Неготино
                   
339 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mecedes R350 4x4 automatik Se prodava brodot

Mecedes R350 4x4 automatik, 2006 god. 217000km, benzin, gražiran odli...


8.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Mercedes C200

Се продава Mercedes C200 CDI. Колата е во одлична состојба


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 мај 13:04Промовирано

VW Passat R-line 1.6tdi 2015god

Uvezena od Holandija Orginal servisna kniska Registrirana do 04-2024g...


19.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 мај 23:53Промовирано

Mercedes 270 CDI registriran

Avtomobilot e vo odlicna sostojba. Registriran do 08.2023g Cena 3300...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мај 18:50Peugeot 307SW

Se prodava Peugeot 307SW registrirano cela godina,servisirana .full o...


3.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мај 13:29Kia Sorento 2007

071/391/707


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мај 17:39VW SHARAN 2011/12

VW SHARAN 2011/12 full oprema 7 sedishta kontakt-Viber 070-237-966


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мај 17:16Audi A3 2,0

Tel:075-238-500


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 мај 14:03Prodavam golf4 na delovi 1.6sr 1.9tdi

Polovni delovi za golf 4 1.6sr 1.9 070312175


8 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 мај 18:32Se prodava ford fokus 1.9

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do 10.2023 benzin plin klim...


1.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 мај 19:57Golf 5 2.0 TDI

Se prodava Golf 5 2.0 TDI 2005 Kolata e vo mn dobra sostojba so mali...


4.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мај 16:02Seat Ibiza 2005

Seat Ibiza 2005 godina1.2 mesec na proizvodstvo: Septemvri Kolata e ...


2.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мај 15:55Продавам Passat

Цена по договор


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мај 11:00Zastava Fiat 1300 Застава Фиат 1300

Se prodava Zastava Fiat 1300 1968 godina Kolata gi Ima site delovi,...


1.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 мај 16:43Застава Фиат 1300 Zastava Fiat 1300

Se prodava Zastava Fiat 1300 1969 godina Registriran Prevod I od...


2.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 мај 16:43TOYOTA RAV 4 2.5 HYBRID AWD E-CVT

Мотор : Бензински, 4 цилиндри и 16 вентили DOHC со VVT-I со електронс...


18.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
20.000 €
Неготино

Автомобили

07 мај 14:04WV touran 2.0 TDI

071 350 080


4.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 мај 10:45OPEL CORSA 1.0 BENZIN = 1050 EVRA

071 350 080 Cenata ne e fiksna


1.050 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 мај 10:39Renault Twingo

Твингото е во одлична состојба, редовно сервисирано, неувезувано, реа...


5.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 мај 09:46Peugeot 307cc

Vo odlicna sostojba


4.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 мај 11:28Peugeot 307cc

Vo odlicna sostojba


4.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 мај 09:59Audi A6 2.7 TDI 2009g FACELIFT

Registrirana na MK tabli do 06.2022 MOZE ZAMENA ZA GOLF 5, 6 ILI AUDI...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 мај 12:16Golf 4

Golf4 benzin-plin. Plinot e landi renco, climatronik, registriran do ...


2.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 мај 08:05Peugeot 207CC 1.6HDI

Vo odlicna sostojba Kabrio so tvrd krov 17ki bandasi Navigacija ...


2.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 апр 20:55Se prodava mercedes E290TD

Kolata za svoite god e odlicna napraven servis site filteri i ulje no...


1.800 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 €
Неготино

Автомобили

25 апр 19:11SEAT LEON 1.6tdi 105ks 2013god

Seat leon 2013 godina 167.000km So full oprema Od germanija donesen ...


9.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.800 €
Неготино

Автомобили

25 апр 16:32Bmw e34 na delovi

Bmw 524td e34 na delovi se sto vi treba. 075 978 717


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

24 апр 00:00Peugeot 1500 evra HITNO

1500 evra se prodava HITNO FULL servise Atestiran plin istecena ...


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 апр 18:55Kia Carens 2.0 cdi

Zvonete na ovoj broj 075 520 125 Nikola, moze zamena za dzip, 075 52...


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 апр 10:13Se prodava Audi A6 071341001 Boris

Se prodava Audi A6 3.0 245ks Full servis Novi letni gumi Full opr...


21.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 апр 21:01BMW 418 D GRAND Coupe

Bmw 418 grand coupe Registirana Redovno servisirana Realni km ...


22.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 апр 10:33Za DELOVI C 200

DELOVI So Garancija


7 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 апр 21:00Clasa W203

DOSTA Delovi od 2000g do 2006g 200/220/270CDI Delovi So Garancija


7 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 апр 20:59Rover 75 ....2005 god

Hitno se prodava Rover 75 donesen od Holandia Kołata e na stranski ta...


1.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 апр 22:45BMW 525 TDS, 1997god,

Se prodava BMW 525 TDS, 1997god, Defekt glava na motor Shtel amort...


1.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 апр 23:20Mercedes-Benz C 220 redizajn (W203)

Mercedes-Benz C 220 Avangard, redizajn (W203), godina na prizvodstvo...


5.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 апр 06:55Golf 5

golf 5 benzin 2004/2005 registrirana 4 novi gumi vo odlicna sos...


3.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 апр 17:38Pezo 607

Full servisirana ..plin atestiran..registracija istecena ...


2.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 апр 15:57OPEL CORSA 1.0 BENZIN = 1050 EVRA

Cenata ne e fiksna Za povekje informacii na tel.071/350-080


1.050 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 апр 20:59Wv Touareg R5 TDI

Се продава Wv Touareg R5 TDI во перфектна состојба. Направен компле...


7.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 апр 10:25Golf 1 dizel 1.6

Registriran cela godina,novi gumi nov akomulator,servisiran komplet s...


100.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 мар 14:20Opel Corsa benzin plin

Atest plin,cela godina registrirana,novi gumi komplet servis ekstraaa...


1.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 мар 14:20Reno laguna

Gumi zimski 70%


700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 мар 13:28Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам