Охрид
                           
1575 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нови студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:23Промовирано

Se Izdava Stan Vo Ohrid Na Kej

Se izdava stan vo centralniot del na Ohrid na Kej Marsal Tito do hote...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 јул 20:47Промовирано

Se izdava Dvosoben Stan/Apartman so parking

Se iznajmuvat novi dvosobni stanovi na turisti i kirija do maj 2021 g...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

31 јул 15:59Промовирано

Стан на Туристичка до маркет Тамаро

Станот е лоциран во зелената зграда од Трим-Лум на Туристичка, и глед...


77.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:04Nov Apartman so Besplaten Parking vo Strog Centar

Адреса: Партизанска 1 Апартманот FANTASY 2 се наоѓа во центарот на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:00Dvosoben Stan do ordinacija Sonce

Se izdava stan vo Ohrid, na prizemje, so dvor. Pogoden za familii so ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:20Top apartmani vo centarot na Ohrid

Se izdavaat 2 top namesteni apartmani vo centarot na Ohrid, sekoj apa...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:10Apartman Dialko vo Ohrid

Se izdava Apartmanot e vo najstrogiot i najmirniot del na Ohrid, na...


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:07Се издава стан во Охрид

Се издава комплетно наместен и реновиран стан, во склоп на хотел Инте...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:38Stan vo Ohrid strog centar

Se izdava stan (garsonjera) vo Ohrid vo strog centar do Ohridska bank...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:33Се издава стан 66 m² на 600м од кеј

Се издава двособен стан за 4 особи, воопшто не вселен и воопшто неко...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:19*** STAN ZA TURISTI ***

Stanot se naogja vo centarot na Ohrid, na samo 200 metri do ezero. Ra...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:15Apartman 95 m2

luxusuzen Apartman od 95 m2 🌟🌟🌟🌟 So 2 spalni, ednata e so...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 07:47Stan vo Ohrid

Se izdava Stan vo Ohrid na visoko prizemje, 36 m2 na ul. Sirma Vojvod...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 07:37НОВ стан во СТРОГ ЦЕНТАР

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


70.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 22:37Ohrid-Apartman strog centar prva linija do ezero

Ohrid-Se iznajmuva apartman strog centar prva linija do ezero na ul.K...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 20:36ИМПЕРИЈА – Стан 25м²

Шифра А 34/7 Се продава нов невселуван стан (гарсоњера) со површи...


36.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 20:13ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Ексклузивен стан

Се продава нов луксузен стан со ексклузувен поглед на езеро. Површ...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 20:13СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА И КОЊСКО

СТАН ВО ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА Се издаваат соби и ап...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 18:46Апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот се наоѓа во строгиот центар на Ох...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 18:14Se izdava stan vo centarot na Ohrid, na podolg period

Се издава комплетно опремен стан во центарот на Охрид, на почетокот н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 18:12Trosoben stan (2 spalni sobi) - Biljanini Izvori

Se izdava stan od 70m2 vo naselba Biljanini Izvori (vednas nasproti g...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 17:34Apartman vo Centar Ohrid za 2 lica

Se izdava za kratok prestoj stan vo centarot na Ohrid 🇲🇰, 250m od s...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 17:34Se iznajmuva studio nas.sv.Stefan,na 100m od plaza

(sloboden od 27.07 do 03.08)Se iznajmuva studio apartman vo Ohrid vo ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 16:13Нови Апартмани и Студиа во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 15:58Се издава двособен стан

Се издава наместен двособен стан во Охрид во близина на пазарот. Стан...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 15:33Kupuvam stan do 40m2 vo centarot na Ohrid

Baram stan vo Ohrid do 40m2 po normalni ceni. Za ponudi kontaktirajte...


32.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 15:28Се изнајмува нов стан во центарот на Охрид

Се изнајмува стан во центарот на Охрид , наспроти полицијата . Стано...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 14:41*** АПАРТМАН ***

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 13:58Se izdava stan vo ohrid

Sloboden od 07.08 nedela Stan na ulica turisticka nad kam market so ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 13:16Apartman centar ohrid sloboden od 10 avgust

Apartman centar ohrid sloboden od 10 avgust klima tv kujna kupatilo t...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 13:16SANRAJS Trosoben Stan 95 m2 centar, odlicen

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba preubav stan od 95...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:54Sanrajs Nov trosoben preubav stan od 99m2 na 1 kat istok

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba preubav nov stan o...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:54Sanrajs nov trosoben luksuzen stan od 82m2 na 5kat vo centar

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba nov luksuzen troso...


122.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:54Iznajmuvam stan pomedju Riviera i Palas

Stanot e pomedju hotel Riviera i Palas ,so prekrasen pogled na ezerot...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:51*** Капитал *** Двособен стан со двор - Чаршија Охрид

Ексклузивна понуда: Двособен источен стан со двор во Охрид, урбана ...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:50***Капитал***Ексклузивно Стан 76 мкв, Три Апартмани

Шифра 10 929 Ексклузивна понуда Трособен стан организиран како...


77.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:50*** Капитал *** Трособен северозападен стан 64 мкв

Трособен стан во Охрид, урбана заедница 8ми Септември. Површина: 64 ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:50*** Капитал *** Трособен јужен стан во Центар.

Трособен јужен стан во Охрид, во урбана заедница Центар во непосредна...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49*** Капитал *** Трособен стан во населба Христо Узунов.

Трособен стан во населба Христо Узунов. Површина 82 мкв. Кат петти,...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49*** Капитал *** Трособен јужен стан во центар на Охрид

Шифра 10 933 Трособен јужен стан во Охрид во урбана заедница Центар...


97.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49***Kapital***Ekskluzivno trosoben stan dupleks 102 mkv

Шифра 10 824 Екслкузивна понуда Трособен комфорен с...


85.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49*** Капитал *** Двособен југоисточен стан во Охрид 54 м2

Двособен јужен стан во Охрид, во урбана заедница Билјанини извори, н...


67.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49Страна 3 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам