119 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aparati za zavarivanje

Se prodava aparat kempi kombiniran argon, eletroda 200a,i esab 250a s...


По Договор
или предлог цена
14 апр 16:28Ekstruder Extruder

Pravi traka vo dve boi 650 mm sirina na traka 2mm deblina 200kg ...


43.000 €
или предлог цена
06 апр 18:42Masina za ostrenje

prodavam masina za ostrenje kaltenbach


По Договор
или предлог цена
05 апр 19:51Masina za proizvodstvo na betonski blokovi i bekatoni

2 Mashini edna za blokovi, edna za bekatoni Kapacitet na blokovi - ...


40.000 €
или предлог цена
01 апр 12:53Kомплетна линија за производство

Kомплетна линија за производство. Текст: Се продава комплетна линиј...


1 €
или предлог цена
30 мар 20:38Машини приклучни неколку видови

Се продаваат половни(недовршени) приклучни машини: Хидраулична преса...


1 МКД
или предлог цена
30 мар 20:38FEN UBODNA PILA GERMANSKA

-Se Prodava Fen Marka Ubodna Pila -Prizovstvo Germansko -Vo ispravn...


По Договор
или предлог цена
15 мар 02:35Viljuskar paleten

Viljuskarcinja vo odlicna sostojba cena povolna


1 €
или предлог цена
12 мар 07:19PRO WELD 364 s/2 ac dc pro

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon profesionalen ac dc aparat ...


1.500 €
или предлог цена
09 мар 18:01SELCO GENESIS mig/mag odlicen

SELCO GENESIS Saß Elektrodno ,tig DC ,MiG mag Puls ,MiG mag Synergie...


2.500 €
или предлог цена
08 мар 16:44Fataljka-macka

Nosivost 3 tona Jugoslovensko proizvodstvo +5tona


8.000 МКД
или предлог цена
08 мар 14:46Masini za montaza- izrabotka na cevli

Se prodavaat masini za montaza- izrabotka na cevli. Stanc,masina za v...


1 МКД
или предлог цена
07 мар 16:04Masini za sienje na koza

Se prodavaat masini za sienje na koza: kantirka, kantirka so noz, kan...


1 МКД
или предлог цена
07 мар 16:04Elektromotor Germanski 1KW monofazen

Elektromotor 1.2 KW monofazen.


120 €
или предлог цена
21 фев 22:35машини за млин

се продават комплет машини за млин кои се малку употребени цена по ...


По Договор
или предлог цена
05 фев 16:40igli za sienje

razni igli za sienje tekstil i koza germanski okolu 3500 parcinja


10 МКД
или предлог цена
05 фев 07:41Kantarica ABS i PVC Traka donesena od Svajcarija

Mnogu malku koristena i mnogu socuvana.Ova cena e samo za kes.


2.000 €
или предлог цена
03 фев 10:09Se prodava Masini dve za sienje skoro novi

Masini dve za sienje skoro novi koristeni edna sezona pigodni za teks...


1 €
или предлог цена
31 јан 11:32Se prodava Masini dve za sienje skoro novi

Masini dve za sienje skoro novi koristeni edna sezona pigodni za teks...


1 €
или предлог цена
31 јан 11:29Elektro motori

Bonora 1,5kw 2800vrtezi monofazen Sever 1,5kw 1480vrtezi trofazen L...


120 €
или предлог цена
25 јан 19:16Pumpa Grunfos za parno

Puma Grunfos za parno


7.500 €
или предлог цена
21 дек 14:50Kompresor doboj

Boca 1570 litra Kompresor Doboj Cena po dogovor VRTETE NA OVOJ BROJ 0...


111 €
или предлог цена
18 дек 23:38ЧЕВЛАРСКА МАШИНА

Продавам чевларска машина за шиенје на ѓонови или меѓу-ѓонови (BLAKE ...


650 €
или предлог цена
17 дек 14:20PECKA DUVALKA MIWE

Prodavama pecka duvalka marka MIWE so komora za odrzuvanje na gotov p...


12 €
или предлог цена
14 дек 22:06Kantirka(Typical)

Masinata e kako na slikite socuvana maksimalno i odrzuvana za povekje...


500 €
или предлог цена
09 ное 15:17Atom(Stanc)

Se prodava stanc Atom malku koristen za povekje info javete se


2.000 €
или предлог цена
09 ное 15:17Kantirka(Pffaf)

Kantirkite se soxuvani maksimalno kako na slikite ima 4ri masini edna...


600 €
или предлог цена
09 ное 15:16Kantirka(Taking)

Kantirkata e aoxuvana kako nova za povekje info javete sw


400 €
или предлог цена
09 ное 15:16Dvoiglovka(Pffaf)

Masinata e socuvana za povekje info javete se


400 €
или предлог цена
09 ное 15:16Prava(Pffaf)

Prava masina so dupli transport soxuvani maksimalno kako na slikite c...


400 €
или предлог цена
09 ное 15:16Cik cak(Pffaf)

Cik cak masina socuvana kako na slika za povekje javete se


300 €
или предлог цена
09 ное 15:16Masini za sienje

Prodavam novi ne koristeni industriski masini za sienje marka BROTHER...


300 €
или предлог цена
05 ное 15:04Masina Za kovano Zelzo.

se Prodava Masina za elmenri od kovano zelzo.ima 5 osnovni kalpcina d...


1.250 €
или предлог цена
01 окт 13:58MOTOR REDUKTOR

SE PRODAVAAT DVA MOTORI REDUKTORI CENA PO DOGOVOR KONTAKT: 078-277-...


1 €
или предлог цена
17 сеп 11:02Дробилка две, сеалка, самоодни.

Сеалка и две дробилки самоодни, марка RUBBLE MASTER , земја на произв...


1 €
или предлог цена
14 сеп 16:47Дробилка две, сеалка, самоодни.

Сеалка и две дробилки самоодни, марка RUBBLE MASTER , земја на произв...


1 €
или предлог цена
14 сеп 16:11Masina za cepenje drva

Se prodava hidraulicna masina za cepenje drva


1 €
или предлог цена
26 авг 20:41Fontana

Фонтана за боровница , лимонада, боза и ајран!!!


500 €
или предлог цена
13 јул 11:58Mlin 75cm 4kw Novi Kaisi

Se prodava mlin so novi vo odlicna sostojba so novi kaisi. Koristen z...


990 €
или предлог цена
10 јул 11:19Kanterka,Kanterica

Prodavam razni nozevi za kanterica novi i polovni, site se naostreni,...


15 €
или предлог цена
28 јун 18:48Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам