47 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ЗЕМЈИШТА ВО МИТРАШИНЦИ БЕРОВО

Се Продаваат Повеќе Земјишта.-УПЛАШТА 5406м2 Бр.Парцела4358), БОГОДС...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:52  НОВ ОГЛАС

ПЛАЦ СО БОРОВИ ВО,, РИДИНИТЕ'' МИТРАШИНЦИ

СЕ ПРОДАВА МЕСТО-(ПЛАЦ) СО БОРОВИ ВО МЕСТО ВИКАНО-,, РИДИНИТЕ'' ВО С...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 19:30Prodavam niva vo blizina na Berovo

Prodavam niva 10000m2 na vlezot na Berovo Moze da se deli po 1000m2


1 €
или предлог цена
31 јан 09:52Недвижен имот

Се продаваат: Три парцели-ниви засадени со сливи во близина на Манас...


10.000 €
или предлог цена
30 јан 07:28atraktiven plac na berovsko ezero

se prodava plac na k.p.10558/1 cela parcela e 8000 m/2 moze zamena,si...


По Договор
или предлог цена
29 јан 22:47prodavam placevi za vikendici i hoteli okolu berovskoto ezer

PRODAVAM PLACEVI KOI SE VLEZENI VO URBANISTICKIOT PLAN ZA BEROVSKOTO ...


1 €
или предлог цена
29 јан 14:59Продажба на земјиште - Берово

КП бр.10946 со површина од 2434м2 во близина на преминот Клепало-БЕРО...


200 МКД
или предлог цена
22 јан 12:41Продажба на земјиште - Берово

Парцелата се наоѓа во месноста КЛЕПАЛО - БЕРОВО , во непосредна близи...


200 МКД
или предлог цена
22 јан 12:41Plac vo Berovo Ablanica

se prodava plac vo Berovo vo vikend naselbata Ablanica.Na placot I'ma...


18.000 €
или предлог цена
22 јан 12:23Golemo Zemjiste pred Ravna Reka Pehcevo (9134m2))

Се продава одлично големо Земјиште пред Равна Река Пехчево 9,2 декара...


8.500 €
или предлог цена
19 јан 15:20Plac vo Berovo

Placot e so golemina 1300m² Se naoga do Loven dom. Od placot se gleda...


По Договор
или предлог цена
18 јан 01:33Se prodava livada na Berovsko ezero

Se probava livada na Berovsko ezero, pogodna za gradba na vikend kukj...


По Договор
или предлог цена
16 јан 09:02СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ НА МЕСНОСТА СЛИВНИЦА

Хитно се продаваат две парцели на месноста Сливница - Беровско, со сл...


По Договор
или предлог цена
03 јан 17:31Се продава нива

Се продава нива во месност Раскрсница во близина на Берово.


1 €
или предлог цена
13 дек 13:00Обработливи земјоделски површини

Se prodavaat obrabotlivi zemjodelski povrsini: 1. Kolacina kp-3811...


1 €
или предлог цена
28 ное 20:54ШУМА 20 ДЕKАРИ И НИВА ВО БЕРОВО

ВО БЕРОВО СЕ ПРОДАВА ЈАСИКОВА ШУМА 20 ДЕКАРИ, И СЕ ПРОДАВА НИВА ДЕКАР...


1 €
или предлог цена
09 ное 21:10Berovo plac

Се продава плац 497м2 над беровско езеро со сопствена шума (елки), по...


8.000 €
или предлог цена
10 окт 15:53Niva/plac vo Berovo Mitrasinchi Берово Митрашинци

Prodavam niva/plac vo Mitrashinci Berovo pogodno za vikendica/pcelari...


70 МКД
или предлог цена
28 авг 21:22Се продава земјиште

Се продава земјиште 9472 м2 Катастарска општина Берово вон град, мес...


2 €
или предлог цена
25 авг 22:18Се продава земјиште - парцели

Се продава земјиште - парцели катастарска општина Берово / Абланица...


10 €
или предлог цена
25 авг 22:18Се продава земјиште

Се продава земјиште 2985 м2 Берово вон град , место викано Широк Дол...


2 €
или предлог цена
25 авг 22:18Prodavam plac bo berovo mesnost FETA -so pogled na ezero

prodavam plac vo Berovo . placot se naoga odma do asvalten pat,...


30 €
или предлог цена
31 јул 10:37Atraktivna lokacija za izgradba na vikendica...

Mesto vikano Crven Breg vo neposredna blizina na crkvata kojasto e vo...


21.000 €
или предлог цена
01 јун 05:59Се продава нива во близина на Берово

Се продава нива на месност Раскрсница до патот накај Абланица. Земјиш...


1 €
или предлог цена
12 мар 13:10Plac vo Berovo

Prodavam plac vo Berovo za kukja 1000 m2


1 €
или предлог цена
06 фев 19:52Бензинска пумпа со плац

Се продава плац 22000м2 во индустриска зона во Берово, урбанизиран со...


1 €
или предлог цена
11 дек 13:36Plac so Benzinska Pumpa

Се продава плац 22000м2 во индустриска зона во Берово, урбанизиран со...


1 €
или предлог цена
11 дек 13:35Плац од 1785м2 на Беровско Езеро

Центар за катастар на недвижности: БЕРОВО Катастарска општина: БЕРОВ...


30.000 €
или предлог цена
29 ное 00:34Градежен плац Беровско Езеро

Центар за катастар на недвижности: БЕРОВО Катастарска општина: БЕРОВ...


50.000 €
или предлог цена
29 ное 00:28Плац Беровско Езеро

Парцела: 10241 Квадратура: 2660 Центар за катастар на недвижности: ...


50.000 €
или предлог цена
29 ное 00:20plac vo Berovo EXTRA NISKA CENA 1440m2 top lokacija

071/273-421 placot e na najdobra lokacija so pogled na ezero odma ...


1 €
или предлог цена
29 окт 16:34se prodava plac

Se prodava plac, razdaleken 500 metrA od spa centarot Aurora. So vo...


30 €
или предлог цена
11 авг 21:23Земјиште во Берово

Се продава земјиште со одлична локација во Берово, Колачина.


2 €
или предлог цена
09 авг 13:00SE PRODAVA PLAC

SE PRODAVA PLAC VO BLIZINA NA BEROVSKO EZERO, PARCELA BEROVO VON GRAD...


7 €
или предлог цена
20 јун 14:11Plac na Berovsko Ezero

So prekrasen pogled na Berovsko ezero


По Договор
или предлог цена
29 мај 14:16PRODAVAM NIVA ( LIVADA ) VO s. ROBOVO o. BEROVO

.......................PRODADENO........................ ..............


300 €
или предлог цена
25 мај 14:40Продажба на плац на Беровско езеро

Катастарска парцела 10222 Имотен лист 3445 Месност Линако


8.000 €
или предлог цена
16 мај 11:06Ливада/пасиште во Берово, Ратевски ливади

Се продава ливада/пасиште во Берово, Ратевски ливади. Граничи со пат...


20 €
или предлог цена
20 мар 18:10Se prodava plac vo Berovo

Plac vo berovo na super lokacija vednas do motel Bistra na samiot pat...


1 €
или предлог цена
11 мар 16:49Се продава ПЛАЦ во БЕРОВО ( Веднаш до езеро )

Се продава плац во Берово, плацот се наоѓа на самото езеро. Плацот е...


60 €
или предлог цена
15 јан 20:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам