Охрид
                   
558 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani vo centarot na Ohrid

Se izdavaat apartmani vo strogiot centar na Ohrid, na samiot kej. Apa...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 јун 18:16Промовирано

Apartmani vo Pestani Ohrid

Amelia Accommodation se naoga na samo 20m od ezerskiot breg, vo Pes...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 мај 17:44Промовирано

Apartmani vo Strog Centar, 100m od Ezero + Besplaten Parking

Располагаме со 6 нови апартмани во строгиот центар на Охрид, на само ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:00Промовирано

Apartman za izdavanje vo Ohrid

Apartman L.B Nov kompletno ureden apartman vo blizina na Bolnicata ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

22 мај 11:20SE IZDAVA APARTMAN RAFTO VO OHRID KAJ BILJANINI IZVORI

SE IZDAVA APARTMAN KAJ BILJANINI IZVORI,CELOSNO OPREMEN,KUJNA DVE SPA...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

22 мај 09:19Smestuvanje Ohrid- Apartmani, sobi, studio

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 мај 14:48Apartmani-Kassia

Kassia Apartments - нуди туристички услуги за приватно сместување во ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 мај 21:12APARTMANI CENTAR- I SOBI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSK...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 мај 08:22Apartmani vo Ohrid, Peshtani

Се издаваат нови апартмани во туристичката населба Пештани на брегот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 мај 07:29Apartmani Elena

Se izdavaat apartmani vo centar nova gradba Tel 078 439 882 elena...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 мај 18:08Издавам Апартмани и соби во Охрид

Почитувани, Издавам апартмани и соби во Охрид во централно подрачје,...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 мај 12:36Se izdava stan

STROG CENTAR!!!!! Stanot e opremen so wifi I kabelska tv,klima


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 мај 08:57Se iznajmuva stan strog centar

Stanot e klimatiziran i ima kapacitet 2+2 cenata e menliva vo zasisno...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 мај 08:56Na setaliste 30m do Ezero APARTMANI,STUDIJA i SOBI

VILLA '' TOMIĆ '' OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {10...


10 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 мај 06:21Delux apartman strog centar do postata so garaza

Novi delux apartmani Jovan,strog centar na Ohrid, na 80m do ezero, pl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 мај 23:46Се издава Стан во Охрид

Станот се наоѓа во близина на градската болница на оддалеченост од 15...


9.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 мај 13:39Villa " Vera " Pestani

Apartmanite se opremeni so spalna soba dvo krevetni, tro krevetni i ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 мај 20:36Stan za 2 lica vo Centar na Ohrid

Se izdava stan za 2 osobi vo strog centar na Ohrid. Ima dupol krevet...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 мај 18:34Stan za odmor 2022 vo Ohrid (2 spalni)

Se izdava stan od 70m2 vo naselba Biljanini Izvori (vednas nasproti m...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 мај 18:33NEW STUDIO 70m TO THE LAKE

izdavam studio odma pozadi hotel Tino 070 352 370


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 мај 17:32Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat novi i luksuzno opremeni dvosobni Apartmani/ Stanovi Ko...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 мај 07:37Baram smestaj vo centar ohrid

Se bara smestaj za 8 osobi


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

12 мај 22:16Exclusive Apartmani so pogled na ezero sproti Riviera!

Exclusive apartmani kompletno opremeni so direkten pogled na ezero so...


85 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

12 мај 21:51Exclusive Apartman 30m od ezero do Hotel Riviera

Exclusive apartman kompletno i moderno opremen za max 5 osobi so besp...


60 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

12 мај 21:51Izvamuvame Dvosoben Apartman

Se iznajmuva nov i luksuzno opremen dvosoben Apartman/ Stan Konfor kl...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

12 мај 08:12LJUBANISTA/ЉУБАНИШТА**SE IZDAVAAT APARTMANI VO LJUBANISTA**

Апартманите имаат одличен поглед кон Охридското езеро и Св.Наум... И...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 мај 16:05Apartman/Апартман...Стан/Stan vo blizina na centar

Se izdava apartman na samo 900 metri od centar potocno kaj naselba mi...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 мај 16:05SE IZNAJMUVA APARTMAN ZA 6 LICA SO DVE SPALNI

Se iznajmuva apartman vo naselba Racha /Ohrid,so dve spalni sobi,kujn...


50 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 мај 12:09Iznajmuvame Luksuzno opremen Dvosoben Apartman

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 мај 08:27Luksuzno opremeni Dvosobni Apartmani

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 мај 08:26Кампување во Љубаништа

Се издаваат камп приколки и викендица, комплетно опремени со туш и ку...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 мај 19:44Апартман во стариот дел на град Охрид

Апартманот е лоциран во стариот дел на градот Охрид, над Античкиот те...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 мај 15:04Se izdava stan vo centarot na Ohrid

Се наоѓаме во центарот на градот, веднаш наспроти пожарната. Станот е...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 мај 23:31Stan so 2 spalni sa turisti - Ohrid 2022

Se izdava stan od 70m2 vo naselba Biljanini Izvori (vednas nasproti g...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 мај 22:42Apartmani vo carsija za 2 i 5 lica

Livi Apartments Ohrid Appartmanite se naogaat vo n. Mesokastro, na p...


700 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 мај 14:18Apartman NIKA centar

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman vo strog centar v...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 мај 21:47Апартман во Park Golden Beach со поглед на езеро !

Се изнајмува комплетно опремен апартман со поглед на езеро.


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 мај 13:39Apartmani vo strog centar - Queens Central Apartments

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot vednas sproti opstinata.


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 мај 13:39Se izdava stan najstrog centar

Stanot se izdava samo turisticki na pokratok prestoj kapacitetot e 2+...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 апр 15:20Izdavam apartman vo nas. LAGADIN

Izdavam apartman vo naselba Lagadin-Ohrid 50m od ezero za kratok ili ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 апр 08:16Apartmani Sunset paradise ohridati

Apartmani Sunset paradise ohridati Se izdavaat dva apartmani Info sa...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 апр 19:41Smestuvanje (accommodation) Apartman vo centar Ohrid

!!! APARTMAN "ANTONIO 3" !!! NE GO IZDAVAME NA LICA POMALI OD 20...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 апр 22:30Villa Redex

Villa Redex e locirana vo srceto na Ohrid vo stariot del od gradot. N...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 апр 18:34Страна 5 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам