Берово
                           
92 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA VILA VO RAVNA REKA PEHCEVO

SE PRODAVA VILA VO OBLASTA RAVNA REKA PEHCEVO VILATA E NOVA GRADBA I...


55.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

27 јун 19:03se prodava kuka na odlicna lokacija na 3km pred Berovo

se prodava kuka na dva sprata so struja ,voda,kanalizacija so imoten ...


1 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

16 јун 16:38Deloven prostor stan garsonjera

Се продава деловен простор 33м2 кој може да се користи и како стан -г...


1 €
или предлог цена
05 јун 20:44ПЛАЦ ВО СУВИ ЛАКИ

Се продава плац за изградба на викендица во викенд место Суви Лаки оп...


По Договор
или предлог цена
14 фев 11:18Placevi na Berovsko Ezero

Se prodavaat placevi na Berovsko Ezero... Dostapno do asfalten pat. d...


15 €
или предлог цена
20 окт 11:08SE IZDAVAT APARTMANI VO BEROVO

se izdavat apartmani vo berovo znaci imate sopstveno wc kujna trpez...


400 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

19 сеп 01:55SE IZDAVAT SOBI

SE IZDAVAT SOBI VO BEROVO VEDNAS DO HOTEL MANASTIR SOBITE SE NOVOSRED...


400 МКД
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

19 сеп 01:54Kupuvam gradezna parcela vo Berovo/Berovsko Ezero

Parcelata da e pristapna za vozilo, da ima priklucok za voda, struja,...


1 €
или предлог цена
17 авг 13:00Se izdava deloven prostor vo Berovo

Se izdava deloven prostor vo Berovo na ul. Partizanska br. 7 vednas p...


60 €
или предлог цена
06 авг 19:22SE IZDAAT SOBI VO BEROVO

se izdavat sobi vo berovo sobite se vednas do hotel manastir sobite s...


400 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

30 јул 11:56Плац во Берово

Плац за викендица во викенд населбата Абланица-Берово. Плацот се наоѓ...


10.000 €
или предлог цена
21 јун 12:09Се продава стан на две нивоа, реновиран со сопствено парно

Целосно опремен и реновиран во 2015 год со дневен престој, кујна, тра...


600 €
или предлог цена
Берово

Станови

17 јун 11:11Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам