Неготино
                   
340 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mecedes R350 4x4 automatik Se prodava brodot

Mecedes R350 4x4 automatik, 2006 god. 217000km, benzin, gražiran odli...


8.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 јун 13:00Промовирано

Toyota RAV4

Servisiran,dobro socuvan,so full oprema,bez maani.. Zainteresirani n...


6.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 мар 22:19Renault Trafic 1.9 DCI

Kombeto se prodava ili zamenuva za pikap-patnicko. Lice za kontakt...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 мар 19:43Seat Ibiza (2008) - 1.4 TDI

Seat Ibiza 2008 god so oprema na volan, klimatronik, turbo. - 64kW ...


3.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 мар 13:01Passat B6 2.0 TDI 140KS

PASSAT B6 2.0 TDI 140 Kolata e vo odlicna sostojba servisirana mal i...


6.650 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 фев 09:21Fiat

Fiat dukato levi.


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 фев 07:44Fiat croma

Fiat


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 фев 19:08Se prodava Peugeot 206

Se prodava Peugeot 206 benzin registrirano do 15 maj napraven celose...


1.150 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 фев 11:20se prodava sharan

sharan avtomatski menuvac koza klimatronik greaci vo sedista komandi ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 јан 14:53Exstra

Voziloto e vo odlicna sostojba bez zabeleski i od vnatre i od nadvor ...


2.000.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 јан 09:46Се продава џип Нисан Терано 2.7

Се продава џип Нисан Терано 2.7 66 kw


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 јан 08:13Opel Chevrolet Daewoo Honda Volvo Suzuki Jeep Mazda Nisan

Zavaruvanje na razladnite sistemi od aluminum, plastika, bakar i niv...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 јан 08:19Ladnik za Yugo

Poloven. i prodazba na novi ladnici po vasa zelba za site motorni voz...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 јан 08:18Se prodava Caddy 1.6 LPG 7 Sedista

Kolata e vo odlicna sostojba.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 јан 20:15Se prodava Caddy 1.6 LPG 7 Sedista

Mnogu dobra sostojba


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 јан 19:48RENAULT MODUS 1.5 104ks

Se prodava Renault Modus 1.5 dci mnogu ekonomicna. Kolta e vo perf...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 јан 12:41Se prodava Caddy 1.6 LPG 7 Sedista

Kolata e vo odlicna sostojba. inf 071/278180 viber


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 јан 09:24Se prodava Caddy 1.6 LPG 7 Sedista

Kolata e so izvrseni mal i golem servis i e vo odlicna sostojba' 071/...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 јан 19:09Peugeot Toyota Skoda PorscheePontiac Citroen Mitsubishi Dodg

Zavaruvanje na razladnite sistemi od aluminum, plastika, bakar i nivn...


11 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 дек 23:25Se prodava volkswagen polo

Se prodava Volkswagen polo 1.2 benzin-plin so atest. Godina na proizv...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 дек 13:00VW Passat 2.0 150 KS Bluemotion

Се продава VW Passat во одлична состојба , цена поволна . Фул опрема ...


16.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 дек 15:12Opel Astra 2.0 turbo

Uvezena svajcarija vo odlicna sostojba.. info za kontakt 075660697 ig...


4.311 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 дек 13:37Hyundai santa fe

Se prodava santafe vo dobra sostojba god. 2007 tel 071250488 Darko


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 ное 21:24Ford Focus 1.6 Benzin

Fordot e redovno odrzuvan od koga e zemen pred edna ipol god (plus mi...


4.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 ное 20:21Opel Vectra C 2.2GTS

Opel vectra C 2.2GTS 2002 na bg tabli full oprema servisirana so nov ...


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 ное 12:56FORD PROBE 16V 2.0 КОМПЛЕТ ИЛИ НА ДЕЛОВИ!

Колата е донесена од Германија и извадени се вратата и крилото од лев...


400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 ное 10:46Seat leon 1.6 TDI

PRODADENO


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 ное 09:42Opel Vectra 1.7d 1993

Se prodava Opel Vectra vo odlicna sostojba Registrirana Servis na...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 ное 06:50Daewoo socuvano eftino

Daewoo socuvano eftino


700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 ное 11:20Se prodava alfa romeo

Ubavo socuvana i vo odlicna vozna sostojba.Informacii na tel 075782178


1.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 окт 14:02Mercedes-Benz

Se prodava mercedes E-220 proizvedeno 2005-06 vo odlicna sostojba reg...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 окт 18:34Renault Megane 66kw Benzin 1997

Vo ispravna sostojba so nadvoresni zabeleski , bez klima bez plin pal...


700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 окт 13:18Се Продава Audi A3 2011

Се продава Audi А3 1.6 105 кс 2010 год. Возилото поседува доста о...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 сеп 13:00Hyundai iX35 Benzin-Plin 2012

Hyndai iX35, Benzin-Plin Napraven servis Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 сеп 18:14OPEL ASTRA 1.3 66kw

VOZILOTO E VO TOP SOSTOJBA


4.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 сеп 15:12СЕ ПРОДАВА Mini Cooper D 1.6 !!!

Се продава Mini Cooper D 1.6 BMW мотор Колата е добро зачувана Ре...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 авг 20:25Opel Corsa 1.2 Twinport

Se prodava Opel Corsa 1.2 Twinport 59KW 2005god, registrirana do 05.2...


2.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 авг 13:52Se prodava audi a6 2.5 tdi redizajn

Pridavam Audi A 6 2.5 tdi So Realni Kilometri Registracija do 7 Mese...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 авг 13:33Audi A6 3.0

se prodava audi A6 224 ks Quatro vo dobra sostojba registrirano do 07...


5.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 авг 19:17Audi Mercedes BMW Ford Reno Volkswagen Alfa Daewoo Fiat

Zavaruvanje na razladnite sistemi od aluminum, plastika, bakar i nivn...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 авг 06:56Fiat punto

Retrovizor desen


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 авг 06:45Страна 5 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам