Охрид
                           
1575 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava Dvosoben Stan/Apartman so parking

Se iznajmuvat novi dvosobni stanovi na turisti i kirija do maj 2021 g...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

31 јул 15:59Промовирано

Вила со 10 апартмани во центар со паркинг

Вила во центарот на Охрид поседува : 7 студија апартмани 2+1 22-25 м...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 авг 10:41Промовирано

Апартман Св.Стефан.Apartman Sv.Stefan

Се издава апартман 48m2, до хотел Маива на 150м до езеро.Oдлично мест...


1.800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 08:25Промовирано

*** Капитал *** Двособен источен стан Билјанини извори 58 м2

Двособен стан во Билјанини извори. Површина: 58 мкв. Кат: поткровје ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:48*** Капитал *** Јужен стан во Охрид, населба Христо Узунов.

Површина 40 мкв. Кат четврти без лифт. Ориентација југ. Паркинг. Рап...


41.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:48Apartman Tiffany Ohrid

Апартманот се наоѓа во центарот на Охрид за максимум 5 особи! Се наоѓ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:48SE IZDAVA APARTMAN VO CENTAR NA OHRID

Apartmanot e nov, se naogja vo centar na ohrid na 150 metri od ohrids...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:46Se izdavaat Apartmani vo lagadin

Se izdavaat Apartmani vo lagadin... Prva linija od ezero Celosno o...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:16Iznajmuvam stan

Se izdava stan - apartman vo strog centar vo blizina na Gimnazijata, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 10:34*SAJCESKI* STAN NA EGEJSKA

Se prodava stan vo Ohrid na ul. Egejska vednas do fabrikata Bratstvo....


58.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 10:25Недвижности Скопје,Охрид,Струга...

Се продаваат два стана во Охрид 1. Во градба на приземје кај Тамаро...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 10:19ИЗДАВАМ СТУДИА ВО ОХРИД ЗАД ОХРИДСКА БАНКА

АПАРТМАНИ/СТУДИА,, СИМОНА" СЕ ЛОЦИРАНИ ЗАД ОХРИДСКА БАНКА-ЦЕНТАР, НА ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 10:13Kamelija stan vo gradba 68m2,dve spalni,Bil.izvori

Se prodava Trosoben stan vo faza na gradba so golemina od 68m2, raspo...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 09:52Kamelija Nov stan Biljanini izvori,3 kat,57m2

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov stan(vo faza na gradba) ...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 09:48IZDAVAM TROKREVETNA GARSONJERA VO CENTAR NA OHRID

IZDAVAM TROKREVETNA GARSONJERA VO CENTAR NA OHRID KAJ KATOLICKA ISKL...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 09:38se izdava stan pod naem

се издава апартман гарсоњера во строг центар во нова зграда. наместен...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Охрид

Станови

08 авг 09:10Apartman peacock

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid 40 m2 +12m2 terasa dnevna ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 08:25Apartman centar ohrid sloboden od 10 avgust

Apartman centar ohrid sloboden od 10 avgust klima tv kujna kupatilo t...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 08:17Iznajmuvame Stanovi i Sobi

Iznajmuvame novi i luksuzno opremeni, konforni stanovi vo centarot na...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 07:53Iznajmuvame Stanovi i Sobi

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 07:53Се продава стан во Охрид

Се продава наместен стан во Охрид на улица Питу Гули до училиштето Х...


88.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
93.000 €
Охрид

Станови

08 авг 00:27Baram stan pod kirija

Baram stan pod kirija vo Ohrid za podolg period, za edno lice (studen...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 21:49Стан 71 m² кај болницата

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на одл...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 21:37Iznajmuvame Dvosoben Apartman - Stan

Iznajmuvame nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na Ohrid v...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 20:00Prodavam super stan vo centarot na Ohrid

Продавам супер стан во центарот на Охрид, трособен, комплетно наместе...


79.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 19:43Izdavam iznajmuvam stan vo ohrid

Iznajmuvam stan vo Ohrid 64 m2 . So posebna spalna soba i pomosen k...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 19:08Se izdava sprat do kuka za turisti

Pogodno za 6 lica ili dve familii, so najubaviot pogled na Ohrid I oh...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 18:27Se Iznajmuva Stan Na Odlicna Lokacija

Се изнајмува стан во Охрид, на одлична локација,непосредно до градски...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 18:06КУПУВАМ ГАРСОЊЕРА ВО ОХРИД

Kупувам гарсоњера во Oхрид со нето корисна површина максимум до 25 м2...


9 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 16:16НОВИ АПАРТМАНИ ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ

Издаваме нови и удобни апартмани каде што ќе поминете пријатни и неза...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 16:13Се издава стан во Центар на Охрид

Издаваме стан во Охрид Центар, во близина на Комерцијална Банка, на 1...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 15:50Apartman Martin

Se izdava trosoben Stan na kratok ili podolg period vo centar nasprot...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 15:09GARSONJERA DO EZERO

Garsonjerata e top izrenovirana so novo kupatilo i nova dograma. Glet...


29.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 14:58TROSOBEN STAN DO EZERO

Stanot e blizu do ezero, perfektno izrenoviran, ima i golem dvor.


58.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 14:58SE IZDAVA GARSONJERA VO STROG CENTAR NA OHRID

Se izdava garsonjera vo strog centar na Ohrid, 200m do carsija i ezer...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 14:31SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR NA OHRID

Se izdava luksuzen stan vo centarot na Ohrid, 100m do ezero i charsij...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 14:31Se izdava apartman strog centar vo ohrid so parking

SLOBODEN OD 15 do 21 avgust Se izdava kompletno opremen stan vo najs...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 14:13Stan vo Ohrid - Стан во Охрид

Се продава стан, 99м2 на улица АСНОМ во Охрид. Станот има југо-источн...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 13:26Smestuvanje, apartmani, sobi, studio, apartman

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


10 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 12:42OHRID APARTMANI DO EZERO

Izdavam novi apartmani vo centar, do ezero , kaj Hotel Riviera, so br...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 09:20STANOVI VO GRADBA POZADI TAMARO 7 ASNOM

SE PRODAVAAT STANOVI 48,52 I 75m2 VEDNAS DO MARKETOT TAMARO 7.Za pove...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 09:00se izdava dvosoben stan strog centar so parking

Se izdava kompletno renoviran stan so dnevna i spalna so kapacitet od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 08:09Se iznajmuva LUX stan najstrog centar do poshtata so garaza

UTOPIA APARTMENTS OHRID https://www.facebook.com/utopia.ohrid/ Se...


45 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 авг 08:05Страна 4 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам