Аеродром
                   
65 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

"Povikuvacki sistem" za dom za stari lica,pogoni,kursevi Itn

Bezicen,moderen i efikasen "povikuvacki sistem" idealen za dom za sta...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

12 авг 13:07БАРАМЕ 4 ОПШТИ РАБОТНИЦИ И 2 ЗАВАРУВАЧИ

КЕН ПАНЕЛ МОНТИНГ ИМА ПОТРЕБА ОД 4 ОПШТИ РАБОТНИЦИ И 2 ЗАВАРУВАЧИ ЗА ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

27 јул 12:04BARAM DVAJCA ZAVARUVACI

IMAME POTREBA OD DVAJCA ZAVARUVACI SO POZNAVANJE NA CO2 I ELEKTRO APA...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

07 јул 10:48Lice so posebni potrebi bara rabota

Imam 7 godini rabotno iskustvo vo pecatnica. Za podetalni informacii ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

07 апр 09:33Барам работа за чување и нега на старо лице

Возрасна особа, со долгогодишно искуство во областа бара работа за не...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

20 фев 10:23Nudam gradezni uslugi

Rusenje na sekakov vid na betoni so sopstven alat. Zidatotesarski r...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

12 фев 19:01Rabotnici za vo peralna

Se baraat rabotnici za vo avtoperalna so ili bez rabotno iskustvo ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

06 дек 19:53vozac so iskustvo, C i E kategorija (D)

vozac so dolgogodisno iskustvo, baram rabota na relacija MK-D,NL,B-MK...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

26 ное 13:00profesionalen vozac so dolgogodisno iskustvo C, E i D katego

baram rabota za zamena na relacija MK- D,NL,B-MK moze i na relacija ...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

08 ное 11:39заварувач-бравар бара работа

мигмаг и електродно заварување 076 455 119 250 denari od chas


250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

06 ное 11:19baram rabota

vozac so dolgogodisno iskustvo C, E kategorija. baram rabota na zamen...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

06 ное 10:11BARAM RABOTA ZA CISTENJE KANCELARII STANOVI I DR.

CISTAM KANCELARII


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

31 авг 10:27Baram rabota za cistenje stanovi kancelarii i dr. Prostorii

Cistam kancelarija deloven prostor ili stanovi


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

09 авг 02:40Zapocnete sopstven biznis

ДАНИВЕЛ КОНСАЛТИНГ ДОО СКОПЈЕ Барате работа? Зошто да не започнете...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

31 мај 09:21Baram rabota, imam a,b,c i odlicno poznavanje na angliski

Imam 32g, imam, a, b, c kategorija Rabotno iskustvo: Nikob Obezbedu...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

22 мај 15:18Дадилка бара ангажман за чување деца во Н.Лисиче и Аеродром

Сериозна жена со долгогодишно искуство од чување на деца, бара работа...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

09 апр 20:16cistam stanovi,kancelarii i slicno

cistam so iskustvo ke bidete zadovolni od rabotata barajte me na br...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

21 фев 20:19vraboten,- baram dopolnitelna rabota

vraboten sum rabotam vo tri smeni dva prva dva vtora dva treta dva sv...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

23 дек 19:49Diplomiran tehnolog bara rabota.

Baram rabota za pravni lica na koi im e potreben tehnolog za legalno ...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

21 дек 09:50Професионално раководење со вашите социјални мрежи

Имате идеја, фирма, бизнис, производ или настан за кој сакате да дозн...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

15 ное 01:05Baram rabota za cuvanje na staro lice ili dete

Baram rabota na pola rabotno vreme za cuvanje na staro lice ili dete....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

09 ное 20:16--ČUVAM I NEGUVAM DECA --

Žena so golemo rabotno iskustvo , čuva i neguva mali deca vo centraln...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

14 окт 13:05RADIO TAKSI EKSPRES !!! HITNO !!!

BARAME RABOTNIK bez razlika na pol za DISPEDZER VO RADIO TAKSI EKSPRE...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

07 окт 17:44baram rabotnici bravari i monteri

baram bravari ili zavaruvaci monteri za rabota vo skopje platata ke j...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

24 сеп 21:41Čuvam i neguvam stari bolni i iznemošteni lica

Сериозна жена со долгогодишно искуство бара да се грижи и да помага н...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

25 јул 09:42Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам