Кочани
                   
1221 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PORSCHE CAYENE 3.2 FABRICEN PLIN PEEFEKTENA SOSTOJB

.📲📲📲 078 275 212 📲📲📲 💶💶💶 CENA 10 500 EVRA. 💶💶💶 MOZN...


10.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Seat Leon 1.2TSI so 93 000km

Seat Leon 1.2TSI 86ks motor Proizvedena 12.12.2013godina Full oprem...


8.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:45Промовирано

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2004 GODINA

☆ VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2004 GODINA ☆ PLATENI ...


4.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.150 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:22Промовирано

MERCEDES-BENZ B-KLASSE 180CDI 109HP BLUE EFFICIENCY PREMIUM

ОПИС Година: 2012 Марка: MERCEDES-BENZ Модел: B-KLASSE Гориво:...


11.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 сеп 12:03Audi a8 3.0Tdi quattro

Audi a8 3.0 Tdi quattro godina;2012 plateni site davacki do registrac...


29.000 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
34.000 €
Кочани

Автомобили

28 сеп 11:53Bmw 320d

Se prodava BMW 320d 2002 facelift maximalno zacuvano so orginalna kil...


3.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 сеп 11:38Fiat Bravo 1.9 M-JET 2007g

Fiat Bravo 1.9 M-JET 88kw 120ks Napravan kompletno mal i golem servis...


4.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.250 €
Кочани

Автомобили

28 сеп 11:31Passst B6

Se prodava VW PASSAT B6 -2.0 TDI HIGHLINE, na makedonski tablici, voz...


5.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 сеп 08:51Golf 1.9 Dizel

Се продава Голф 1.9 дизел во неисправна состојба, со мала маана и е н...


500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 сеп 08:14Seat Leon 1.4 MPI + Plin NEUVEZUVANA

Seat Leon 1.4 MPI Vgraden atestiran plinski ured Proizvedena 2008 g...


4.299 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.499 €
Кочани

Автомобили

28 сеп 07:25Menjac Za Suzuki Grand Vitara

Menjac za Suzuki Grand Vitara ispraven tel za kontakt: 071 366 051


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 сеп 07:23se prodava Fiat Grande Punto

Se prodava Fiat Grande Punto 2006god 1.9mjt 131hp Registrirano do kr...


2.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 сеп 22:21Passat 2.0 2006 103kw

Se prodava passat karavan 2006 godina so 225000 km realni.Ima alumins...


4.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.500 €
Кочани

Автомобили

27 сеп 21:31DELOVI !!!! ZA OPEL ASTRA 1.7 CDTI *** 74KW-101KS

DELOVI ZA OPEL ASTRA H 1.7 CDTI - -- 74--KW-101KS -- IMAME SEEE !!...


78.665.057 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 сеп 21:26DELOVI ZA SEAT IBIZA 1.4 TDI !!

DELOVI ZA SEAT IBIZA 1.4 TDI * * od 2003/2007g !!!!!


78.665.057 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 сеп 21:26Se prodava RENAULT CLIO … 1.5 dci … 2006ta.

- Eden od najekonomicnite motori - Stegnato do maksimum - Podvozje,...


3.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 сеп 16:22SE PRODAVA RENAULT CLIO 1.4 DCI ( BENZIN )

💥 SE PRODAVA 💥 RENAULT CLIO 1.4 DCI ( BENZIN ) 55KW / 77 KS 🐎 MO...


900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 сеп 15:58BMW E90 FACELIFT 320d 163hp 2010god

BMW E90 163hp FACELIFT 2010 god Voziloto e doneseno od Svajcarija ...


9.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 сеп 15:44#HONDA JAZZ 1.25 I ODLICNA***&

HONDA JAZZ 1.25 I, KOLATA E PROIZVEDENA 11.2006 G.UVEZENA OD ITALIJA ...


3 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 20:22WARTBURG 353 1979ta

WARTBURG 353 1979ta (Dvotakten-mesavina), kompletno ispraven, poseduv...


1.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 20:03Renault Megane 2008

Renault Megane 1.5dci 105 кс.
 -6 брзини.
 -2008 година.
 -Помина...


2.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 19:01PRODAVAM CITROEN C3 PLURIAL AVTOMATIK REGISTRIRAN TOP

Вид на оглас: Се продава 📲📲📲 078 275 212 📲📲📲 💶💶💶 CENA ...


3.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 17:19PRODAVAM PASSAT 1.9 TDI CEL ZA DELOVI ..ODJAVENI TABLI TOP

PRODAVAM PASSAT ....KOMPLET SE PRODAVA ZA DELOVI.. NE SE PRODAVAAT SA...


1.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 15:31VW PASSAT 1.6TDI 120HP BLUEMOTION

ОПИС Година: 2016 Марка: VW Модел: PASSAT Гориво: ДИЗЕЛ Мото...


16.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 14:12VW GOLF SPORTSVAN 1.6TDI 110HP BLUEMOTION

ОПИС Година: 2016 Марка: VW Модел: GOLF Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...


12.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 14:06MERCEDES-BENZ A-KLASSE LIMOUSINE 180D 116D 7G-TRONIC AUTOMAT

ОПИС Година: 2020 Марка: MERCEDES-BENZ Модел: A-KLASSE Гориво:...


30.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 14:03AUDI A6 40TDI 204HP S-TRONIC QUATTRO SPORT AUTOMATIC

ОПИС Година: 2020 Марка: AUDI Модел: A6 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...


49.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 13:55AUDI A6 S-LINE 40TDI 204HP S-TRONIC QUATTRO AUTOMATIC

ОПИС Година: 2019 Марка: AUDI Модел: A6 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...


47.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 13:52BMW 5 530D xDrive 3.0d 258HP AUTOMATIC

ОПИС Година: 2015 Марка: BMW Модел: 5 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор: ...


27.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 12:39Mitsubushi carisma 2002 078769556

Mitsubushi carisma 2002 078769556


50.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 08:55Nisan mikra

Nisan mikra ...1992 god neregistrirana.....ispravna vozna sostojba.. ...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 06:24Peugeot 508 RXH 2017 2.0HDi 180hp

Најдобрата верзија на 508... ПРОИЗВЕДЕНА: 2017 Километри: 144 000 k...


19.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 22:08Fiat Punto 1.9 Multijet HGT 74 kw 101 ks

Fiat Punto 1.9 Multjet HGT 74 kw 101 ks 2005 godina. Nov set za kumpl...


2.800 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.100 €
Кочани

Автомобили

25 сеп 20:22VW POLO 1.4 TDI 2008/07G. 51KW. ODLICNO

Uvezeno so plateni komplet davacki do reg.So klimatronic servo abs el...


3.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 19:37Mercedes ml 320 Uvezen od Germania

Mercedes ml 320 registriran cela godina zelen Karton full oprema ...


9.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 18:22AUDI A6 2.0 TDI

SE PRODAVA AUDI A6 2.0 TDI, 2005 GODINA, VO ODLICNA SOSTOJBA, NE UVEZ...


5.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 18:17Landrover discovery uaz dizel

Se prodava eden od dvata dzipa. Registrirani, vo ispravna sostojba. ...


7.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 16:30VW Golf 6

Se prodava Golf 6 1.4TSI 122ks Napraven golem servis 5.2022 12.2008...


6.500 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 €
Кочани

Автомобили

25 сеп 16:04Peugeot 406 1.8

Voziloto e servisirano redovno so klima, tel 070 447402 viber WhatsAp...


1.050 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 13:46Peugeot 407

Se prodava: Peugeot 407 2004/2005 2.0 - 100kw/136hp REGISTRACIJA ...


3.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 13:00Opel Corsa 1.2

Opel Crosa vo odlicna sostojba, so pominati 168000km. --KLIMA LADI O...


2.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 11:27Fiat Croma 1.9tdi

Se prodava Fiat Croma 1.9tdi 2006god Kolata e ispravna i vo dobra so...


2.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.400 €
Кочани

Автомобили

24 сеп 21:24Subaru Forester

- Atestiran plinski ured vgraden vo Plinmont - Skopje !!! Kontakt...


6.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

24 сеп 13:45Страна 5 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам