Подкатегорија:
                   
239 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fender 25r pojacalo za gitara појачало засилувач zasiluvac

Продавам 25 watt гитарско појачало, засилувач, Fender Frontman 25r Ma...


8.000 МКД
или предлог цена
08 авг 10:50zvucnici

!!Akciski ceni!!


1.999 МКД
или предлог цена
21 јул 00:09Karaoke zvucnik

🎙2x6.5 inch 600w со безжичен микрофон ✔ Подржува Bluetooth, USB, AU...


3.700 €
или предлог цена
21 јул 00:09MEGAFONI za MITINZI vo ZEC

Poveke od 10 vrsti na megafoni na lager vo zec electronic so ceni za ...


1 МКД
или предлог цена
30 јун 08:37Kupuvam zasiluvac ( pojacalo ) za elekt. gitara

Kupuvam zasiluvac ( pojacalo ) za elekt. gitara


По Договор
или предлог цена
18 мај 19:31STALAK ZA ZVUCNICI

NOV STALAK ZA ZVUCNICI ODLICEN MODEL


1.400 МКД
или предлог цена
28 мар 18:45YAMAHA HS-5

NOV STUDISKI MONITOR YAMAHA HS-5 CENA ZA EDEN ZVUCNIK 200 EVRA.


200 €
или предлог цена
10 мар 12:13NOV BEZZICEN MIKROFON

ODLICNI MODELI NOVI BEZZICNI MIKROFONI


1.000 МКД
или предлог цена
10 мар 11:49NOV MIKROFON

NOV MIKROFON SM58, ODLICEN KVALITET


1.000 МКД
или предлог цена
10 мар 11:49YAMAHA HS5

NOVI ZVUCNICI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5 CENATA E ZA EDEN ZVUCNIK ...


200 €
или предлог цена
10 мар 11:41zvucnici

NAJNOVI MODELI NA BLUETOOTH ZVUCNICI


3.400 МКД
или предлог цена
16 фев 12:10NOV KVALITETEN MIKROFON

NOV KVALITETEN MIKROFON TEL 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
29 јан 09:59Zvucnici

🎶 ПОНЕСЕТЕ ЈА ЗАБАВАТА КАДЕ И ДА ОДИТЕ 🎶 ВИ ГО ПРЕТСТАВУВАМЕ НАЈДО...


3.199 МКД
или предлог цена
22 јан 11:59ZVUCNIK

‼️Повторно на залиха‼️ ‼️АКЦИСКА ЦЕНА : 1999 Денари‼️ Караоке зву...


1.999 МКД
или предлог цена
22 јан 11:58zvucnici

🎙15 inch 800w со безжичен микрофон ✔ Подржува Bluetooth, USB, AUX, ...


4.999 МКД
или предлог цена
22 јан 11:58звучник

🎙2x8 inch 1600w p.m.p.o со жичен микрофон ✔ Подржува Bluetooth, US...


2.499 МКД
или предлог цена
17 јан 15:41Kolekcija noti za klasicna muzika - Колекција ноти

Се продава дигитална колекција на класични ноти од многу композитори....


2.000 МКД
или предлог цена
24 дек 10:51ZVUCNIK

Најмоќниот 15inchen звучник со вграден акумулатор до 48 часа батери...


6.999 МКД
или предлог цена
16 дек 23:26zvucnici

‼️Акциски цени‼️ 🎙2x6.5 inch 600w со безжичен микрофон ✔ Подржува...


1.999 МКД
или предлог цена
16 дек 23:18OBERTON DYNACORD EV - ZEC NOVO !!!

Prodazba na novi komponenti koi se pod golemiot brend Elektro Voice -...


1 МКД
или предлог цена
29 ное 20:54v-tac bluetooth zvcnik 6.5 inci

prodavam V-tac 6.5 inci bluetoooth zvucnik so litiumska baterija (5 c...


1.200 МКД
или предлог цена
02 ное 19:35!! РАЗПРОДАЖБА!!

Звучник со впечатлив дизајн кој ќе ја направи вашата забава незаборав...


5.000 МКД
или предлог цена
14 окт 15:39NOV MIKROFON

NOVI DINAMICKI MIKROFONI POGODNI ZA VOKAL, SILEN I CIST TON BEZ SUMOV...


1.200 МКД
или предлог цена
04 окт 12:57NOVI MIKROFONI

NOVI DINAMICKI MIKROFONI POGODNI ZA VOKAL, SILEN I CIST TON BEZ SUMOV...


1.400 МКД
или предлог цена
04 окт 12:54Барам да купам RCF l15p-200/ak

Барам да купам RCF l15p-200/ak..... БАРАЈТЕ МЕ НА ВИБЕР ...077 498 05...


По Договор
или предлог цена
23 авг 06:01RODE NT-2A Studio Solution Bundle Microphone

NOV MIKROFON RODE NT-2A Studio Solution Bundle Microphone Tel. 071 2...


320 €
или предлог цена
14 јун 09:17NOV MIKROFON RODE NT-1A Studio Solution Bundle

NOV RODE NT-1A Studio Solution Bundle Tel. 071 264 065


200 €
или предлог цена
14 јун 09:17NOV MIKROFON RODE NT-USB Condenser Microphone

NOV MIKROFON RODE NT-USB Condenser Microphone Tel. 071 264 065


200 €
или предлог цена
14 јун 09:17AKG WMS 40 MINI

NOV MIKROFON INSTRUMENT SET AKG WMS 40 MINI Tel. 071 264 065


100 €
или предлог цена
14 јун 09:17NOV MIKROFON RODE NT1-Kit Microphone Kit

NOV MIKROFON RODE NT1-Kit Microphone Kit Tel. 071 264 065


280 €
или предлог цена
14 јун 09:17AKG WIRELESS WMS45

NOV MIKROFON ZA MUZICKI INSTRUMENTI AKG WIRELESS WMS45 Tel. 071 264 ...


200 €
или предлог цена
14 јун 09:16NOV WIRELESS AKG WMS 40 MINI2

NOV WIRELESS AKG WMS 40 MINI2 MIKROFON ZA MUZICKI INSTRUMENTI Tel. 0...


180 €
или предлог цена
14 јун 09:15WIRELESS AKG WMS 420

NOV WIRELESS AKG WMS 420 MIKROFON ZA MUZICKI INSTRUMENTI Tel. 071 26...


300 €
или предлог цена
14 јун 09:15NOV AKG WMS470

NOV WIRELESS AKG WMS 470 MIKROFON ZA MUZICKI INSTRUMENTI Tel. 071 26...


520 €
или предлог цена
14 јун 09:15Wireless mokrofon ALESIS Guitarlink-Wireless

NOV Wireless mokrofon ALESIS Guitarlink-Wireless Tel. 075 248405


120 €
или предлог цена
04 јун 18:10WIRELESS MIKROFON LINE 6 Relay G-30

NOV WIRELESS MIKROFON LINE 6 Relay G-30 Tel. 075 248405


220 €
или предлог цена
04 јун 18:10Stalki notarici profesionalni hevi duti

prodavam prfesionalni notarici - robusni so mat boja farbani, skrac p...


1.500 МКД
или предлог цена
19 мај 08:01RODE M-3 Condencer Microphone

NOV MIKROFON RODE M-3 Condencer Microphone Tel. 071 264 065


110 €
или предлог цена
03 апр 09:02RODE M-2 Condencer Microphone

NOV MIKROFON RODE M-2 Condencer Microphone Tel. 071 264 065


110 €
или предлог цена
03 апр 09:01ALESIS MULTIMIX 4 USB FX

4 CHANNEL MIXER WITH EFFECTS / USB AUDIO INTERFACE. За повеќе инфо...


7.450 МКД
или предлог цена
23 мар 13:04Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам