333 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

Prodavam Plac vo Gradezen Reon so Markica za Gradba na Stambeni Kuci...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мај 11:43Промовирано

ЖДАНЕЦ-ПЛАЦ 1000М2

Жданец. Плац од 1000м2 со маркица за куќа. Со новиот дуп има две марк...


250.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 мај 08:44Gradežna parcela od 442m2 vo Skopje – Kozle

Se prodava parcela od 442m2 vo Skopje – Kozle. Parcelata e gradež...


135.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 мај 18:07Plac vo Vizbegovo 2821m.

Placot SE naoga pokraj prugata pozadi avtopazarot integra - One n...


49 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 мај 17:04Se prodava niva 10000 m2

Nivata se naogja na K.O. Bardovci pod opstina Karpos. Imoten list:...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 мај 19:28PLAC VIZBEGOVO 1664M2 POSLE OBIKOLNICA POZADI BESA PETROL

📍 Plac vo Vizbegovo 1664m² pozadi Besa petrol vnatre prema kamenolom...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 мај 11:27Se prodava 071 271 940

Niva vo demirhisarsko pitocno vo blizina na slojstica vikano mesto to...


4 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 мај 01:26Плац во нас. Бардовци / Plac vo nas. Bardovci

Се продава плац од 2280 М2 во најубавиот дел на Бардовци, на топ лока...


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 мај 15:49PLAC ZA GRADBA NA UL. SKUPI

Se prodava plac za gradba na ul. Skupi so markica za lesna i nezagadu...


280.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 мај 23:15Продавам плац во с.Оризари

Плацот се наоѓа до сам пат.Број на парцела 568/3.


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 мај 11:40Plac vo trnodol

Prodavam plac vo trnodol so odlicen pogled na celo skopje


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 мај 12:53PRODAVAM PLAC VO VIZBEGOVO SO IDEEN PROEKT

PRODAVAM gradezno zemjiste vo INDUSTRISKA ZONA VIZBEGOVO za izgradba ...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 мај 09:33Prodavam plac vo Vizbegovo

Se prodava plac/niva od 4317 m2 vo Vizbegovo mesto vikano (GLAVICICA)...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 мај 09:02СЕ ПРОДАВА НИВА ВО ВИЗБЕГОВО -8000 М2

Нивата се наоѓа пред (до) воените магацини и излегува на асвалтиран п...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 мај 18:13Prodavam zemjiste vo Zajcev Rid

Prodavam Gradezno Zemjiste vo Zajcev Rid kaj meteoroloska stanica , ...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 мај 17:05SE PRODAVA STARA KUKJA ZA GRADBA VO VLAE POZADI NEUROMEDIKA

ШИФРА - 1076 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава плац со стар...


180.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 мај 13:40PLAC VO INDUSTRISKA ZONA KACANICKI PAT

5500 m2 Gradezen reon So kompletna dokumentacija Do SWISSLION ...


29 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 апр 21:16zemja {suma} na VODNO 5500 m so imoten list

prodavam zemja suma na vodno 5500 kvadrati vo blizina na makedonsko s...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 апр 11:37Prodavam plac vo nerezi

Prodavam plac na vodno zemjisteto e zemjodelsko i e odlicno za prerab...


15 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 апр 19:21Продавам плацеви во с.Чучер - Сандево

До плацевите има асфалтиран пат и се на убаво место за викендица.Во б...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 апр 12:54Продавам плац во с.Чучер - Сандево

Плацот се наоѓа одма до асфалтиран пат има два влеза.Плацот е блиску ...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 апр 12:35Продавам плац во елитната населба во Бардовци

Плацот искача на асфалтиран пат каде што има вода и струја. Број на п...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 апр 12:29Se prodava plac vo Bardovci

Se prodava plac na samiot pat za s. Bardovci, pred stareckiot dom. Na...


90.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 апр 10:25Plac vo Grcija

Na preubava lokacija na samo 40 minuti od Solun i na 20 minuti od pla...


74.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 апр 23:09Se prodavaat shumi

Se prodavaat shumi nad s. Neproshteno na poveke lokacii so sevkupna ...


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 апр 18:16ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО ЕЛИТЕН ДЕЛ НА ЗЛОКУЌАНИ

Продавам плац во градежен елитен дел на Злокуќани . Контакт 0779460...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 апр 15:36Kupuvam plac

Kupuvam plac na reon Bardovci, Sopiste od 300-600m2 Cena do 100e za...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 апр 06:48nerezi plac

se prodava zemjodelsko zemjiste vo nerezi patot za pantelejmon 1916 m...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 апр 22:42ПРОДАВАМ ЗЕМЈА -Долно Водно-Скопје

Земја -Д.Водно -КП 732--190м2--1000е за м2(може и замена за толкав пл...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 апр 18:30PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI

PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI SO POVRSINA PO IMOTEN LIST 5.760.KVAD...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 апр 13:01Plac so priklucok za struja,voda,Popova kula,Toni-070330982,

Се продава прекрасен плац 1200м2,Нас.Чифлик(Д.Капија),на 2км од Попов...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

31 мар 23:49LOZJE VO NEREZI

Prodavam lozje vo Nerezi koe se naoga na patot kon Gorno Nerezi pozad...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 мар 15:35*******SE PRODAVA PLAC VO BARDOVCI

******* Se prodava plac na dobra lokacija vo Bardovci posle skol...


105 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мар 21:20Nerezi dolno Pogled na Skopje kaskada vlae

Na placot dolno nerezi ne mu e potrebno potporni zidovi placot e so p...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мар 11:42Prodavam plac vo nerezi

Prodavam plac vo nerezi 1600 kvadrata za povekje informacii javete se...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мар 17:08ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО БАРДОВЦИ

Плацот е 1000 м2, се наоѓа во градежен реон со чист имотен лист на Ул...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 мар 10:13Kuceviste

Se prodava zemjiste vo KO Kuceviste so povrsina od 3400 m2 na 500 met...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мар 10:13Се продава земјиште во Орман (вон град)

Се продава плац во Орман (вон град), заедно со изградена викендица 25...


30.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 мар 13:00Gradezna parcela vo Vlae za semejna kukja/zgrada

Se prodava gradezna parcela vo Vlae na kej na Vardar vo delot kaj Neu...


175.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мар 07:55Atraktiven plac vo nerezi so odlicen pogled na skopje

Se prodava plac vednas nasproti vila veranda vo nerezi,mestoto e 4600...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 мар 11:52Плац во Марино

Продавам плац во Марино со површина од 11714 м2.Плацот се состои од ч...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мар 12:24Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам