Подкатегорија:
                   
239 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RODE NT-2A Studio Solution Bundle

Nov studiski mikrofon RODE NT-2A Studio Solution Bundle


300 €
или предлог цена
05 јул 09:57Digitech Polyphonic Tuner HT-6

Гитарски дигитален полифонски штимер. Сочуван, како нов.


70 €
или предлог цена
24 јун 09:29Profesionalni zvucnici JBL

Prodavam novi nekoristeni profesionalni zvucnici JBL, original amerik...


1.720 €
или предлог цена
18 јун 21:02MIPRO ACT-707S Wireless system

Далечински систем за микрофони или инструменти, комплет со микрофон б...


200 €
или предлог цена
15 јун 13:18SENNHEISER MK-4 Condenser Microphone

NOV SENNHEISER MK-4 Condenser Microphone


340 €
или предлог цена
25 мај 12:17Se prodavaat zvuucnici HSR 140

Se prodavaat zvucnici HSR 140, ispravni i vo odlicna sostojba.


110 €
или предлог цена
28 апр 11:36NOVI STALACI ZA MIKROFON

NOVI STALACI ZA MIKROFON


1.400 МКД
или предлог цена
11 апр 11:39STALACI ZA ZVUCNICI ULTIMATE JS-TS50

NOVI STALACI ZA ZVUCNICI ULTIMATE JS-TS50 CENATA E ZA EDEN STALAK U...


2.200 МКД
или предлог цена
17 мар 23:15NOV STALAK ZA ZVUCNIK ULTIMATE TS-80B

NOV STALAK ZA ZVUCNIK ULTIMATE TS-80B CENATA E ZA EDEN STALAK ULTIM...


4.200 МКД
или предлог цена
17 мар 23:15MEGAFON vo zec zvucnik evakuacija

najgolem izbor na megafoni vo zec electronics od - mali 25cm od 3990...


1 МКД
или предлог цена
17 мар 20:51Bluetooth караоке Wireless микрофон со вграден HI FI звучник

Микрофонот се поврзува преку Bluetooth so ISO и Андорид уреди.


800 МКД
или предлог цена
08 мар 08:17AUDIO TECHNIKA MIKROFONI VO ZEC - pro akg senhaiser

Ovlasten zastapnik za AUDIO TECHNICA za R Makedonija - ZEC Elektroni...


2.999 МКД
или предлог цена
27 фев 22:32ПРОФЕСИОНАЛНО ОСВЕТЛУВАЊЕ

ОСВЕТЛУВАЊЕ - Се продава професионална опрема за осветлување во одлич...


По Договор
или предлог цена
25 фев 16:24НОВ РАЗГЛАС MARTIN AUDIO Комплетен професионален систем

НОВ РАЗГЛАСЕН СИСТЕМ - Се продава професионална опрема за озвучување ...


По Договор
или предлог цена
25 фев 16:21ТОНСКИ ПРОЦЕСОРИ Професионална опрема

ПРОЦЕСОРИ ТОНСКИ - Се продава професионална опрема за озвучување во о...


По Договор
или предлог цена
25 фев 16:17ПРОФЕСИОНАЛНИ НОВИ ПОЈАЧАЛА - ЗАСИЛУВАЧИ

НОВИ ПОЈАЧАЛА - Се продава професионална опрема за озвучување во одли...


По Договор
или предлог цена
25 фев 16:13МИКЕСЕТИ - ПРОФЕСИОНАЛНА ОПРЕМА ЗА ОЗВУЧУВАЊЕ

МИКСЕТИ - Се продава професионална опрема за озвучување во одлична те...


По Договор
или предлог цена
25 фев 16:10Комплет озвучување - разгласен систем MARTIN AUDIO

Се продава комплетен разгласен систем од врвен светски бренд во одлич...


По Договор
или предлог цена
25 фев 16:00M-AUDIO BX-8 Carbon Studio Monitor

Nov zvucnik M-AUDIO BX-8 Carbon Studio Monitor Cenata e za eden zvuc...


210 €
или предлог цена
07 фев 15:52Randall RG200 G3 Plus во перфектна состојба

Продавам Randall RG200 G3 Plus гитарско појачало. -200 Watt head w...


400 €
или предлог цена
03 јан 20:55NOV STUDISKI MIKROFON

NOV STUDISKI MIKROFON ODLICEN MODEL


1.800 МКД
или предлог цена
24 дек 10:21ART 745-A MK4 ACTIVE RCF EXTRA OFFER

По повод 20 години постоење на Алфа Аудио и 70 години RCF, цела 2019 ...


1.189 €
или предлог цена
13 дек 11:42NX 45-A ACTIVE RCF EXTRA OFFER

По повод 20 години постоење на Алфа Аудио и 70 години RCF, цела 2019 ...


1.327 €
или предлог цена
13 дек 11:42HD 32-A MK4 ACTIVE RCF EXTRA OFFER

По повод 20 години постоење на Алфа Аудио и 70 години RCF, цела 2019 ...


910 €
или предлог цена
13 дек 11:42SUB 705-AS II ACTIVE RCF EXTRA OFFER

По повод 20 години постоење на Алфа Аудио и 70 години RCF, цела 2019 ...


927 €
или предлог цена
13 дек 11:42ART 315 MK3 RCF EXTRA OFFER

По повод 20 години постоење на Алфа Аудио и 70 години RCF, цела 2019 ...


422 €
или предлог цена
13 дек 11:42ART 725 RCF EXTRA OFFER

По повод 20 години постоење на Алфа Аудио и 70 години RCF, цела 2019 ...


810 €
или предлог цена
13 дек 11:41TANNOY Reveal 601p

NOV STUDISKI MONITOR TANNOY Reveal 601p CENA ZA EDEN ZVUCNIK 100 EVR...


100 €
или предлог цена
03 дек 12:15ALESIS Guitarlink Wireless Instrument Set

Nov ALESIS GuitarlinkWireless Instrument Set


120 €
или предлог цена
03 дек 10:17LINE 6 Relay G-10 Instrument Set

Nov LINE 6 Relay G-10 Instrument Set


180 €
или предлог цена
19 ное 09:05AKG WMS 470 D5 SET

NOV AKG WMS 470 D5 SET


500 €
или предлог цена
18 ное 12:31YAMAHA HS-5-SG

NOV STUDISKI MONITOR YAMAHA HS-5-SG CENA ZA EDEN ZVUCNIK 190 EVRA.


190 €
или предлог цена
08 ное 16:24NOVI STUDISKI MONITORI KURZWEIL KS-40A

NOVI STUDISKI MONITORI KURZWEIL KS-40A CENA ZA DVA ZVUCNIKA 120 EVRA.


120 €
или предлог цена
08 ное 16:02Se prodava gitarsko pojacalo ROLAND CUBE 80XL

Се продава гитарско појачало Roland Cube 80XL. Појачалото оди заедно ...


270 €
или предлог цена
31 окт 00:22Se prodava ROLAND CUBE 80XL

Се продава гитарско појачало Roland Cube 80XL. Појачалото оди заедно ...


270 €
или предлог цена
30 окт 02:53DISKO ZVUCNICI EXTRA GLASNI SO EXTRA CENA

GOLEM IZBOR NA NOVI ZVUCNI CENI, UVOZ OD HOLANDIJA PO EKSTRA CENI !!!...


2.300 МКД
или предлог цена
26 авг 11:40Compressor pedala,pikapi

Dyna Joyo compressor - 1200 Jazz bass set pikapi - 800 Telecaster b...


1.200 МКД
или предлог цена
10 авг 16:05AKG PERCEPTION 220

Microfinot e donesen od Germanija so kufer i site dodatoci Pracam po...


100 €
или предлог цена
23 јул 11:41vox ac15 hw1x

nov .....15-watt power output (8 and 16 ohms) Handwired turret board...


1.000 €
или предлог цена
14 јул 13:57Страна 6 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам