Гостивар
                           
283 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuca na 3 sprata plus potkrovje

Se prodava kukja na 3 sprata so posebni vlezovi kako vo zgrada.330 kv...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 фев 18:04Kukja vo mlaki gostivar

Eftino kukja na 3 sprata plus potkrovje. Sekoj sprat e poseben i odvo...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 фев 18:03Kukja na 3 sprata vo gostivar

Se prodava kukja na 3 sprata so posebni vlezovi kako vo zgrada.330 kv...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 фев 18:03Podrum 11 m2

Se prodava podrum so povrshina 11 m2 . Se naogja vo zgrada kaj asani ...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

03 фев 12:38Podrum

Se prodava podrum so povrshina 11 m2 . Se naogja vo zgrada kaj asani ...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Магацини

03 фев 12:21SE PRODAVA KUCA VO GOSTIVAR, CENTAR 338 m2

Prodavan Kuca vo Gostivar sproti intenatot, centar peski 5 minuti.Cvr...


360.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

01 фев 16:54SE IZDAVA LOKAL VO GOSTIVAR

Se Izdava Lokal vo Gostivar, Lokalot e so povrsina 75 m2 so posebna k...


500 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

01 фев 16:54glaven regionalen pat gv. vrapciste 1000m2

placo se naoga glaven pat do placot ima struja i voda so gradezna foz...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

30 јан 16:17se izdava namesten stan

se izdava komplet opremen stan so kablovska kaj picerija dolcino


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Станови

14 јан 18:50TOP PONUDA STAN 92 m2 III-KAT GOSTIVAR

SE PRODAVA STAN 88 m/2 III-KAT LOKACIJA SPROTI SKOLOTO INDUSTRISKO-AS...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

08 јан 15:23SE I DAVA DELOVEN I MAGACINSKI PROSTOR

Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторја...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

07 јан 12:01izdavam vila za nova godina

slododna za nova godina so centralno greenje i kamin na derva iskluci...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

30 дек 19:50SHTET VEND PER NDERTIM

Shitet Vend per ndertim ne Zonen 8 me 7 place te katastar 360m2 36...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

25 дек 13:00Se provada plac 379m2

Se prodava plac 379m2 vo blizina na dzamijata Leska. Do placot vodi a...


62.500 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

14 дек 08:19SE PRODAVA KUKJA 626m2

Se prodava kukja 626m2 vo Banjica vo blizina na market Kiper. Cena: ...


190.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

14 дек 08:18Se prodava plac / Shitet plac

Se prodava plac 329 m2 7 zona Shitet plac 329m2 zona e 7


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

10 дек 20:58LOKAL VO GOSTIVAR DUČAN ZA VAŠIOT BIZNIS

SE PRODAVA LOKAL (DUČAN ) NA ODLIČNA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO GOSTIVAR ...


230 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

04 дек 19:14Се продава семејна куќа

Приземје +два спрата,две гаражи. Куќата е вселива и во добра состојба...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

01 дек 18:47Lokal na glavna i prometna ulica

Lokal od skoro 110m2 plus sopstven parking od nad 60m2. Po odlicna i...


1 €
или предлог цена
16 ное 20:55Stanben prostor za domuvanje po odlicna cena

Se raboti za 3 spraten objekt so dve stanbeni edinici i lokal koi se ...


59.999 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

15 ное 20:08DELOVEN PROSTOR i stanovi

Jepet LOKAL Afarist me qera perball ETC-s Jepen edhe banesa me qera...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

13 ное 13:00Нива во село Беловиште

Се наоѓа испод стадионот, излегува на 2 улици


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

13 ное 11:02Куќа со дуќан до мостот на Вардар

ул. Беличица бр.125 Куќата има маркица за друга куќа лепенка во ист...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

13 ное 11:01Стовариште во Гостивар

Се продава Стовариште во Гостивар. За цена можете да се информирате н...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Магацини

21 окт 21:48Jepet lokal me qira

Jepet me qira lokal atraktiv prej27m2 nëkompleksin përball kafiteris ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

23 сеп 22:59ПРОДАЖБА НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ВРУТОК-ГОСТИВАР

Се продаваат три споени парцели на атрактивна локација во с.Врут...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

19 сеп 21:09Плац/Земјиште (Plac ne Gostivar) во Гостивар

Цена : По Договор Cmimi: Me marveshje


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

12 сеп 13:23SE PRODAVA KUKA 300m/2 SHITET SHTEPI 300m/2

SE PRODAVA STARA KUKA OD 300m/2 VO BLIZINA NA OPSTINATA.Vo CENTAROT N...


67.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

26 авг 14:09Se prodava stan 60m2

Se prodava stan 60m2 + podrumska prostorija. Stanot poseduva salon s...


42.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 авг 12:42Lokal do Policija

Se izdava lokal pod kirija na Ul 18 Noemvri - do policiska stanica vo...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

17 авг 21:26AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "TOP POINT MG"

Agencija za nedviznosti "Top Point MG " povelete,dojdete i uverete s...


650 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

17 авг 13:57Stanovi nova gradba na prekrasna lokacija

NOVO !!! Se prodavaat stanovi nova gradba na ubava lokacija .Kvalitet...


750 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

17 авг 13:53"TOP POINT MG " REAL ESTATE AGENCY

Agencija za nedviznosti "TOP POINT MG" Povelete,Dojdete i Uverete se...


100.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

17 авг 13:47Nova kvalitetno izgradena zgrada

Nova zgrada kvalitetno izgradena po site EU standardi .Stanovi 2-KAT...


750 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

17 авг 13:34Agencija Top Point Mg Agjencioni Patundshmeri

Agencija za nedviznosti "TOP POINT MG " Povelete,Dojdete i Uverete s...


650 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

17 авг 13:29Deloven Prostor Objekt Magacin 1950m2

Se prodava -Vnatresna povrsina hala 550m2 -Ograden plac vkupno 1950...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Магацини

28 јул 13:00Kukja so plac vo s.Debrese-Gostivar

Prodavam kukja vo selo Debrese Gostivar od 250 kvadrati na atraktiven...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

16 јул 09:43Se Prodava Deloven Prostor Od 121m2 Vo Gostivar

Се продава деловен простор во Гостивар до трудова, спроти Сити Центар...


1 €
или предлог цена
25 јун 18:55Plac shtepie

Shitet plac per shtepi ne Pitarnic 2 Gostivar


90 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

25 јун 18:54Prodavam Kafana so kukja vo Gorna Banjica

Se prodava vo G.Banjica (Gostivar) razrabotena kafana poznata pod ime...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

09 јун 19:12Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам