Охрид
                           
1504 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Трособен стан кај Комерцијална на 100 м од кеј

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на при...


105.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 ное 09:41Промовирано

Stan pod Kirija i na Turisti vo centar

Se iznajmuva na Turisti i van sezona pod Kirija isključivo do Maj (ju...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 окт 07:45Промовирано

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 19:55Промовирано

Se izdava garsonjera pod kirija na podolg period

Se izdava pod kirija na podolg vremenski period SE IZDAVA OD 1vi...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:40BODLE apartmani entar

Izdavam novi apartmani vo centar so kupatilo, kujna, internet, garaza...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:17Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:01For Rent Apartman do ezero,Centar

🌅Apartmanot se naoga na samo nekolku cekori do ezerskiot kej vo cent...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:57ПРОДАВАМ СТАН

Продавам стан во Охрид во склоп на зградата има, уреден двор со зеле...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:48Se izdava

Se izdava kompletno opremen dvosoben stan vo strog centar vo Ohrid. K...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:30IZDAVAM TROKREVETNA GARSONJERA VO CENTAR NA OHRID

IZDAVAM TROKREVETNA GARSONJERA VO CENTAR NA OHRID KAJ KATOLICKA ISKL...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:13Апартман Плодин

Се издава стан во строгиот центар на Охрид, на главната улица во Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:32Iznajmuvame Stanovi i Sobi

Iznajmuvame novi i luksuzno opremeni, konforni stanovi vo centarot na...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:11Iznajmuvame Dvosoben Stan - Apartman

Iznajmuvame novi i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:11Нов трособен стан во близина на центар

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на при...


92.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:52  НОВ ОГЛАС

Kupuvam Garsonjera

Kupuvam Garsonjera do 30.000 e. Ponudite samo na tel.


30.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:27Se prodava stan vo Ohrid 62 m2

Se prodava stan vo blizina na Tamro 7 so pogled na Galicica dnevna so...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:05Novogradba Top lokacija Stanovi so pogled na Ezeroto vo Ohri

Novogradba Top lokacija Stanovi so pogled na Ezeroto vo Ohrid-Raca....


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:04  НОВ ОГЛАС

Se prodava preubav Stan vo Ohrid

Se prodava stan 40m2 Peti kat so gallerija. Komplet namesten. Te...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:46Se prodava preubav stan 65m2,top lokacija so fenomenalen pog

Se prodava preubav stan 65m2,top lokacija so fenomenalen pogled vo oh...


78 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:45Se prodava preubav stan 56m2 vo ohrid kvalitetna zgrada

Se prodava preubav stan 56m2 vo ohrid kvalitetna zgrada. ⭐Namesten...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:45  НОВ ОГЛАС

Apartman Ohrid

-Se izdava stan, vo blizina na Biljanini izvori. -Kompleno namesten


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:24SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR NA OHRID

Se izdava luksuzen stan vo centarot na Ohrid, 100m do ezero i charsij...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:43Kupuvam stan vo Ohrid

Купувам стан во Охрид со една спална соба, околу 50 квадрати. Пожелно...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:51  НОВ ОГЛАС

kupuvam stan

kupuvamstan od 40do50 metri kvadratni


800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:13IZNAZMUVAM GARSONIERA VO CENTAR NA OHRID

Garsonierata se izdava za podolg vremenski period Kontakt tel: 077 85...


6.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:57  НОВ ОГЛАС

Se iznajmuva 70m2 stan vo centarot na Ohrid

Се издава комплетно опремен стан во центарот на Охрид, на почетокот н...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:12Iznajmuvam stan za podolg period vo Ohrid centar

Iznajmuvam komplet namestena garsonjera vo centarot na Ohrid pozadi s...


7.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:44  НОВ ОГЛАС

FOR rent - strog centar samo na podolg rok

Se iznajmuva na podolg rok stan vo najstrog centar na gradot kaj poli...


220 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:01НОВИ АПАРТМАНИ ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ

Издаваме нови и удобни апартмани каде што ќе поминете пријатни и неза...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:00Stan pod kirija centar ohrid

Se izdava stan pod kirija vo centar Ohrid Kujna kompletna dva lezai...


7.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:41  НОВ ОГЛАС

Нови Апартмани и Студиа во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:36APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Stan 50m2

Prodavam stan 50m2 na Asnom kaj Tamaro (biljanini izvori) na visoko p...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

---140.000 evra FIKSNO --- SE PRODAVA stan so EXTRA lokacija,spratno...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:37Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:11IZDAVAM STAN VO STROG CENTÀR

Stanot se izdava i e vo center trosoben nov so dve spalni ...


30 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:52Kupuvam stan

Kupuvam stan od 40 do 50 m2 Biljana 076-582-656


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:42Se prodava stan vo gradba Ohrid

Se prodava stan vo gradba vo centarot na Ohrid od Turisticka bulevaro...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Охрид

Станови

Вчера 11:20Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

Апартманите се наоѓаат во центарот на Охрид на две различни локации :...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:00Iznajmuvame Dvosoben Apartman - Stan

Iznajmuvame nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na Ohrid v...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:21Apartman Tiffany Ohrid

Апартманот се наоѓа во центарот на Охрид за максимум 5 особи! Се наоѓ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 00:15DVA APARTMANI ZA PO 3 OSOBI POZADI MILENIUM

Apartmani za prekrasen odmor pozadi hotel Milenium. Kapacitet dva ap...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

03 дек 20:34Prodavam stan od 70 kvadrati vo kukja 1km od centar

Se Prodava stan vo kukja na 1km od cemtarot na ohrid , Okolu 67kvadr...


54.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
55.000 €
Охрид

Станови

03 дек 19:43Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам