Неготино
                   
339 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Passat R-line 1.6tdi 2015god

Uvezena od Holandija Orginal servisna kniska Registrirana do 04-2024g...


19.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 мај 23:53Промовирано

Mecedes R350 4x4 automatik Se prodava brodot

Mecedes R350 4x4 automatik, 2006 god. 217000km, benzin, gražiran odli...


8.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Mercedes C200

Се продава Mercedes C200 CDI. Колата е во одлична состојба


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 мај 13:04Промовирано

BMW 530D Xdrive

oprema shiber laser svetla crn enterier vakum na vrati digita...


44.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 мар 13:00HLADNJAK ZA NISSAN SUNNY BENZIN NOV

SE PRODAVA HLADNJAK LADNIK ZA VODA ZA NISSAN SUNNY BENZIN


120 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 мар 17:59DELOVI ZA ALFA ROMEO 156

Delovi za alfa romeo 156 benzin 1.6 se sto vi treba kolata se prodava...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 мар 17:59Peugeot 807

Se prodava peugeot 807 registriran servisiran vo najdolicna sostojba ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 мар 18:18Wv Touareg na Delovi,komplet

Se prodava na delovi ,full oprema na jastuci ,imam skoro sve 075 96...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мар 07:12BMW 120d 130kw/ 177 ks, 2008 година

Возилото е донесено од швајцарија и е купено со 247000 км моментално ...


5.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 мар 19:53BMW 120 D 220hp

Kolata e bez zabeleska,go ima noviot motor eur 5(cipovan na 220 hp i ...


3.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 мар 17:32VW Touran 2.0 TDI , 2004 god. 071 350 080

VW Touran 2.0 TDI , 2004 god. Reg.do 01.2024


4.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 мар 11:32Chevrolet Captiva

Kolata e na bugarski tabli napraven golem i mal servis solidni gumi


4.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 мар 08:02Fiat Bravo 1.9 TDI

Колата е во добра состојба, малку удрена и изгребана, но пали вози е,...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 мар 20:24Citroen C4 Aircross 4x4 1.8 HDI

Voziloto e uvezeno od prv gazda, so servisna kniska koja ja poseduva,...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 мар 06:43Peugeot 406 2.0 HDI

Pezoto e vo odlicna sostojba, registrirano, servisirano, so solidni g...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 мар 06:42Polo GOAL 1.4 tdi

Se prodava Polo 1.4 tdi 2006-ta godina Registrirana do mart 2024ta ...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 мар 13:37Se Prodava Seat Leon FR

Seat Leon fr 2.0 170ks 2006 Увезен од Швајцарија 2018 Од oпрема п...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 фев 17:21SEAT LEON

075/622/094


4.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 фев 15:24Jugo efi

Jugo e nogu zdravo nema nikade korozija so napraven komplet servis so...


800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 фев 00:16SE PRODAVA GOLF 7 2017 GOD DSG MENUVAC SO 7 BRZINI

Se prodava golf 7 1.6 tdi dsg menuvac kolata e vo ekstra aoatojba pov...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 фев 22:02SE PRODAVAAT BANDAZI ZA MERCEDES ML

BANDAZI ZA MERCEDES ML 18 KI


300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 фев 22:02Се продава Renault Megane 1.9 DCI

Се продава Renault Megane 1.9 DCI во одлична состојба. Возилото м...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 фев 22:29VW PASSAT B8 2.0 TDI 150KS HIGHLINE

Модел:VW PASSAT B8 2.0 TDI 150KS M/T Произведено:2015 Год Гориво:Д...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 фев 20:15opel zafira

kolata e v odlicna sostojba.se prodava poradi zaminuvajne vo germanij...


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 фев 19:43RENAULT CLIO 1.5 DCI

Se prodava RENAULT CLIO 1.5 DCI. Nov akumulator novi gumi reg do ...


1.999 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 фев 21:59Se prodava Reno Megan 1.5dci 2004

Se prodava reno megan 1.5dci 2004 godina atestirani zadni stakla Mu...


2.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 фев 14:27Daewoo tiko

Prodavam alternator.


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 јан 13:05CITROEN C5 HDI

Se prodava CITROEN C5 HDI SE ISPRAVNO SEKOE KOPCE INFORMACII NA T...


1.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 јан 12:49Jeep Cherokee 2.5 dizel

Vo ekstra sostojba 2.5 dizel motor 070-750-542 GORAN


7.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 јан 22:49Fiat bravo 1.9

Info na 075455240


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 јан 10:50Polo gti wv 1.6 124ks 92kv

Full oprema za taa godina Cd player Kozni sedista greaci vo niv ...


2.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 јан 13:00Mercedes C200

Vo dobra kondicija prva reg. Vo mkd jas go uvezov od Belgija Mozna ...


4.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 јан 00:40Toyota RAV 4 2.0 D 4WD

Toyota RAV 4 II (_A2_) 2.0 D 4WD (CLA20_, CLA21_), Power: 116 PS/85 k...


6.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 дек 16:06FIAT LINEA-делови за брава за шоферска врата

Се купува пластичен дел од брава за шоферска врата за Fiat Linea , 20...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 дек 15:34Mercedes CLK 270

Интериер кожа со фул опрема сите сензори Комплетен сервис мал голем...


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 дек 16:23Reno Megan 1.5 decei 2008 godina

Se prodava Reno Megan 1.5 decei 2008 godina regestriran cela godina s...


2.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 дек 17:23Ford Mondeo 2.0 16v 1.8td

Se prodavat delovi za ford moneo benzin i dizel


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 дек 10:39Se prodava VW Passat

Se prodava avtomobil, vo mnogu dobra sostojba. Proizveden Dekemvri 20...


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 дек 21:24Opel Astra 1.7

Prodavam Opel astra H 1.7cdti Odlicen motor so 6 brzinski menjac i ...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 ное 21:29Opel Antara 2.0 CDTI

Se prodava Opel Antara 2.0 CDTI 148hp 2008 god, kolata e vo odlicna s...


4.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 ное 22:20PEUGEOT 508 1.6 е-HDI GT Line

PEUGEOT GT-Line OPREMA 508 1.6HDI E-HDI!!! 86KW/120KS 2012 ...


9.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 ное 10:58RENAULT MEGANE III 1.4 TCE TURBO BENZIN PLIN 131KS

KOMANDI NA VOLAN TEMPOMAT PARKING SENZORI NAZAD BANDASI 17KI CON...


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 ное 19:52Audi 80 1.9 TDI

Возилото е во исправна состојба регистрирано до 05.11.2022 - Алумини...


70.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 ное 10:58Страна 3 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам