Делчево
                   
403 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 318D 2009

Odlicno zacuvana.motor karoserija i podvozje perfektni...mnogu ekonom...


5.990 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

22 сеп 15:07Alfa Romeo 156 1.9 JTD Sport Wagon

Se prodava ALFA ROMEO 156 1.9 JTD Sportwagon, 2000 godina, 77KW - 105...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 авг 13:56Се продава фиат седичи 4х4

Се продава FIAT SEDICI 4X4 2007/8 1.9 дизел, Сила на моторот 88kw, им...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 авг 21:28Renault clio 1.2 2003

Одлична состојба редовно сервисиран и одржуван автомобил...


1.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

17 авг 16:59Golf Plus 2.0

kolata e vo odlicna sostojba smeno se kaisi,ulje,filtri,novi plocki n...


3.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

12 јул 12:43se prodava Golf Plus

kolata e uvezena od germanija .Kupena od prv gazda,smeneno kaisi ulje...


3.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

12 јул 09:42Opel Astra H GTC 1.6 Benzin/Plin

Се продава  Opel Astra H GTC 1.6 Benzin/Plin . За информации Viber il...


4.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

29 јун 13:51Opel Astra 1,7 CDTI 2006 godina, registrirana I servisirana

Opel Astra 1,7 CDTI 2006godina -registrirana -servisirana komplet ...


3.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 јун 14:53OPEL VECTRA1.7D

kolata e pali vozi ima karoserski zabelski cenata nee fiksna povise...


750 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

19 јун 13:16LANCIA LYBRA SW 2.0 benzin

LANCIA LYBRA SW 2.0 benzin klima aluminiumski bandasi bord kompju...


1.150 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

17 мај 07:49Hyundai i20

Se provava Hyundai i20 2014 god.1.4 benzin odlicno socuvan so samo 6...


5.100 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

05 мај 11:30Се продава Audi a3 1.6 automatic

Се продава Ауди А3 во одлична состојба, автомобилот е купен во Швајца...


3.600 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

03 мај 16:29Prodavam Opel Corsa

Подетални информации на 071 434 053 Љупчо


700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

12 апр 08:55VW PASSAT B6 -2.0 TDI HIGHLINE

Prodavam passat b6 2.0 tdi 140ks vo perfektna sostojba. Kolata e so ...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 фев 15:32Dobro zacuvani vozila od site marki..Uvoz od It i Germ...

Prodazba na dobro zacuvani koli / avtomobili od site marki na vozila ...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Автомобили

17 фев 11:12Prodavam GOLF 2 1.6dizel

prodavam golf 2 1.6 obicen dizel, kolata nemoze da se odjavi izgubeni...


250 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

15 фев 17:16Ford Mondeo TDCI

За повеќе информации јавете се на бројот 077900958


2.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

13 фев 12:24Mercedes-benz C200

За повеќе информации јавете се на бројот 077900958


5.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

13 фев 12:19BMW 320d E46

BMW 320d 2000 godina pali vozi ima prostor za dogovor


2.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

07 фев 20:54BMW 320d

BMW 320d 2000godina ima prostor za dogovor


2.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

07 фев 20:47Mercedes Benz,E moze na delove

Mercedes benz


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

29 јан 19:18Na delovi

Mercedea, ford, kombe mercedea na delovi


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 јан 15:02Се продава Nissan X-Trail 2004g 2.2Dci

Се продава Nissan X-Trail 2004g,2.2Dci,4x4,Nissan мотор,на бг табли,н...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

25 јан 21:22Volvo v50/1.6

Контакт за повеќе информации: 077900958


4.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

19 јан 12:44Se prodava Renault Megane vo odlicna sostojba

Renault Megane 1.5 CDI,napraven servis,promeneto ulj,elektricni stakl...


3.150 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

09 јан 13:00Skoda felicija plin ates

Skodata e vo odlicna vozna sostojba 2 novi gumi plin ates pali vozi r...


750 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

05 јан 08:32pezo 406 .2,0 hdi

kolata e vo odlicna sostojba so sitni zabeleski poveke inf. na tel.07...


1.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

04 јан 21:23pezo 40 .2,0 hdi

kolata e vo odlicna sostojba so sitni zabeleski poveke inf. na tel.07...


1.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

04 јан 21:13Audi A6 2.7 TDI 2008

Моторот работи перфектно, менувачот работи перфектно, секое копче и с...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Автомобили

12 дек 16:59LADA 2105

PRODADENO!!! Prodavam LADA 2105 1200S vo perfektna sostojba so 64000...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

12 дек 10:14BMW 530 DIZEL M-PAKET

KOLATA E OCARINETA DO MK TABLI 4 NOVI AMORTIZERI 4 NOVI DISKA SO PL...


7.100 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

05 дек 15:22Opel Corsa c VO ODLICNA STOSTOJBA

Se prodava OPEL CORSA C Kolata e vo odlicna sostojba Klima , centr...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

19 окт 21:56Mazda 6 2004 na plin

Se prodava mazda 6 dokarana od germanija na germanski tabli e moze d...


1.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

15 окт 13:00Opel astra 1.7Disel karavan registrirana

Registrirana cela godina serviz napraeno komplet pali vozi. stegnata ...


699 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 сеп 15:22Golf 6

Golf 6 so mnogu oprema


9.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 сеп 13:31delovi za maruti

prodavam delovi za maruti po naj eftina cena bidejki ne mi trebat ka...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

21 сеп 20:57Delovi od oktavija

Prodavam delovi od oktavija menjac 4x4 zaden deferincijal komplet i d...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

21 сеп 20:56Renault espece

Voziloto e vo odlicna sostojba registrirano e cela godina so zelin ka...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

10 сеп 23:15Opel Meriva 1.7 cdi 2003/04 godina..

Opel Meriva 1.7 cdi 2003 godina. 74kw - 101ks. Ecotec.. So ful oprem...


2.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

25 авг 11:42Golf 2

Golf 2 dizel kolata e koska ima kuka so ates alumnski bandasi novi gu...


1.150 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 авг 09:42Страна 9 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам