Струга
                           
147 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opremen stan za ziveenje.

stanot e opremen za ziveenje. Nova gradba. Se naoga Nasproti Gradinka...


85.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јун 10:08Промовирано

NOV luksuzen stan pozadi gimnazijata Niko Nestor

85m2 - me nxemje, e mobiluar, xhakuzi+ tush.. +41792335901 Viber


95.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 апр 10:36Iznajmuvam stan vo Topansko Pole, Cair

Iznajmuvam preubav stan vo Topansko Pole, Cair na prv sprat. Mestoto ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

10 апр 15:23Se prodava stan

Se prodava kompletno namesten stan lociran na novoto setaliste vo cen...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 мар 18:45Stanovi vo izgradba vo Struga - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 мар 11:29Baram stan za iznajmuvajne

Барам еднособен стан \ гарсониера \ или соба во куќа за изнајмување в...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

20 мар 15:45*SAJCESKI* Stan vo blizina na rakometnoto igraliste

Se prodavaat stanovi vo Struga, so kvadratura od 35m2, 55m2, 65m2, na...


700 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 фев 21:44*SAJCESKI* Stanovi vo Struga

Se prodavaat stanovi vo Struga, so kvadratura od 35m2, 55m2, 65m2, na...


700 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 фев 08:44*SAJCESKI* Luksuzni stanovi vo Struga

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na novi sovre...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

09 фев 22:50Stanovi vo izgradba vo Struga 81M2 - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 јан 11:15Stanovi vo izgradba vo Struga 106m2 - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

18 јан 12:54*SAJCESKI* Garsonjera pozadi FON

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na garsonjera...


19.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 јан 21:33Familijaren Stan kaj FON

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


75.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

25 дек 19:15*SAJCESKI* Familijaren Stan vo Ezerski lozja

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo Ez...


75.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 дек 00:17Stan

Se prodava stan vo ezerski lozji


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

26 ное 21:07*SAJCESKI* Stan kaj stara avtobuska

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


45.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

09 ное 23:19*SAJCESKI* Trosoben stan vo Ezerski lozja

Se prodava nov nevselen stan vo Struga ezerski lozja. Stanot e na pr...


55.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

09 ное 23:06Stan vo Ezerski Struga

Stan vo ezerski struga 103 m2 na 3ti sprat za poveke invo 070765844


670 €
или предлог цена
Струга

Станови

02 ное 15:26Namesten stan vo Eurotel - Struga - Celosno renoviran

ТОП Наместен Целосно Реновиран Лице за контакт, Оливер: 078262166


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

05 окт 13:38*SAJCESKI* FAMILIJAREN STAN

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 окт 22:39*SAJCESKI* Familijaren stan Ezerski lozja

Se prodava nov nevselen stan vo Struga ezerski lozja. Stanot e na pr...


56.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 окт 11:27SE PRODAVA STAN VO STRUGA

Se prodava stan vo struga od 63 kvadrati stanot e prazen ima pogled n...


43.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

28 сеп 22:02*SAJCESKI* Stan vo Ezerski lozja

Se prodava nov nevselen stan vo Struga ezerski lozja. Stanot e na pr...


58.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

23 сеп 09:45*SAJCESKI* Familijaren stan pozadi FON

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 сеп 20:07Купувам стан до 25.000 евра

Купувам стан до 25.000 евра во Струга или Охрид. Телефон/Вибер 078651...


25.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 сеп 12:14Familijaren stan vo Ezerski lozja

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo Ez...


70.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

10 сеп 09:38Stan na den vo Struga

Iznajmuvam stan na den vo Struga 20€ den Kontakt telefon: 070362386


20 €
или предлог цена
Струга

Станови

18 авг 20:37Shitet Banes 123 м2 / Се продава стан 123 м2

🛋 Sallon- Kuzhin 🛏 3 dhoma gjumi 🛁 2 banja ▪️ 2 ballkon 📍 Str...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

07 авг 11:04Се продава трособен стан во Струга 68м2, 39.000€

Се продава трособен стан во Струга на улица Ристо Крле 2/2/34, кат 5/...


39.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

20 јул 08:39Se prodava Stan vo Ezerski lozja

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo Ez...


67.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

08 јул 17:27Se prodava garsonjera

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na garsonjera...


18.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

06 јул 11:49Se prodava nevselen stan

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


43.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

06 јул 00:30Se prodava stan so pogled na ezero

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stanovi vo...


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

05 јул 09:12Se prodava stan

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


700 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 јул 09:49Se prodava stan

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


43.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јул 19:05Se prodava gorsonjera

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na garsonjera...


19.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

28 јун 13:47Se prodava stan

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


600 €
или предлог цена
Струга

Станови

26 јун 19:02Se prosava stan

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo Ez...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

25 јун 13:29Se prodava stan

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

23 јун 12:22Se prodava nov stan

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


42.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

22 јун 20:57Se prodava apartman vo Evrohotel

So kompletna dokumentacija apartman so 30m2


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

19 јун 00:03Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам