Охрид
                           
1582 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan od 64m2 vo nova zgrada na ulica Egejska

Se prodava stan od 64m2 vo nova zgrada na ulica Egejska vo Ohrid. ...


76.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 22:35



Промовирано

SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA OHRID

Se izdava stan vo centarot an OHRID nasproti Waikiki do staroto Kino....


20 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
30 €
Охрид

Станови

06 авг 14:16



Промовирано

Се продава двособен стан во нас.Христо Узунов

Се продава стан со 40м2 станбена површина+5м2 балкон, на приземје во ...


49.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 авг 10:23



Промовирано

Apartman za turisti vo centar Ohrid

Apartman centar ohrid Klima TV kujna kupatilo terasa masina za alist...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 авг 15:15



Top apartmani vo centarot na Ohrid

Se izdavaat 2 top namesteni apartmani vo centarot na Ohrid, sekoj apa...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 авг 14:58



*** Капитал *** Двособен стан со двор - Чаршија Охрид

Ексклузивна понуда: Двособен источен стан со двор во Охрид, урбана ...


58.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
65.000 €
Охрид

Станови

10 авг 14:21



Stan vo Centar do Ohridaka Banka za 5 lica na prv spratt!!!

Stanot e sloboden od 16ti avgust!!!Iznajmuvam dvosoben stan zad Ohri...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

10 авг 13:07



Se izdava garsonjera

Se izdava golema garsonjera od 45 m2 vo centar. Ima golema dnevna so ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 авг 11:39



Se izdava stan vo centar na Ohrid

Izdavam opremen stan od 64 m2 na juzna strana vo centar na ulica 7mi ...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 авг 11:39



ЧОЈС-Nov stan na ul.Egejska

Se prodava nov stan (vo zavrsna faza )na ul.Egejska so vk kvadratura ...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 авг 11:04



Se Izdava Nov Apartman do Ezero so Besplaten Parking

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Инфинити се наоѓа во строгиот цен...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

10 авг 10:17



Нови студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

10 авг 07:23



* SAJCESKI* Familijaren Stan do Hristo Uzunov ucilisteto

Se prodava familijaren stan vo Ohrid vo ponova zgrada do ucilisteto H...


93.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 23:17



ИМПЕРИЈА – Стан 60м²

Шифра Б 110/18 Се продава нов невселуван стан со површина 60м² со р...


890 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 20:54



ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ –Продажба на стан

Се продава стан со површина 115м2 (дневна,кујна,трпезарија,3 спални,х...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 20:54



Se izdava stan

..Se izdava stan na ulica Stiv naumov (vo blizina na pazarot) na samo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 18:21



Se iznajmuva LUX studio najstrog centar so garaza

Se iznajmuva komplet opremeno komotno studio so golemina od 40m2 vo n...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 18:16



ЧОЈС-Atraktiven stan na ul.Jane Sandanski

Se prodava atraktiven stan na ul.Jane Sandanski (ramstor)so vk.povrsi...


126.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 18:10



Се издава стан за 2 особи ( пар)

Станот се издава за краток период слободен од 1 ви Јули Се издава ста...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 15:57



**** Трособен јужен стан на ул. Партизанска 75 мкв ***

Трособен јужен стан на ул. Партизанска, на само 2 минути од охридскот...


99.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 14:21



Стан во Охрид на убава локација

Голем стан во Охрид на убаво место кај Биљанини извори, на 5 кат, со ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 14:19



Lux Apartman za turisti vo strog centar 60m2

NE GO IZDAVAME NA LICA POMALI OD 20 GODINI... Apartmanot "RISTEVSKI...


60 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
3.000 €
Охрид

Станови

09 авг 14:06



Kamelija stan vo Lagadin 71m2 stranicen pogled

Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid, prodava stan vo Lagadin zgr...


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 12:37



Kamelija Trosoben Stan 79m2 vo Centar Ohridska Banka

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava stan vo blizina na Ohridska ...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 12:36



Apartman na 50m do kej sloboden od 08.08.22

Izdavam apartman na 50m do kej , poseduva dve sobi .Akomodiran e za 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 11:57



Stan vo Ohrid strog centar

Se izdava stan (garsonjera) vo Ohrid vo strog centar do Ohridska bank...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 09:33



Се издава стан 66 m² на 600м од кеј

Се издава двособен стан за 4 особи, воопшто не вселен и воопшто неко...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 09:19



*** STAN ZA TURISTI ***

Stanot se naogja vo centarot na Ohrid, na samo 200 metri do ezero. Ra...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 09:15



НОВ стан во СТРОГ ЦЕНТАР

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


70.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 22:37



ИМПЕРИЈА – Стан 25м²

Шифра А 34/7 Се продава нов невселуван стан (гарсоњера) со површи...


36.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 20:13



ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Ексклузивен стан

Се продава нов луксузен стан со ексклузувен поглед на езеро. Површ...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 20:13



СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА И КОЊСКО

СТАН ВО ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА Се издаваат соби и ап...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 18:46



Se izdava stan vo centarot na Ohrid, na podolg period

Се издава комплетно опремен стан во центарот на Охрид, на почетокот н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 18:12



Kupuvam stan do 40m2 vo centarot na Ohrid

Baram stan vo Ohrid do 40m2 po normalni ceni. Za ponudi kontaktirajte...


32.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 15:28



***Капитал***Ексклузивно Стан 76 мкв, Три Апартмани

Шифра 10 929 Ексклузивна понуда Трособен стан организиран како...


77.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:50



*** Капитал *** Трособен северозападен стан 64 мкв

Трособен стан во Охрид, урбана заедница 8ми Септември. Површина: 64 ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:50



*** Капитал *** Трособен јужен стан во Центар.

Трособен јужен стан во Охрид, во урбана заедница Центар во непосредна...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49



*** Капитал *** Трособен стан во населба Христо Узунов.

Трособен стан во населба Христо Узунов. Површина 82 мкв. Кат петти,...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49



*** Капитал *** Трособен јужен стан во центар на Охрид

Шифра 10 933 Трособен јужен стан во Охрид во урбана заедница Центар...


97.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49



***Kapital***Ekskluzivno trosoben stan dupleks 102 mkv

Шифра 10 824 Екслкузивна понуда Трособен комфорен с...


85.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49



*** Капитал *** Двособен југоисточен стан во Охрид 54 м2

Двособен јужен стан во Охрид, во урбана заедница Билјанини извори, н...


67.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49



***Капитал***Трособен стан Буклисокак 62 мкв

Шифра 10 926 Ексклузивна понуда: Трособен стан во Охрид, Букли...


41.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49



***Kapital***Opremen Apartman vo Centar 41 mkv

Шифра 10 925 Опремен апартман во Охрид, во урбана заедница Центар...


63.550 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49



Страна 5 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам