330 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

Prodavam Plac vo Gradezen Reon so Markica za Gradba na Stambeni Kuci...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мај 11:43Промовирано

Плац во Марино

Продавам плац во Марино со површина од 11714 м2.Плацот се состои од ч...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мар 12:24PRODAVAM 6500m2 plac 200m od granichen premin A i B namena

SAMO ZA OZBILNI KUPUVACHI GRADEZNICI TEL 078447744


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 мар 11:41plac

Se prodava zemjodelsko zemjiste vo Nerezi patot za Pantelejmon, izlez...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 мар 19:13Нива во Трубарево / Niva vo Trubarevo

Се продава нива во Трубарево, лоцирана веднаш до автопат Скопје - Вел...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 мар 13:00SE PRODAVA ODLICEN PLAC VO VLAE

Se prodava plac na odlicna lokacija vo Vlae. Placot e so sledni uslo...


300.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 мар 13:24BARAKA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO TAFTALIDZE- KATASTAR

ШИФРА- 949 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава барака во Тафта...


290.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 мар 14:53ПЛАЦ ЗА ГРАДБА А1 МАРКИЦА ТАФТАЛИЏЕ 1

SIFRA: 484 Odlicen plac so baraka na top lokacija blizu Vero taftalid...


400.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 мар 17:01КУЌА ВО ЗЛОКУЌАНИ СО ПЛАЦ 1600м2

Се продава куќа во Злокуќани Општина Карпош во близина на Канал5 поза...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 мар 17:01Se prodava gradezen plac 8263m2 vo Butel

e prodava plac za gradba na Skopska obikolnica, na sama raskrsnica za...


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 мар 13:00Se prodava plac 500m2 Pantelemon

Se prodava plac 500m2 pantelemon Placot e gradezen so voda struja k...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 мар 15:08Atraktiven plac 2200m2 na 50m od Sistina Karposh

Се продава плац на ул.Скупи на 50м од Систина со маркица за деловен о...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 мар 14:00Се продава плац на Долно Водно

Се продава плац во Долно Водно, со површина од 433м2, на ул. Ловченск...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 мар 08:57ТАФТАЛИЏЕ1 ПЛАЦ ЗА ГРАДБА

SIFRA: 484 Odlicen plac so baraka na top lokacija blizu Vero taftalid...


400.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 фев 17:45PRODAVAM GRADEZHNO ZEMJISHTE VO GORNO NEREZI, SKOPJE

Parcelata se naogja vo selo gorno Nerezi, so prekrasen otvoren pogled...


63.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 фев 12:39Se Prodava Plac nasproti Mida Motors....707 m2

Se Prodava Plac na Ulica. Ilindenska 132...707 m2 vo Skopje naselba K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 фев 11:09Se prodava niva gorno nerezi

Gradezno vo vongradezen reon , mesto vikano ramniste so imoten list 1...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 фев 22:40Prodava Niva 4250 m2

Niva so vikendica vo sonje se prodava cena po dogovor contakt tel 075...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 фев 19:38Нива во Марино(Шамак)

Продавам нива во Марино (помеѓу Марино и Белимбегово област Шамак),со...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

20 фев 21:42KUPUVAM PLAC VO OKOLINA NA SKOPJE DO 500m2

PONUDETE. KUPUVAM PLAC DO 500 KVADRATA VO OKOLINATA NA SKOPJE, SO U...


12 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 фев 09:00Plac na Kozjak Blizansko 780m2 Vikend Naselba Vikendica

Se Prodava Gradezen plac so plateni komunalii I idealaen proekt vo vi...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 фев 02:05Купувам плац или дел од парцела за градба

Барам да купам плац или дел од парцела предвидена за градба во Центар...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 фев 10:53Prodavam niva plac aerodrom stenkovec

PRODAVAM NIVA VO STENKOVEC SPORTSKI AERODROM 7052 m do hangarot s...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 18:39Prodavam plac vo Sredno Nerezi

Prodavam plac vo Sredno Nerezi vo blizina na Limenata Dzamija. Placot...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 15:51Plac vo Bardovci

Se prodava gradezno zemjishte vo Bardovci od 826 m2. Telefon za kont...


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 фев 22:37Prodavam Plac vo Pintija 1300m2

Prodavam plac vo Pintija 1300m2 na ubava lokacija na 400m od osnovnot...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

31 јан 22:35Plac vo Bardovci

Se prodava plac vo Bardovci 691m2, gradezno zemjiste. Telefon za kon...


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јан 18:14Plac vo Opstina Ilinden

Izdavam, prodavam plac od 4600m2 vo Opstina Ilinden Tel. 078229128...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јан 10:46PLAC vo GORNO SONJE

Se prodava plac 1200 m2 vo Gorno Sonje so cist imoten list vo gra...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

16 јан 08:25Prodavam zemja vo Saramzalino 22000 kvadrati

Prodavam zemja vo Saramzalino od 22 000 kvadrati. Do parcelata void ...


150 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 јан 14:24Se kupuva gradezno zemjiste

Se kupuva gradezno zemjiste max do 1500 m2 vo region Ajvatovci - Burd...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 јан 00:48Plac vo vizbegovo industriska zona визбегово kacanicki pat

Se prodava plac vo vizbegovo kacanicki pat kaj fejdom so moznost i za...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 јан 11:46Plac vo Bardovci na odlicna lokacija

Se prodava plac vo Bardovci 520 m2 na odlicna lokacija. Placot ima m...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јан 09:56Prodavam plac vo Vizbegovo 2473m2

Prodavam plac vo Vizbegovo 2473m2 kaj Feydom, so moznost za priklucho...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 дек 08:27Se kupuva

Sekupuva zemjiste do 1500m2 pomegu Ajvatovci i Bunardzik.


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 дек 22:29Gradezen plac Kuckovo

Idealen plac. Na sam pat so pogled na Skopje so markica za gradba. Iz...


22 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 дек 12:50Prodavam plac Mirkovci

Placot e pravoagolen. Mirna lokacija, na glaven pat prema policijata ...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 дек 14:16NIVI VO GORNO NEREZI VELE GLAVA RAMNISTA 22940 M2

NIVITE SE VELE GLAVA RAMNISTE GORNO NEREZI IMA OD 1037 3214 5671 387...


28 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 дек 09:30Se prodava plac vo Железница Skopje na patot nakaj Pristina

Se prodava zemjiste niva 2947 m2 vo Железница Skopje во Оризари, pok...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 дек 17:07Продавам плац во Мирковци

Продавам Плац во С. МИРКОВЦИ од 2400 m2, со Пат, Вода и Струја. Во гр...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 дек 13:00Prodavam plac vo Zdanec

Kontakt telefon: Sasko 070 243125 Prodavam atraktiven plac vo Zdan...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 дек 20:38Страна 3 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам