Кочани
                   
1222 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007G ☆

☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007 GODINA FULL OPREMA 6 BRZINI...


3.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:21Промовирано

☆MERCEDES CLA 200 SHOOTING BRAKE 2015G 2.2 136KS

☆MERCEDES CLA 200 SHOOTING BRAKE 2015 GODINA 2.2 MOTOR 136KS ☆ V...


16.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:12Промовирано

Seat Leon 1.2TSI so 93 000km

Seat Leon 1.2TSI 86ks motor Proizvedena 12.12.2013godina Full oprem...


8.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:45Промовирано

Passat

Se prodava Passat B6 2.0 tdi 140ks,kolata e extra zacuvana bez nikako...


5.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 сеп 15:46Ford Fiesta ST 1.6 Tdci

Se prodava Ford Fiesta St 1.6 Tdci,kolata e pali vozi bez maana se ko...


2.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 сеп 15:46FORD FIESTA 1.4TDCI 2005 ODLICNA NA BG TABLI

FIESTATA IMA POMINATO ORIGINALNI 219000 KM I E SO DVE VRATI CENA 100...


999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 сеп 14:29OPEL ZAFIRA TOURER 2.0 CDTI 110KS 7 SEDISTA_2012

OPEL ZAFIRA TOURER 7 MESTA 2.0 CDTI 81KW (110KS) REGISTRIRANA CELA...


9.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 сеп 13:36CITROEN C3 1.6 HDI EXCLUSIVE FACELIFT 2008_UNIKAT

KOLATA E NOV UVOZ OD AVSTRIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABE...


3.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 сеп 13:36FORD FIESTA 1.4TDCI 68KS FACELIFT_07GOD

FORD FIESTA 1.4 TDCI 50KW/68KS EKONOMICNA 3,8/4L NA 100KM * POG...


2.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 сеп 13:36HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS_2014god

PERFEKNO ZACUVANO!!! BEZ ZAMENI !!! POGODNO ZA SOFER POCETNIK...


6.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 сеп 13:36FIAT PANDA 1.2i 69 KS BENZIN/PLIN_2011G

FIAT PANDA 1.2 benz.2011g BENZIN / PLIN * God.na proizvodstvo >>>...


4.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 сеп 13:35MITSUBISHI SPACE STAR 1.0i 52KW_2017g_UVOZ OD GERMANIJA

UVEZENO OD GERMANIJA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA PROIZV...


5.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 сеп 13:35Audi A4 ALLROAD Quattro 3.0TDI 218HP S-tronic

INFO TEL: 070 398 715 Godina na proizvodstvo: 29.06.2017 Kilometr...


28.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 сеп 13:15Mercedes C200 Kompresor Avantgarde + AMG paket 184HP

INFO TEL: 070 398 715 Godina na proizvodstvo: 06.2007 Kilometraza...


10.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 сеп 13:15Se prodava Seat Leon 1.9 TDI

- Se prodava Seat Leon 1.9 TDI 105 KS. - Full oprema .


4.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 сеп 11:49Astra 1.6 PLIN A-TEST KLIMA REG. 07.2023

Kolata e kupena od vtor gazda koja bila vo sopstvenost 10 godini ima ...


2 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 сеп 11:35Opel Corsa 1.3 CDTI KAKO NOVA

Se prodava Opel Corsa 1.3 CDTI od prv gazda so full oprema so realni ...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Кочани

Автомобили

30 сеп 11:35Prodavam Altea bg tabli odlicna

Prodavam altea bez maana vo motor zamaec turbina prednica zadnica.. S...


2.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 сеп 11:23Reno Clio

Clio Bez klima Reg cela godina Zamena za kros so moja doplata


1.250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.350 €
Кочани

Автомобили

30 сеп 09:46DELOVI ZA RENO CLIO 1.2 BENZIN 2003

DELOVI ZA RENO CLIO 1.2 BENZIN 2003 SE STO VI TREBA


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 сеп 09:25Delovi za Opel Insignia 2.0 CDTI 160KS 2011

Opel Insignia 2.0 CDTI 160KS 2011 na delovi se sto vi treba 074-224-2...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 сеп 09:24DELOVI ZA GOLF 5 2.0 TDI 140KS 2006

DELOVI ZA GOLF 5 2.0 TDI 140KS 2006 GODINA


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 сеп 09:24Golf 4

Golf 4-1.9 tdi-66kw 2000 god. Pali vozi vo odlicna sostojba. Napraven...


2.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.400 €
Кочани

Автомобили

30 сеп 00:30Peugeot 207 Se prodava ili menuva

Voziloto e vo dobra sostojba, redoven servis, dobro socuvana, garazir...


3.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

29 сеп 22:53Audi A6 3.0 Automatic

AUDI A6 3.0 tdi 245 ks 3x S-Line QUATTRO 08/2013 Registriran cela god...


28.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

29 сеп 22:07Audi A6 C5 2.8 V6 quattro

Помината регистрација атестиран плински уред атестирани фолии Можна ...


1.690 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

29 сеп 19:53BMW 320d 2005

Kolata e proizvedena 2005 so 6 brzini 150 konja so ponoviot motor na ...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

29 сеп 17:13Opel Insignia 2.0 163ks

Opel Insignia 2.0 163ks Kolata e kupena od Makedonija so relani 180 0...


6.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

29 сеп 14:27PREDEN DIFERENCIJAL BMW X3 E83 2.0 d

Se prodava preden diferencijal za X3 2.0 dizel od 2007


170 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

29 сеп 13:15Opel Meriva - Одлично семејно возило

- 1,7 CDTI - Клима - АБС кочници - Електронски прозори - ЦД плее...


2.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

29 сеп 06:48MERCEDES A200 CDI ELEGANCE - 2007G

SE PRODAVA MERCEDES A200 CDI ELEGANCE - 2007G NA BG TABLICI EURO 4 SE...


2.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 сеп 23:56PRODAVAM FIAT BRAVO 1.4 TURBO SO PLIN REG CELA GODINA

📲📲📲 078 275 212 📲📲📲 💶💶💶 CENA 4350 EVRA. 💶💶💶 MOZNA Z...


4.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 сеп 19:13PRODAVAM PORSCHE CAYENE 3.2 FABRICEN PLIN PEEFEKTENA SOSTOJB

📲📲📲 078 275 212 📲📲📲 💶💶💶 CENA 10 500 EVRA. 💶💶💶 MOZNA...


10.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 сеп 19:11Peugeot 307sw

Voziloto e registrirano cela godina 1,6 hdi 110hp 2005ta


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.400 €
Кочани

Автомобили

28 сеп 18:22Peugeot Partner I 1998

Peugeot Partner 1.9 70 konja. Kolata si e vo voznja sostojba samo ne ...


1.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 сеп 17:52HONDA JAZZ 1.25 I 57 KW PERFEKT

HONDA JAZZ 1.25 I ,57 KW,PROIZVEDENA 11.2006G.UVEZENA OD ITALIJA ,PER...


5 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 сеп 14:54Se prodava polo vo dobra sostojba

Kolata e so 5 vrati so elektrika i klima se e vo funkcija.gradsko voz...


1 МКД
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 сеп 13:26Nissan Pathfinder

So voziloto ima i Kuka samo ne e namestena Poveke info na tel 070 8...


10.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
11.000 €
Кочани

Автомобили

28 сеп 12:29MERCEDES-BENZ GLC-KLASSE SPORT+ 220D 170HP 4-MATIC 9G-TRONIC

ОПИС Година: 2019 Марка: MERCEDES-BENZ Модел: GLC-KLASSE Горив...


35.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 сеп 12:23Se Prodava AUDI Q3 Quattro 2.0 177hp S-Line S-Tronic

Se prodava Audi Q3 S-LINE Godina:2015 Menuvac:Avtomatski S-Tronic...


23.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 сеп 12:21AUDI A4 AVANT 2.0TDI 136HP ULTRA

ОПИС Година: 2015 Марка: AUDI Модел: A4 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...


12.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 сеп 12:21VW PASSAT COMFORTLINE 1.6TDI 120HP BLUEMOTION

ОПИС Година: 2018 Марка: VW Модел: PASSAT Гориво: ДИЗЕЛ Мото...


18.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 сеп 12:18PEUGEOT 308 STATIONWAGON 1.6 BLUEHDI 120HP ACTIVE AUTOMATIC

ОПИС Година: 2016 Марка: PEUGEOT Модел: 308 Гориво: ДИЗЕЛ Мо...


11.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 сеп 12:14Страна 4 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам