Гостивар
                           
282 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

lokal pod kirija lokal me qira

Jepet lokal me qira Jepet lokal me qira ne afërsi të NP Komunalec go...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

22 сеп 21:51Se prodava kukja / Shtëpi në shitje

Се продава куќа на три спрата со подрум, на атрактивно место во цента...


400.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

17 сеп 13:16Се продава стан во строг Центар-Гостивар

Се продава стан во строг Центар во Гостивар. Станот располага со повр...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

16 сеп 09:06Baram stan ili plac

Baram stan ili plac pokraj avtopatot Gv-Te samo na privatniot lice ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

14 сеп 15:30IZDAVAM LOKAL 11 m2 DO CITY CENTAR

Lokalot se naogja blisku do city centar i policijata vo centralno gra...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

12 сеп 19:09Se izdava lokal tel. 070255217

Se izdava odlicen lokal na centar, vednas do industrisko uciliste.


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

08 сеп 13:00SE IZDAVA DELOVEN I MAGACINSKI PROSTOR

Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторја...


123.156 МКД
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

08 сеп 10:15Kuca so dvor+ plac

Prodavam kuca(lepenka) so dvor se e zagradeno ima svoj pat sto ileguv...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

31 авг 22:32Plac vo selo Zubovce!

Se prodava plac vo selo Zubovce,na odlicna lokacija na samiot pat kon...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

27 авг 11:33Se prodava lokal 100m2 so inventar

Se prodava lokal 100m2 na 1vi kat vo stariot trgovski Javor. Lokalot...


1.500 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

26 авг 21:17Se prodava kuka vo selo zduyna zdujna kuka Shitet Shtepi

Nova kuka Shtepi ir Yeni ev


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

26 авг 16:40Se iznajmuva(kirija)lokal karši gimnazija

Se izdava lokal 170 na dva kata spremen za brza hrana i pizza. Se na...


333 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

25 авг 17:19PLAC VO MLAKI OD 538 M2

SE PRODAVA PLAC VO MLAKI OD 538 M2 SO IMOTEN LIST ZA POVISE INFO 0...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 авг 18:37Se prodava stan vo naselba 6ta zona, Gostivar

❗️Се продава стан во населба „6та зона“, Гостивар❗️ 🌍 (Достапен 3...


620 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

22 авг 09:03TOP POINT MG INVEST IN YOUR FUTURE

Zastede te go svoeto vreme i oslobodete se od nepotrebniot stres i se...


600 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

20 авг 13:54Nov Stan od 120m2

Se prodava stan 120m2 na 5ti kat pokraj rekata Vardar. Zgrada e grad...


750 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 авг 13:53Se prodava hala 762m2

Se prodava hala so povrshina od 762m2 vo blizina na Kamin na avtopat ...


175.000 €
или предлог цена
20 авг 13:49Gradezna parcela

Se prodava plac za kuka. Placot se naogja vo Dolna Banjica. Ima urban...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 авг 14:10Niva vo Debreshe Gostivar

Prodavam niva vo Debreshe, pogodna za kuka, na asvaltiran pat so voda...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 авг 10:00Prodavm Niva - Ovostarnik vo mesnosta Graishte Debrese

Prodavam niva - ovostarnik vo mesnosta Graishte Debreshe Gostivar. V...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 авг 10:00Prodavam 2 nivi vo Debrese Gostivar

Prodavam 2 nivi vo Debrese Gostivarsko so prooden pat, kuki vo blizin...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 авг 10:00Plac vo blizina na glaven pat do patarina Gostivar

Prodavam plac do magistralniot pat Gostivar Kicevo kaj Mlakla. Vo bli...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 авг 10:00Kukja so golem dvor vo naselba Pitarnica (na glavna ulica)

🗣Се продава куќа со голем двор во населба Питарница Куќата има од...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

17 авг 12:40Deloven I Magacinski Prostor

Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторја...


По Договор
или предлог цена
01 авг 10:34Se prodava kukja vo Gostivar

Za poveke info zvonete


190.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

31 јул 14:18Se prodava plac vo 7ma zona Gostivar, za gradba na kukja

🗣Се продава плац во населбa 7ма зона, Гостивар До плацот има прис...


170 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

25 јул 14:19SE. IZDRAV / PRODAVA

33m2 wc, magacince, i glaven lokal tip top sreden see novo edno par...


249 €
или предлог цена
20 јул 00:06Mavrovo /Apartmani se prodavat!!!

Se prodavat apartmani vo mavrovo so pogled na ezero i ski terenite do...


1.200 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

20 јул 00:06Niva na vlez vo Gostivar

Prodavam niva na vlez vo gostivar pozadi objektot monako. Nivata e s...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

19 јул 01:34Niva za PLAC

Se prodava niva za gradezno zemjishte 3200 m2.Placot se naoga na asfa...


13 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 јул 21:44Stan na ul.Kej Vardar Gostivar

❗️Се продава стан на ул„Кеј Вардар“❗️ 🌍 Достапно е 360° разгледув...


41.500 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

18 јул 15:34Stan od 80m2 vo Gostivar Maleardi

🗣Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди, Гостивар. ❗️❗️ПОВОЛ...


450 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

18 јул 15:29Se prodava kukja vo naselba Leska, Bul Brakja Ginoski,

🗣Се продава куќа во населба „Леска“ – Гостивар 📍Куќата се наоѓа ...


160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

18 јул 15:07Куќа во центар

Се продава куќа во центар, на улица Тоде Богданоски. Објектот е П+2 ...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

17 јул 20:45Se prodava plac 2290 m/2 vo industriska zona na avto pat

Se prodava plac 2290 m/2 vo industriska zona na avto pat Gostivar -T...


50 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

15 јул 15:15Se prodava kukja 360m2 na ul.JNA

Se prodava kukja 360m2 na ul.JNA. Kukjata e na 3ri kata so povrshina...


160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

15 јул 15:05Se prodava kukja 460m2 6ta Zona

Se prodava kukja 460m2 vo 6-Zona shto izleguva na dve ulici. Kukjata...


199.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

15 јул 14:55Plac od 1220m2 s.Vrapciste

Se prodava plac 1220m2 na vlezot vo s.Vrapcishte. Placot e podelen n...


75 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

15 јул 14:42Se prodava stan 83m2 na 1vi kat vednash vseliv

Se prodava stan 83m2 na 1vi kat vednash vseliv pokraj rekata Vardar. ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

15 јул 14:27NOVO! se prodava stan 55m2

NOV PROEKT!!!!!! Se prodavaat stan 55m2 vo izgradba na ubava lokacij...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

15 јул 14:14Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам