реновирана кука на два спрата (едниот целосно реновиран), ...


25.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 мар 08:48Ribnik

Se prodava ribnik vo selo Belica kicevsko so dvorno mesto 5000 kvadra...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

17 фев 13:00Se prodava kukja pod Krusino

Се продава куќа на ул. Методија Стефаноски т.е под Крушино. На 2 спра...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

02 фев 19:32Se prodava kukja nasproti Zito Market

Se prodava kukja od 388 m2 na ul. M.U.Gina, nasproti Zito Market. Kuk...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

02 фев 19:31Se prodava kuka so golemo dvorno mesto do bolnicata - Kicevo

Se prodava kuka 72m2 so pomosen objekt od 29m2, dvor od 280m2 ili vku...


300 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 дек 21:47Zgrada vo gradba vo Kicevo

Kontakt: Whatsapp +49 1746798900 Facebook Sabit S...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

08 сеп 15:01ПРОДАВАМ КУЌА

Продавам куќа во населба 22 декември над касарната во Кичево на улиц...


65.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

26 авг 08:18Se prodava kuca kaj sudot

Kucata e so dva vleza se naoga pod sudot na noviot parking komplet me...


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

18 авг 00:23SE PRODAVA KUKJA VO KICHEVO

Se prodava kukja na odlicna lokacija vo Kicevo na ul. 4-ti Juli br. 6...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

18 јун 11:22Se prodava kukja vo Kicevo

Se prodava kukja vo Kicevo, na ubava i mirna lokacija, so golemi pros...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

14 јун 23:49Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам