Гевгелија
                   
438 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Opel Corsa 1.2 vo odlicna sostojba

Se prodava Opel Corsa 1.2 vo odlicna sostojba , kupena nova od salon ...


5.500 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Opel vectra

Opel vectra 2003 godina,dizel 2.2 motor na stranski tabli 077752555


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 сеп 21:58Citroen C4 - 1.6 benzin, Neuvezena -06

Se prodava citroen C4, odlicno socuvana za godinite, bez nikakvi vloz...


3.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.399 €
Гевгелија

Автомобили

20 сеп 21:50NISSAN X TRAEL 2.2 DCI

Voziloto e vo potpolna ispravnost,stegnat nema tropanje,dobro podvozj...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 сеп 21:50AUDI A6 3.0TDI S-LINE

Prodavam AUDI A6 3.0TDI S-LINE vo odlicna sostojba, redovno servisira...


10.699 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.799 €
Гевгелија

Автомобили

20 сеп 21:24Се продав Volkswagen Beetle 2.0

Се продава Volkswagen Beetle 2.0 бензин,плин, во многу добра состојба...


2.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 сеп 20:03Reno laguna karavan

Se progava odlicna


1.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Гевгелија

Автомобили

20 сеп 12:28TOYOTA AYGO

Toyota Aygo 2008god 1.4 D4D KLIMA SEGA NAPRAVEN GOLEM SERVIS NA D...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 сеп 18:39PEUGEOT 307 2.0HDI

Peugeot 307 2002 god 2.0HDI 90KONJA REDOVNO SERVISIRAN NA 27.01....


1.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 сеп 18:38Golf 5 2.0 TDI

Prodavam Golf V 2.0 TDI 140ks vo ekstra sostojba i solidna oprema reg...


4.299 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 сеп 13:29Seat Ibiza 1.9tdi 110ks

Se prodava seat ibiza 1.9tdi 110 konja registrirana ushte 2meseca so ...


1.850 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 сеп 21:51Се продава Opel insignia 2.0 CDTI

Voziloto go ima najvisokoto nivo na oprema: -Board computer -Bluet...


6.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.900 €
Гевгелија

Автомобили

18 сеп 19:30OPEL CORSA D 1.3 CDTI 90KS.6 BRZINI

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 90KS. 6 BRZINI 2008 GOD. VOZILOTO E VO ODLICNA...


3.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 сеп 03:21JEEP COMPAS 4X4 LIMITED FULL OPREMA OD CH

SE PRODAVA JEEP COMPAS 4X4 2011god. 120 KW ,163 KS OPREMEN SO...


9.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 сеп 18:23Passat

Pasatot e vo odlicna sostojba visoko nivo na oprema dvozonski klima...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 сеп 00:01Se prodava Renault Espace 1.9 dci 6+1

Se prodava Renault Espace 1.9 dci 2004 godina 96kw Voziloto e vo odl...


3.850 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 сеп 20:22Skoda Octavia 2.0tdi

Se prodava Skoda Octavia Motor: 2.0 TDI 105 KW 140KS Menuvach: Avto...


7.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 сеп 22:28Skoda Octavia

Se prodava Skoda Octavia 2.0 tdi 4x4,DSG/F1,Laurin & Klement nivo na...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 сеп 22:28Delovi za ford focus mk1 1.8 66kw

Nov set lamela,nova amortizacija,dobar motor i mejnac


450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 сеп 16:45Mercedes C200 CDI 2000

Mercedes C200 CDI 2000 Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 сеп 02:14Touareg R5

Touareg 2.5 motor 2003ta godina


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 сеп 02:13Fiat vo extra sostojba

kolata e vo vozna sostojba, istecena registracija,moze i za delovi. ...


350 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 сеп 02:03CITROEN C5 3.0 V6

Kolata poseduva full oprema i sve si e vunkcionalno ,ima cetri novi g...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 сеп 06:17Se prodava citroen

Ne e registirana


1.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 сеп 21:46Se prodava pezonceto

Se prodava kupeno od pezo salon prv gazda limuzinka prekrasna ima mal...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 сеп 18:54Range Rover Sport 2015 3.0 tdv6

Range Rover Sport, 2016 3.0 258ks 120000km redovno servisiran vo odli...


41.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 сеп 13:53OPEL Kadett 1988 vo odlicna sostojba !!!

Se prodava OPEL Kadett proizveden 1988 godina. Odlicno zacuvana, nika...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 сеп 12:49Se prodava Opel Insignia 2009g 2.0

Voziloto go ima najvisokoto nivo na oprema: -Board computer -Blueto...


6.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 сеп 16:36Kia KARNIVAL 4200EUR

Se prodava ili zamenuva Kia Karnival manuel ,napraven servis pred 100...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 сеп 08:36Volvo V50 2.0d

Volvo V50 2.0 dizel 2007 godina 136 hp, 320 Nm Registrirana + zele...


3.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 сеп 22:39Malo gradsko vozilo Fiat Brava Golf Corsa Polo

Se prodava Fiat Brava, ima klima, voziloto e so full oprema. CENATA ...


999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 сеп 11:53AUDI A4 B7 2.0 TDI 8V S-Line

Se prodava Audi A4 B7 2.O TDI S-Line 8Ventila 140ks 07/08 vo extra so...


6.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 сеп 16:25Vw passat 2.0 tdi R-line ful oprema

Vw passat 2.0 tdi R-line ful oprema soncev krov registriran na mk t...


32.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 сеп 13:53Opel Zafira

Se prodava Opel Zafira 1.9tdi tel/077800700


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 сеп 15:14Se prodava Passat

Passat 1.9 110ks registriran do 07.22 Klimatronik,tempomat,el.prozor...


2.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 сеп 11:08Fiat Grande Punto 1.9 2005

Fiat Punto 1.9 -proizvedeno 2005 god -klima -servo volan +city ser...


2.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 сеп 13:16*AUDI-A6* 2.0TDI

Audi A6 2.0tdi 177ps Full oprema Novi gumi Napraven kompleten s...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 сеп 19:47Mini Moris

Mini Moris -kolata e mnogu zacuvana.Registacija pominata.Mnogu dobro ...


3.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 сеп 09:10Mercedes C200 CDI 2002

Mercedes C200 CDI 2002 Vo odlicna sostojba


3.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 сеп 20:58BMW 530d

Registracija do 9mesec Klimatronik(raboti) Novi gumi Smeneto ulje ...


2.299 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 сеп 14:45Se prodava Renault Scenic

1.9 dci, 4 novi gumi, registracija do juli 2022, Servisirana komplet...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 авг 13:39Страна 2 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам