Гостивар
                           
283 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan 75m2 na 6ti kat vo gradba

Se prodava stan 75m2 na 6ti kat vo gradba, vo blizina na Zhito market...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 ное 12:45Se prodava stara kukja 509m2

Se prodava stara kukja 509m2 pozadi menuvacnica Shpendi, vo blizina n...


275.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

24 ное 12:41Se prodava stan 42m2 na 5ti kat so lift

Se prodava stan 42m2 na 5ti kat so lift vo blizina na trudova i pozar...


33.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 ное 12:13SE PRODAVA objekt vo mavrovo

Se prodava objekt vo mavrovo so pravo na porvrat na DDV ,Mozno e ZAME...


555 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
560 €
Гостивар

Куќи / Вили

22 ное 21:37Vila mavrovo

Se prodava kompletno renovirana apartman vo mavrovo na top lokacija k...


69 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
70 €
Гостивар

Куќи / Вили

22 ное 21:37Kuka do policija

Se prodava kuka do policiska stanica so 4 delovni prostorii i 3 stana...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 ное 19:44Kontejner 2x2m domasno napraveno

Izolacija paneli, pod od eko pvc ploča, varena metalna konstrukcija, ...


400 €
или предлог цена
20 ное 19:16ПЛАЦЕВИ ВО ГЛУВО БРАЗДА

Се продаваат три плаца во општина Глуво Бразда од кои два излегуваат ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 ное 11:09Shitet vend për ndërtim 722 m2.

Shitet vend për ndërtim 722m me dy markica Lokacioni në hyrje të ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

17 ное 16:51Se izdava semejna kukja

Se izdava semejna kukja na 3 sprata. 4 sobi,2 toaleta,garaza i podru...


250 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

16 ное 15:15shitet shtepi

shitet shtepi ne afersi te shtepis se kultures shtepija esht e persht...


195.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

15 ное 12:31Stan vo Centar na 1 Sprat 38m2 Banes qendër 1 kati 38m2

SE PRODAVA STAN 38m2 plus 8m2 podrum na 1 sprat vo strog centar naspr...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

12 ное 17:57Се продава куќа

Се продава куќа во строг центар во Гостивар лоцирана помеѓу плоштадо...


262 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

10 ное 12:12kuca

se prodava kuca so 700m2 full namesten uste edna markica ima za grade...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

10 ное 10:04Se prodava plac 450m2 vo Pitarnica.

Ponuda na nedelata !!!!! Se prodava plac 450m2 vo Pitarnica. Placot ...


130 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

07 ное 16:46Kukja (lepenka) na glavna ulica vo Dutlok

🗣Се продава куќа во населба Дутлок, Гостивар 📐Карактеристики: -...


75.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 ное 11:35Se prodava kukja vo naselba Pitarnica , Gostivar

Се продава куќа во населба Питарница , Гостивар. Куќата излегува н...


115.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 ное 11:35STANOVI VO NOVA GRADBA

Se prodavaat stanovi vo nova Gradba info:071444322


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

02 ное 15:06Plac vo 7 zona 353 m2

se prodava plac vo gostivar od 353 m2 so imotenlist so kanalizacia s...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 ное 11:30SE PRODAVA NIVA VO SELO DEBRESE HITNOOOO

SE PRODAVA NIVA VO SELO DEBRESE GOSTIVAR NIVATA E VO OKOLINA NA PRET ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 ное 11:21Se prodava zgrada vo centar vo Gostivar

Se prodava zgrada vo Gostivar, nad picerija Mona Liza vo centarot na ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

01 ное 22:56СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 720м2- МАЛЕАРДИ

Се продава плац од 720м2 во влез на Гостивар во Малеарди, П+5+ПК , 11...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

30 окт 09:44СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402 м2

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402м2 ПОКРАЈ АВТОПАТ , КАРШИ БУНАР ПЕТРОЛ ВО ВЛЕЗ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

30 окт 09:44Plac 501m2 vo blizina na S Petrol

Se prodava plac 501m2 vo blizina na S Petrol Ima i drugi kvadraturi ...


150 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

28 окт 13:59Se prodava lokal 77m2 za extra cena

Se prodava lokal 77m2 na 1vi kat na mnogu frekfretna ulica vo blizina...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

28 окт 13:59Se prodavaat 2 stana od 85m2 i 90m2 na 3ti i 4ti kat

Se prodava stan 85m2 i 90m2 na 3ti i 4ti kat vo Maleardi. Stanot pos...


630 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

28 окт 13:57Plac do glaven pat Gv vrapciste

Idealno mesto za gradba I I biznis do placot Ima struja I voda I uste...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

27 окт 22:04Banese e re, e pa banuar

Banesa eshte ne hyrje te qytetit te Gostivarit Banesa ka 166 m2 106...


77.999 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

23 окт 20:09Se izdava Lokal

Se izdava atraktiven lokal, vo atraktivna lokacija Lokalot se naogja...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

22 окт 17:34Stan 85m2

Se prodava luksuzen stan 85m2 na 5 sprat so se dokumetacija


78.500 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

21 окт 21:11Niva 8300 m2

Niva pokraj avtopat Tetovo-Gostivar 8300m2 . Nivata se naogja pokraj...


29 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 окт 21:09Lokal

Ze izdava pod kirija lokal 40 20 podrum Wc novo So dva vleza Za...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

17 окт 09:32Se izdava lokal vo centarot na gradot

Se izdava lokal 80 kvadrati vo centar cena po dogovor, kontakt: 075-9...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

13 окт 09:08SE IZDAVA LOKAL VO CENTAR

Se izdava lokal 60 kvadrati vo centar cena po dogovor - kontakt: 075...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

13 окт 09:05PRODAVAM PLAC VO BLIZINA NA STAR JAVOR

Prodavam gradezen plac ispod zeleznickite prugi vo blizina na star ja...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

09 окт 19:10Stan 93m2 Centar Gostivar

Se Prodava Stan vo Centar, Gostivar Nova Gradba


80.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

08 окт 22:34PRODAVA -IZDAVA

SE PRODAVA ILI IZDAVA luksuzno opremen deloven prostor ,so moznost...


1.750 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
18.000 €
02 окт 21:57SE PRODAVA NIVA POKRAJ PAT VO S FORINO

Se prodava niva pokraj pat vo s FORINO gostivarsko na mesto vikano Ba...


80 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

01 окт 00:12Kuca

Prodavam kuca lepenka e ima svoj dvor i pat sto izleguva na glaven pa...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

29 сеп 21:32Konstrukcija za plastenik (sera)

Konstrukcija za plastenik (sera) Dimenzi 10 m x 60 m


1 €
или предлог цена
29 сеп 08:32Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам