74 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

zavoen kompresor

Сите видови на завојни, клипни, подвижни компресори, дувалки за возду...


По Договор
или предлог цена
03 мај 07:49Mashina za drobene - Drobilica

Нова машина за дробење пластика аламинум електрични апарати др. Одпа...


5.200 €
или предлог цена
22 апр 20:08Se prodava konzola za gradeznistvo

Se prodava konzola za gradeznistvo.Konzolata e ekstra,trofazen motor....


По Договор
или предлог цена
19 апр 11:32Mlin za kafe

Se prodava mlin za melenje kafe 250mm celosen so rolsfajten bunker so...


990 €
или предлог цена
08 апр 20:51briketirka

briktirki od sistemot extruder.kapacitet do max 60kg/h.maksimalna ins...


2.300 €
или предлог цена
07 апр 10:16Stolbni Busilici Busilica Stolna 1 ili 2

Ispravni. Broj 1 - 1500 evra Broj 2 - 1000 evra


1.000 €
или предлог цена
04 ное 19:14Hidraulika za lift so elektronika

Hidraulika za lift so elektronika


1.500 €
или предлог цена
31 окт 21:19Lageri / Лагери za masini razni vidovi i dimenzii

Se prodavaat razni lageri za masini, i toa: - Krtseci dvoreden PN-22...


123.456 €
или предлог цена
11 авг 22:38Transmisiono vratiolo / Трансмисионо вратило

Se prodava transmisiono vratilo...odlicna sostojba-NOVO, moze da se v...


11.111 €
или предлог цена
11 авг 22:37OTKUPUVAM CNC laseri i CNC ruter

откупувам секаков вид на цнц машини нови или половни понуда со слика...


По Договор
или предлог цена
10 авг 12:20briketirka

prodavam briketirka za proizvodstvo na briket za ogrev.maksimalna ins...


234 МКД
или предлог цена
31 јул 09:16Toyota elektrichen rachen viljuskar

2000 kg nosivost Cena Po dogovor


88.888 €
или предлог цена
14 јул 15:33Susara povekenamenska

Повеќенаменска сушара - Raifenhauser. Димензии 4м x 2м x 2м. Работи н...


7.000 €
или предлог цена
14 јун 16:36Sivacki masini prodajem

Imam 6 Brother ,3 kingteks ,1 unikorn masini obicni za siejne i dve n...


150 €
или предлог цена
16 дек 07:02Hidroulika hidraulikа Хидраулика

Хидроулична помпа со ел. мотор, хидро блок(цилиндар-клип), хидро вен...


1 МКД
или предлог цена
10 ное 10:24Cauri cangi

Stezni cauri za povekje tipovi na strugovi-avtomati kako Traub, Indek...


1 €
или предлог цена
10 ное 10:23Elektromotori trofazni Електромотори

Трофазни асихронии електромотори од 15 kw, i 7,5 kw 220v, 710/1450 ...


30 €
или предлог цена
10 ное 10:23Пресс автомат

Автомат преса за штампање и виткање на делови од метална лента.Макс.д...


1 €
или предлог цена
05 ное 11:49Цанги

Различни типови на цанги-чаури за струг-ауто мат: Трауб, Индекс,Торн...


1 €
или предлог цена
02 ное 10:55Agregat za struja

agregat 7.5 kw.marka AKSA.trofazen i monofazen izlez.industriski mode...


22 €
или предлог цена
26 окт 13:00Patrone caure

Razlichni tipovi chauri za :Traub, Index, Tornos itn. NOVI ! Inform...


1 €
или предлог цена
24 окт 11:06Torno

Torno ispravno vo dobra sostojba Za kontakt zvonete na 075 627 795 Ki...


600 €
или предлог цена
16 окт 16:51Se prodava kolicka

Kolicka za na kola so kuka So dimenzii 1600/1060 075990234


9.500 МКД
или предлог цена
02 сеп 21:18МАШИНА СО ПРЕСА ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ИЗОЛАЦИОНИ ПАНЕЛИ

ПАНЕЛИТЕ СЕ ИЗРАБОТУВААТ ОД ДВОКОМПОНЕНТЕН МАТЕРИЈАЛ Контакт 075 212...


1 €
или предлог цена
18 авг 08:51Stamping and forming automat press

Avtomatska presa, za shtancanje i svitkuvanje na razni formi na elem...


1 €
или предлог цена
11 јул 14:47Чаури за струг автомат

Повеќе типови на чаури за струг-автомати:Трауб ,Индекс и др.,за полу...


1 МКД
или предлог цена
08 јул 23:59Konus za drebong

Konus za drebong Poveke informacii na tel: 076773802


20 €
или предлог цена
03 јун 10:14Se prodavaat Iberdak i Obicna Industriska Masina

Iberdak 300 € Obicna Industriska Masina 120€ Zaedno dvete 400€ , ceni...


120 €
или предлог цена
30 мај 12:20Visokopritisna pumpa GRUNDFOS

Pompata e vo fabricka sostojba i ima garancija od 6 meseci. Pompata e...


1 €
или предлог цена
27 апр 10:09Pasterizator na mleko

Се продава автоматски пастеризатор. Може да работи на пареа и жешка...


1 €
или предлог цена
04 мар 12:58Vitkajne na cevki

Vitkajne na cevki od 32mm do 60mm


По Договор
или предлог цена
28 фев 12:16млин за сточна храна

Se prodava mlin za stocna hrana вклучувајќи две машини -ЧЕКИЧАР со м...


1.000 €
или предлог цена
01 јан 12:49Agregat

Se prodava svajcarski agregat 7.5 kilovati cena po dogovor informacii...


1 €
или предлог цена
24 ное 18:05Машина за мијање на тегли, шишиња и останати работи

КОНТАК ТЕЛЕФОН: 070 208 468, 075 208 468 КОНТАК ТЕЛЕФОН: 070 208 468...


По Договор
или предлог цена
15 јун 18:22Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам