74 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava CNC masina za secenje na stiopol/stirodur

ЦНЦ машина за сечење на стиропол и стиродур со жешка жица. 1. Беспла...


1.000 €
или предлог цена
Денес 01:18KAFEMAT SPAZIO XL

Prodavam kafemati od modelot spazio so dve vrsti instant kafe so cita...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:27KAFEMAT SPAZIO XL / VENEZIA LX INSTANT

Prodavam instant kafemati so ili bez citaci Kafematite se vo ispravn...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:27KAFEMAT ZENITH

Prodavam kafemati od modelot zenith Kombiniran so kafe vo zrno i inst...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:26SIVACKI INDUSTRISKI MASINI

Prodavam industriski sivacki masini so evtina cena.Masinite se vo isp...


10 €
или предлог цена
30 јан 13:52SE PRODAVA KOMPLET LINIJA ZA PROIZVODSTVO NA PELETI

SE PRODAVA KOMPLET LINIJA ZA PROIZVODSTVO NA PELETI Linijata se sost...


22.000 МКД
или предлог цена
30 јан 08:43LINIJA ZA BONBONI SO MASINA ZA VITKANJE

Komplet linija za bonboni i masina za vikanje


1 МКД
или предлог цена
29 јан 07:15Elektro moror sever

Elektro motor sever isprave ne se slusa koga raboti trofazen sever mo...


100 €
или предлог цена
28 јан 17:25Remenici za prodazba

Se prodavaat 4 remenici 275 /20 370/50 420/37 580/60


1 €
или предлог цена
28 јан 16:55Vaga

.


3.000 МКД
или предлог цена
28 јан 16:55INSTANT KAFEMATI VENEZIA LX

Se prodavaat vending kafemati so instant kafe od modelot Venezia LX s...


По Договор
или предлог цена
27 јан 20:49kamen za brusilica za secejne

walter kamen za secejne za mala brusilica 125m x 1m 25 parcina vo ...


650 МКД
или предлог цена
27 јан 12:51Pumpa pumpi пумпа пумпи

Голема запчеста пумпа за густи течности воопшто не употребена 90мм ...


1 €
или предлог цена
27 јан 12:01Каиши kaisi

Pogolema kolicina na razlicni Varijatorski Rebrasti Ramni traki v...


1 €
или предлог цена
27 јан 11:57Spiralna zavojna pumpa za gusti materijali пумпа за густо

Спирални пумпи за густи материјали. Имам и редутори за нив


5 €
или предлог цена
27 јан 11:57mlin cekicar

prodavam mlinovi cekicari za stocna hrana.ima so razlicni kapaciteti....


1 €
или предлог цена
24 јан 10:51mlin sreder

proizvodstvo i prodazba na mlinovi sreder cekicar chiper i mlin za sl...


5 €
или предлог цена
17 јан 12:28Hidroagregat hidroagregati pumpa pumpi

Golemi i mali


5 €
или предлог цена
15 јан 22:45Vakum pumpa pumpi вакум пумпи пумпа

Се продаваат вакум пумпи од марката на busch и becker vo ispravna sos...


5 €
или предлог цена
15 јан 22:42Se prodava elektro moror 8.8kw 2800ps

.


По Договор
или предлог цена
12 јан 18:56Pecka za vo pekara i komora za kisnenje

Se prodava pecka duvalka so 7 spratovi WHISHEU,60x40 golemina na pleh...


900 €
или предлог цена
10 јан 13:30PRODAVAM KAFEMATI VO ZRNO BRIO 250

Prodavam kafemati vo zrno od modelot brio 250 so citaci za knizni i z...


500 €
или предлог цена
09 јан 15:29Lift

Se prodava lift


1 €
или предлог цена
08 јан 12:02PRODAVAM KAFEMATI

Prodavam instant kafemati od modelite Spazio XL, Venezia LX, Bergamo...


По Договор
или предлог цена
05 јан 13:47Se prodavaat mashini za prerabotka na mermer granit kamen

Se prodavaat mashini za secenje na blokovi(gater) ,polirka linija za ...


1 €
или предлог цена
05 јан 11:53briketirka linija

kompletna linija za briketiranje biobriketi za ogrev.


12 €
или предлог цена
27 дек 18:39Se prodava SIC masina,punkt aparat,rund,hidraulicna makaza

071 242 810 071 242 810 071 242 810


1 €
или предлог цена
27 дек 13:00MASINA ZA BLOKOVI I TRAKTOR SO PRIKOLICA

Se prodava masina za betonski blokoj zaedno so kalapi. Isto taka se p...


1 €
или предлог цена
20 дек 09:58VENDING KAFEMAT / KAFEMATI

Se prodavaat vending kafemati so instant kafe Spazio i Venezia LX Z...


По Договор
или предлог цена
19 дек 13:53Ekcentar Presi za prodavanje

Se prodavaat dve ekcentar presi 25t 1500 eu 40t 2500 eu Vo ispr...


1 €
или предлог цена
19 дек 00:04ORIGINAL TRKALA ZA RACEN VILUSKAR [MALI}

TRKALA ZA RACEN VILUSKAR [MALI} SIRINA 92 MM VISINA 80MM OTVOR N...


1 €
или предлог цена
14 дек 23:14Se prodava SIC masina,punkt aparat,rund,hidraulicna makaza

Se prodava SIC masina 1mm Elektricna SIC masina 2.5mm Hidraulicna m...


1 МКД
или предлог цена
12 дек 18:02Sushara, sushari!

Prodavam industriski sushari vo odlicna sostojba za sekakva namena. I...


400 €
или предлог цена
11 дек 11:46Wiesheu

Se prodava pecka-duvalka so 7 plehovi, dimenzija 60x40 , zaedno so ko...


900 €
или предлог цена
10 дек 15:51Машина за паковање

Машина за паковање на различни врсти на семиња и шеќер


4.000 €
или предлог цена
16 ное 13:39Masina, poveke namenska za zelencuk, meso i dr

rezacka polovna za zelencuk (zelka,morkovi, cveklo i dr) ima i dodato...


230 €
или предлог цена
14 ное 09:55Kompresori

SE prodavaat dva neispravni kompresori od 25 I 50 litri


5.000 €
или предлог цена
24 окт 18:25Drebong i agregat

Se prodava drebong i agregat


18.000 €
или предлог цена
22 сеп 13:59se prodava apkan ,апкан 2m

se prodava dobro socuvan apcan,


1.155 €
или предлог цена
11 јул 09:52MASINI ZA DRVO I MERMER

prodavam: - masina kombinirka za drvo 5 operacii - torno za stolbci...


1 €
или предлог цена
04 јул 00:26Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам