Охрид
                           
1588 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 мај 21:57Промовирано

Стан 71 m² кај болницата

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на одл...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 сеп 19:52Промовирано

Прекрасен стан во Билјанини Извори

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ско...


64.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 16:22Промовирано

Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan na ul. Pitu Guli Ohrid vo nova zgrada. Stanot...


250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 сеп 23:11ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Стан 95м2

Се продава стан со површина 95м2 (дневна со трпезарија,посебна кујна,...


85.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 сеп 20:53Kamelija Nov stan 57m2 so dvor od 77m2

Kamelija-Se prodava Nov Stan vo Ohrid nad hotel Granit. Stanot e so ...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 сеп 13:35Kamelija nov Stan 69m2 Lagadin

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov stan vo naselba Lagadin....


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 сеп 13:35ИЗДАВАМ СТУДИА ВО ОХРИД ЗАД ОХРИДСКА БАНКА

АПАРТМАНИ/СТУДИА,, СИМОНА" СЕ ЛОЦИРАНИ ЗАД ОХРИДСКА БАНКА-ЦЕНТАР, НА ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

13 сеп 12:02ЧОЈС-Nov stan na ul.Egejska

Se prodava nov stan (vo zavrsna faza )na ul.Egejska so vk kvadratura ...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 сеп 11:09Iznajmuvame Dvosoben Stan

Se iznajmuvat pod kirija do maj a podocna na turisti i dnevne presto...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 сеп 09:57APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 23:27Se iznajmuva na podolg period

Stanot se iznajmuva za period od septemvri do juli na mesecno nivo po...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 23:27Iznajmuvame Luksuzno opremen Dvosoben Stan

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 20:48Атрактивен стан

Се продаваат нови станови ограничено на само 10 од60 станови.Површина...


1.050 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 15:45Stan od 69m2 vo Centar - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 69m2 vo Centar vednas do pazarot. Stanot go ima s...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 15:20Атрактивен стан во центар до Вајкики

Атрактивен стан непосредно до чаршијата поточно старо кино.На само 10...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 14:27Apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka apar...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 12:06Se izdava luksuzno namesten Apartman

Se izdava luksuzno namesten Apartman so povrsina od 36m2 za podolg vr...


170 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 11:58ЧОЈС-Dupleks stan vo Centar

Se prodava stan - dupleks na ul.7mi Noemvri (pozadi skapestata zgrada...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 09:58IZDAVAM TROKREVETNA GARSONJERA VO CENTAR NA OHRID

IZDAVAM TROKREVETNA GARSONJERA VO CENTAR NA OHRID KAJ KATOLICKA ISKL...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 08:42Iznajmuvame Dvosobni Stanovi

Se iznajmuvat pod kirija i na turisti novi i luksuzno opremeni dvosob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 08:35Apartmani vo strog centar na ohrid so parking

Se izdavaat apartmani vo strog centar na 50 m od kej so pogled prema ...


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 сеп 15:39Stan vo Ohrid - Стан во Охрид

Се продава стан, 99м2 на улица АСНОМ во Охрид. Станот има југо-источн...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 сеп 07:35Се изнајмува двособен стан во центар на Охрид

Се изнајмува двособен стан во строг центар на Охрид. Апартманот се...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 сеп 22:21IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 сеп 19:14стан за изнајмување

два стана за изнајмување од октомври до јуни, се наоѓаат до факултето...


125 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 сеп 13:59PRODAVAM GARSONJERA OD 22M2 VO KARPOS 5 NA TURISTICKA

070/606-966 ODLICNO MALO FUNKCIONALNO STANCE NA 2 KAT SO POVRSINA ...


35.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 сеп 13:49Se izdava apartman

se izdava apartman so pogled na ezero pod samoilova tvrdina ...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

10 сеп 10:59Se izdava kompletno luksuzno namesten stan vo Ohrid za Podol

Se izdava kompletno luksuzno namesten stan vo Ohrid naselba Rasadnik ...


170 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 сеп 10:47Kamelija Apartman vo Lagadin na 1 linjija do ezero

Se prodava prekrasen apartman vo nas.Lagadin,na prva linija do ezero,...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 17:20Stan pod Kirija i na Turisti vo centar

Se iznajmuva na Turisti i van sezona pod Kirija isključivo do Maj (ju...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 13:41Се издава наместен стан во Охрид

Се издава наместена гарсоњера на улица Сирма Вовода 108, Охрид (кај м...


8.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 12:56Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat pod kirija i na turisti novi i luksuzno opremeni dvosob...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 11:12Se iznajmuva trosoben stan za odmor vo Ohrid

Trosoben Stan za iznajmuvanje vo centar na Ohrid. Dve spalni sobi, dn...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 10:55izdavam studio 70m do ezero

Izdavam studio kaj hotel Tino Vo centar Na Ohrid na sredina na setali...


2.222.222 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 08:10Apartman vo centarot na Ohrid

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро и бесп...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 сеп 16:14Апартман во центарот на градот

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро и бесп...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 сеп 16:14Se iznajmuva stan vo centarot na Ohrid

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро. На са...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 сеп 16:14Kupuvam stan

Kupuvam stan od 40 do 50 m2 Biljana 076-582-656


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 сеп 16:09Se Iznajmuva dvosoben stan vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat na turisti i kirija do maj/ jun novi i luksuzno opremen...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

08 сеп 15:49stan

prodavam stan odlicen pogled na ezero za poveke informacii zvonete


750 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 сеп 14:17Izdavam stan - garsoniera vo centarot na Ohrid

Se izdava garsoniera vo centar na Ohrid(do opstinata).Cena po dogovo...


150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 сеп 12:02APARTMAN CENTAR NIKA

Na Pocetok na Ohridska carsija vednas do Ohridska Banka Spakase banka...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 сеп 09:51Страна 7 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам