Берово
                   
117 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

C220 redizajn sport edition 150ks AVTOMATIK

ekstra socuvano i odrzuvano auto moze da se vidi bez nikakvi sminki i...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

14 јул 23:50



TOUARAN 1.9 TDI 105 KS

Se prodava touaran 1.9 tdi vo besprekorna sostojba cuvan i odrzuvan z...


4.650 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 јул 18:43



Odlicno socuvan Mercedes CLS320cdi

Se prodava Mercedes CLS 320 Cdi 7g-Tronic Twin Turbo 2009g 266 ks Re...


5.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

29 јун 18:42



Reno kangoo

Reno kangoo ...vo super sostojba..kompleten servis ..Novi gumi... Za ...


2.850 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

13 јун 07:43



Passat 2.0 tdi (102 kw)

Se prodava pasat 2.0 tdi 102kw (140ks) Kolata e vo mnogu dobra sosto...


6.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

07 јун 22:48



Matiz Daewoo

Se prodava kola za delovi Matiz Daewoo full oprema , so klima , servo...


450 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

31 мај 16:06



AUDI A4 1.9TDI 85KW ----S line!!!!

Kolata e vo fabricna sostojba (kako nova), S line paket so realni 156...


5.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

03 мар 10:50



ford focus c-max 1.6 90 ks dizel 2005 god.

napraven e komplet servis


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

31 дек 12:43



VW Passat

Se prodava pasat so realni kilometri, servisiran redovno, vo odlicna ...


3.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

22 дек 21:30



Megane 1.5dci 6 brzini Dynamique Luxe 78kw 106ks

Renault Megane 1.5dci 6 brzini Dynamique Luxe 78kw 106ks -Kilometraz...


2.799 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

17 ное 23:07



Megane 1.5dci Dynamique Luxe 78kw 106ks

Renault Megane 1.5dci 6 brzini Dynamique Luxe 78kw 106ks -Kilometraz...


2.800 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

16 ное 23:23



Se prodava Skoda Felicia

Se prodava


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

07 окт 13:15



TOUAREG 2.5 TDI MOZE ZAMENA RACKA M

RACEN MENJAC 2.5 TDI ULJE FILTER ZA NAFTA ZA ULJE REGESTRIRAN PRED ED...


7.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

19 сеп 01:55



Se prodava opel astra benzin-plin

Se prodava opel astra 1995 vo odlicna sostoja,so nov akomilator i e r...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

19 авг 18:35



Peugeot, pezo 407 2.0hdi 136hp

Se prodava pezo 407, registrirana + zelen karton do 9.8.19, napraveno...


2.900 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 јул 18:42



Renault megane scenic 1.6

Renault megane scenic 1.6 benzin, vo odlicna sostojba pali-vozi. Pro...


1.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

23 јун 23:20



Се продава Chevrolet Kalos

Се продава chevrolet kalos 2005 година вграден плински уред од 42l по...


2.100 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

12 јун 21:23



Bmw x5 3.0 plin-benzin

Bmw x5 3.0 plin-benzin dobro socuvan M-paket


6.400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

03 јун 11:59



Bmw 330ci

Prodavam Bmw 330ci 2000g Kolata e full servisirana pali vozi je avt...


1.800 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

26 мај 17:31



peugeot 206 1.9d

kompleten servis pred 200km vo ekstra sostojba


1.800 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 мај 21:45



Golf 3 !

.


1.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

25 мар 16:23



Mercedes e220 avangard Top Sostojba

Kolata e kupena od Germanija regestrirana pred eden mesec na bg tabli...


16.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

22 мар 12:50



Пасат

Колата е во одлична состојба Сменето ребраст каиш и комплет филтри ...


7.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

19 мар 10:59



Nissan X-Trail

Se prodava Nissan X-Trail 2.0dci 177konski sili vo odlicna sostojba i...


11.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 фев 22:18



Seat Leon 1.9 TDI 105 ks. 2006 god..

Seat Leon 1.9 TDI 105 ks. 2006 god.. - KLIMATRONIK -- LADI ODLICNO.....


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

09 фев 13:35



bmw e 46 318 i

Комплетно сервисирано со клима супер работи, 4 нови гуми , сменет фил...


2.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

14 јан 11:55



PASSAT TDI 110KS ZAMENA

bandasi za lada niva 4 bandasi so gumi bandasite se 15 garantiram d...


9.000 МКД
или предлог цена
Берово

Автомобили

12 јан 01:23



opel astra 1.7 dti

prodavam opel astra 1.7 DTI 2000 god so realni 125000 km reg do 07 20...


1.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 јан 13:56



Ford fokus

Ford fokus 1.8TDI 66KW KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SMENET REBREST KAIS U...


1.600 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

30 ное 13:00



POLO clasic

Plin atestiran kontakt tel.071818105 Ljupco


1.100 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

30 окт 22:16



BMW 320

Prodavam BMW 320 disel 110kw-`150ks vo dobra sostojba so full oprema....


3.650 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

29 окт 12:53



Се продава Рено Еспејс

Со комплет 7 седишта


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 окт 18:53



Daewoo

Kolata ima nekoj problem so servoto neznam sto drugoto se e ok regist...


550 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

27 авг 13:12



Dobar familiaren avto

Kolata ima направен голbем сервис 4нови гуми сменето скоро се со мали...


550 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

27 авг 11:34



Ford Escort 1.4 Benzin/Plin

Форд Ескорт 1.4 Бензинец со граден плин систем, има важечка регистра...


500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

31 јул 15:40



AUDI A4 1,9tdi 131 ks 2001god

Audi A4 1,9tdi 131ks 2001god klimatronik vo mnogu dobra sostojba


3.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

30 јул 13:00



VW PASSAT 1,9TDI 131ks ekstra

se prodava stegnena prednica,odlicen motor highline oprema, greaci na...


3.600 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 јул 19:53



Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам