Берово
                           
90 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam niva vo blizina na Berovo

Prodavam niva 10000m2 na vlezot na Berovo Moze da se deli po 1000m2


1 €
или предлог цена
Денес 10:26prodavam placevi za vikendici i hoteli okolu berovskoto ezer

PRODAVAM PLACEVI KOI SE VLEZENI VO URBANISTICKIOT PLAN ZA BEROVSKOTO ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:26Се продава куќа во с.Ратево Берово

Се продава куќа во с.Ратево во добра состојба, со дворно место и гара...


1.111 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

Вчера 03:52Разработен бизнис објект

Se prodava 370m2 energetski izgraden objekt.Vo sklop na objektot ima ...


300.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

20 ное 12:47atraktiven plac na berovsko ezero

se prodava plac na k.p.10558/1 cela parcela e 8000 m/2 moze zamena,si...


По Договор
или предлог цена
20 ное 11:01Продажба на земјиште - Берово

Парцелата се наоѓа во месноста КЛЕПАЛО - БЕРОВО , во непосредна близи...


200 МКД
или предлог цена
19 ное 20:25Продажба на земјиште - Берово

КП бр.10946 со површина од 2434м2 во близина на преминот Клепало-БЕРО...


200 МКД
или предлог цена
19 ное 20:25Se iznajmuva Vikendica vo T.N.Ablanica

Izdadena za Nova Godina slobodna od 10ti Januari 2023!!! Izdadena za...


По Договор
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

19 ное 07:30Plac vo Berovo

Placot e so golemina 1300m² Se naoga do Loven dom. Ima dozvola za gra...


По Договор
или предлог цена
17 ное 15:25Apartman vo berovo

Se izdava nov apartman vo berovo ,vo centarot odma do crkvata. Se izd...


150 €
или предлог цена
Берово

Станови

17 ное 08:53СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАНА КУЌА ВО БЕРОВО

Се продава куќа на главната улица во Берово. Куќата е одлично сочуван...


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

12 ное 13:00ШУМА 20 ДЕKАРИ И НИВА ВО БЕРОВО

ВО БЕРОВО СЕ ПРОДАВА ЈАСИКОВА ШУМА 20 ДЕКАРИ, И СЕ ПРОДАВА НИВА ДЕКАР...


1 €
или предлог цена
09 ное 21:10IZDAVAM LUKSUZEN APARTMAN VO BEROVO

IZDAVAM LUKSUZEN APARTMAN VO BEROVO VEDNAS DO HOTEL MANASTIR , A NA 1...


8 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

04 ное 12:07СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ НА МЕСНОСТА СЛИВНИЦА

Хитно се продаваат две парцели на месноста Сливница - Беровско, со сл...


По Договор
или предлог цена
01 ное 21:20Обработливи земјоделски површини

Se prodavaat obrabotlivi zemjodelski povrsini: 1. Kolacina kp-3811...


1 МКД
или предлог цена
30 окт 20:02Се продава стан 68 м2 во Берово

Се продава стан 68 м2 во Берово одма до градскиот парк и градинкат...


40.000 €
или предлог цена
Берово

Станови

25 окт 10:47Се продава урбанизиран градежен плац

Се продава градежен плац во с. Мачево - Берово.Плацот се наоѓа на на...


1.100 €
или предлог цена
24 окт 12:45Шума + 48000m2 вo Berovo

Се продава земјиште 48000м2 и шума со 2800 борови дрва стари 40 годи...


15.500 €
или предлог цена
20 окт 13:26Suvi laki centar

Za poveke info:+41765894021 watsapp Viber


155.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

19 окт 07:02Berovo plac

Се продава плац 497м2 над беровско езеро со сопствена шума (елки), по...


8.000 €
или предлог цена
10 окт 15:53Sobi / apartman vo Berovo... Соби / апартман во Берово

Издавам соби и апартман во центарот на Берово. Просториите се опремен...


300 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

19 сеп 19:05Apartmani i Vila "PRIRODA"

Kapacitet: *Apartmani:19 legla *Vila 6 legla Vid n...


600 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

04 сеп 14:32Kupuvam stan ili mala kukja

Kupuvam stan ili mala kukja Broj za kontakt:070803408


1 €
или предлог цена
Берово

Станови

29 авг 12:57Niva/plac vo Berovo Mitrasinchi Берово Митрашинци

Prodavam niva/plac vo Mitrashinci Berovo pogodno za vikendica/pcelari...


70 МКД
или предлог цена
28 авг 21:22Се продава земјиште

Се продава земјиште 9472 м2 Катастарска општина Берово вон град, мес...


2 €
или предлог цена
25 авг 22:18Се продава земјиште - парцели

Се продава земјиште - парцели катастарска општина Берово / Абланица...


10 €
или предлог цена
25 авг 22:18Се продава земјиште

Се продава земјиште 2985 м2 Берово вон град , место викано Широк Дол...


2 €
или предлог цена
25 авг 22:18SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Se izdavaat luksuzni apartmani vednas do hotel manastir vo Berovo pov...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

25 авг 14:08SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

25 авг 14:08Apartman Bliznacki

Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

21 авг 21:13Апартмани Близначки

Апартмани Близначки се наогаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

21 авг 21:12Plac vo Berovo Ablanica

se prodava plac vo Berovo vo vikend naselbata Ablanica.Na placot I'ma...


12.000 €
или предлог цена
21 авг 02:00SOBI////APARTMANI

IZDAVAME LUKSUZNO OPREMANI SOBI I APARTMANI IMAME I STRANICA NA FACEB...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

20 авг 20:51SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

19 авг 12:25SOBI I APARTMANI

IZDAVAME SOBI I APARTMANI IMAME I STRANICA NA FACEBOOK POD IME KUKA B...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

13 авг 16:51Prodavam plac bo berovo mesnost FETA -so pogled na ezero

prodavam plac vo Berovo . placot se naoga odma do asvalten pat,...


30 €
или предлог цена
31 јул 10:37Se iznajmuva vila "Toskova livada"

Vilata se naogja vo neposredna blizina na crkvata Sv. Bogorodica, Sv....


1 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

23 јун 07:17Atraktivna lokacija za izgradba na vikendica...

Mesto vikano Crven Breg vo neposredna blizina na crkvata kojasto e vo...


21.000 €
или предлог цена
01 јун 05:59Kuka Vo Berovo

Se prodava kuka vo centarot na Berovo informacii 078473132


20.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

23 мај 13:00Se prodava vikendica na Berovsko ezero

Se prodava vikendica na Berovsko ezero kaj hotel VIP. Parcelata e so ...


65.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

11 мај 10:43Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам