Гевгелија
                   
342 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES C 220 CDI AVANGARDE

KLIMATRONIK - SERVO VOLAN - KOZEN VOLAN - KOZEN SALON - BOARD KOM...


8.299 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 07:28SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 CDTI 90KS...EKSTRA...

opel corsa 1.3 cdti 66kw...90ks registrirano do 07 2022 klima is...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:54SE PRODAVA AUDI A3 1.9 105KS ...REGISTRIRANO ...PERFEKTNO..

* se prodava audi a3 disel odlicen motor 1.9 105ks * registrir...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:54Astra h 2005god

1. 7cdti 5 brzini Mali zabeleski karoseriski


2.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 17:22  НОВ ОГЛАС

Opel Vectra C 1.9 diesel 2005

Se prodava opel vectra c 1.9 88kw/120ks registrirana do mart 2022. Pr...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 16:48Audi Q5

Se prodava Audi Q5 2.0tdi 2011 Motor: 2.0 TDI 125 KW 170 KS Menuva...


14.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.500 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 16:02GOLF 5 1.9 TDI 105KS

Golf 5 1.9tdi 105ks VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA NIKOGAS NE UDIRANO...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:29SEAT LEON 1.9/105 ks. 2009

Voziloto e vo besprekorna sostojba. Registrirano do 07. 2022. godina...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 12:51MAZDA 6 GTD PERFEKTNA

Mnogu socuvano karoseriski i enterierno Motor, menuvac, prednica odl...


3.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.350 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 12:51Mercedes c180 kompresor

Se prodava mercedes c180 kompresor so cela oprema novi letni gumi 202...


8.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 12:34Fiat Doblo 1.3 multijet 2010g

Moznost povrat na ddv Info 077 535 635


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 12:14Audi A6 2.8 fsi BENZIN

Extra sostojba 2 para bandazi zimni letni Servisiran Poveke Info...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 12:14Vw Passat 1.9TDI reg do 16.07.2022

Motor menjac odlicni bez mana Karoseriski maksimalno zacuvena Pred ...


2.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 11:50Passat 2.0TDI

Passat 2.0TDI 8v 4novi gumi Registriran Servisiran


3.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 11:43  НОВ ОГЛАС

Audi A5 2.7 TDI 140kw/190ks

Prodavam audi A5 2.7 TDI S Line 140 kw .Kolata e e vo odlicna sostojb...


15.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 окт 14:28Peugeot 208 moze da se zeme na kredit

Maksimalno zacuvan Uvezen od belgija Se plateno do registracija ...


5.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 окт 11:26Ford b-max

Maksimalno zacuvana Realni kilometri


7.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 окт 11:26Wolkswagen polo 1.2TFI

Uvezeno od belgija Plateno se do registracija Maksimalmo zacuvena ...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 окт 11:26SE PRODAVA PEUGEOT 107 1.0 BENZIN

KOLATA E SO POMINATI 60000 REGISTRIRANA DO 10.2022 NOVI GUMI NAPRA...


2.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 окт 10:51Alfa romeo

1.9 jtdi


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 окт 06:42SE PRODVA OPEL OMEGA 2.0 DTI REDIZAIN !!!

Se prodava Opel Omega 2.0 DTI mnogu socuvana 2001 god Redizain ...


1.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 окт 21:39Preden , zaden branik i maska za golf6

Poveke info na telefon.


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 окт 16:26Vw passat 2.0 tdi R-line ful oprema

Vw passat 2.0 tdi R-line ful oprema soncev krov registriran na mk t...


32.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 окт 15:28Hyndai Getz 1.4 2004 god

Prodavam hundai getz 1.4 benzin 2004/05 god vo perfektna sostojba reg...


2.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 окт 14:29Volkswagen Touareg R5 2003

Volkswagen Touareg R5 2003ta godina Redovno servisiran i Registriran ...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 окт 14:08GOLF 5 1.9 TDI 105KS ⚠️180 000KM.SERVISNA

Golf 5 1.9tdi 105ks VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA NIKOGAS NE UDIRANO...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 окт 11:14SEAT LEON 1.6 TDI 105KS. 2011GOD.EURO 5

SEAT LEON 1.6 TDI 105KS 2011GOD EURO 5 FULL OPREMA


6.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 окт 11:14CITROEN C3 1.1 2008GOD.⚠️112 000KM⚠️ 100% KAKO NOVO

CITROËN C 3 1.1 BENZIN 50KW. 2008 GOD. 112 000KM 100% ORIGINALNI SE...


3.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 окт 11:14FIAT BRAVO 1.9 m-jet Dizel 2007

- Kolata ima registracija cela godina 07/2022 - Ima 4 glanc novi gum...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 окт 09:00Range Rover Sport 2015 3.0 tdv6

Range Rover Sport, 2016 3.0 258ks 120000km redovno servisiran vo odli...


40.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 окт 07:13Se prodava pezonceto

Se prodava kupeno od pezo salon prv gazda limuzinka prekrasna ima mal...


3.000 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 €
Гевгелија

Автомобили

12 окт 20:23NISSAN X TRAEL 2.2 DCI

Voziloto e vo potpolna ispravnost,stegnat nema tropanje,dobro podvozj...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Гевгелија

Автомобили

12 окт 18:58BMW X3 disel

Se prodava BMW X3, 2006god. Sega registrirana so zelen karton. Moze ...


8.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 окт 18:30Alfa Romeo 147 Q2 1.9jtd 110kw

Alfa Romeo 147 Q2 1.9jtd 110kw


2.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 окт 16:50BMW X3 2.0-150ks 2006год

BMW X3 2.0-150ks 2006год.Возилото е донесено од Германија.Царинето и ...


7.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 окт 16:47Fiat vo extra sostojba

kolata e vo vozna sostojba, istecena registracija,moze i za delovi. ...


350 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 окт 12:03Се продав Volkswagen Beetle 2.0

Се продава Volkswagen Beetle 2.0 бензин,плин, во многу добра состојба...


2.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 окт 20:22Се продава Opel insignia 2.0 CDTI

Voziloto go ima najvisokoto nivo na oprema: -Board computer -Bluet...


6.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.600 €
Гевгелија

Автомобили

10 окт 20:21Renault Clio 2

reno clio 2 1.5dci prva boja vtor gazda kupen vo mk od salon so realn...


1.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 €
Гевгелија

Автомобили

10 окт 11:16VW TOUAREG

VW Touareg 3.0 TDI Proizveden 10 mesec 2012 godina Prva registracij...


14.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 €
Гевгелија

Автомобили

09 окт 19:53Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам