Гевгелија
                   
438 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Opel Corsa 1.2 vo odlicna sostojba

Se prodava Opel Corsa 1.2 vo odlicna sostojba , kupena nova od salon ...


5.500 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Socuvan skoro napraven golem servis novi 4 zimski gumi

Odlicno socuvan mercedes E270. Full oprema Abs, esp, bas, airbag, par...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 авг 21:30SE PRODAVA PEUGEOT 304 1971GOD OLDTIMER

SE PRODAVA PEUGEOT 304 1971GOD VO SOLIDNA SOSTOJBA CENA PO DOGOVOR k...


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 авг 18:44Mercedes c180 kompresor

Se prodava mercedes c180 kompresor so cela oprema novi letni gumi 202...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 авг 17:59VOLKSWAGEN GOLF VII, 1.6 TDI bluemotion , (110 ks) 2014 God.

Се продава VOLKSWAGEN GOLF VII, 1.6 TDI bluemotion, произведена 2014 ...


11.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 авг 14:34OPEL TIGRA CABRIO

Opel Tigra 1.3 CDTI 70Hp -Centralno -Webasto -El. zadna vrata - 1...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 авг 19:24tojota avensis

oprema:bord kompjuterce,el.retrovizori so greaci,webasto... Novi gum...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 авг 15:41Audi A4(avant) 2.7TDI

Одлично зачувано возило, климатизирано, алуминиумски бандажи, радио/ц...


12.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 авг 10:05Peugeot 307

Se prodava peugeot 307 2006 ta godina1.4 beznin nema plin kolata nee ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 авг 00:11Citroen C5 1.6 hdi

Se prodava citroen c5 2013 godina praven ful servis smeneto lamela po...


5.750 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 авг 00:11Peugeot 307

Se prodava Peugeot 307 2.0 vo odlicna sostojba mnogu socuvano i eks...


3.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 авг 03:10VW GOLF MK5 1.9 TDI 2007

Kompletno Servisiran-Napraven Golem Servis Zameneti Diskovi i Plocki...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 авг 17:47citroen zx 1.6

Kolata e vo odlucna sostojba pali vozi.elektrika na desen retrovizor....


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 авг 14:20OPEL COMBO (patnicko)

Vo odlicna sostojba Klima (odlicno ladi) 1.7cdti dizel Registracij...


2.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 авг 18:36Volkswagen Passat 2.0 TDI

Se prodava VW Passat kupen od deluxe auto so 165000 km i mnogu oprema...


18.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 авг 23:24Zastava 128

Se prodava Zastava 128 cena po dogovor, Kontakt Telefon Bisera 076 62...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јул 12:19Mercedes Benz

C 220 Bluetec 2014 godina Voziloto e vo odlicna sostojba, ima letni ...


19.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јул 09:25Euro Kuka za Peugeot 306 karavan (original)

Se prodava euro kuka za Peugeot 306 karavan (original) Ima i instala...


90 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 јул 13:04MERCEDES C 220 CDI AVANGARDE

MERCEDES C 220 CDI 125kw /170 ps AVANGARDE MOD 2007 EXTRAA tel 07032...


8.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 јул 13:00Pradavam Pasat

Pradavam na ozbilni kupuvaci odlucen aftomobil servis napraven 10 07 ...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 јул 22:25Se prodava Citroen C1

Se prodava Citroen C1.Voziloto e kupeno od Avto Nova 08/2019.Malku vo...


7.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 јул 22:19Ford transit

Продавам транзит јас сум прв сопственик.Возилото има 450 000 реални к...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јул 08:53SKODA Fabia

Се продава Шкода Фабиа 1.2 бензин 2011 година без никакви проблеми.Ја...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јул 08:37Audi A6

Se prodava Audi A6 2.0 TDI za povekje informacii javete se na 071 317...


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јул 16:59MERCEDES C220 CDI AVANGARDE EXTRA

Mercedes c klass 220 cdi vo extra sostojba tel 070324666


8.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 јул 18:24Audi a4 1.9tdi

Se prodava audi a4 1.9tdiregistrirano cela godina klima, motor, menja...


1.850 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 јул 13:02Se prodava Hyundai Santa fe

Se prodava Hyundai Santa fe 2002 god.vo odlicna sostojba. Registriran...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 јул 12:08Mercedes E270 CDI Avantgarde

Колата е во извонредна состојба, одржувана и возена домакински, редно...


6.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 јул 11:58Volvo v40 komplet ili na delovi

Se prodavat polovni delovi za volvo v40/s40 ili celo .So mk dokumenti...


2.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 јул 14:01Се продава Citroen

Citroen xsara picasso 2000 год. 2.0 HDI 90 ks Vo dobra vozna sost...


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 јул 09:03Opel Astra 1.7CDTi

Voziloto e uvezeno od Svajcarija. Plateni se site davacki do registra...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 јул 19:30Mercedes Vito 111CDI

Odlicno socuvano, uvezeno od Svajcarija. Poseduva sistem za ladenje d...


6.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 јул 14:01Opel Vivaro

Se prodava Opel Vivaro vo odlica sostojba! 8+1 Registrirano cela god...


5.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 јун 10:44alfa 156 1.9 jtd za delovi

delovi za alfa 156


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 јун 16:55Passat 99 klimatronik 1.9 tdi 110 81 kw

Kolata e vo odlicna sostojba pali vozi redovno servisirana so karoser...


2.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 €
Гевгелија

Автомобили

20 јун 18:32Mercedes-Benz C270

Se prodava Mercedes-Benz C270 CDI Avangarde -Registriran -4novi gum...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 јун 03:03Hyundai Matrix

Hyundai Matrix


2.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јун 12:34Mercedes A140 benin\plin

Prodavam Mercedes A140, benin\plin.


1.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 јун 08:20Mercedes C220 w203

Se prodava Mercedes C220 w203 vo odlicna sostojba registriran do 08/2...


3.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 јун 11:51Fiat Bravo 1.9 8V multijet

Kolata od oprema poseduva Tempomat Maglenki-dvizenje levo desni K...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 јун 22:06Mercedes C220d, 2002god, avtomatik, dizel

Prodavam mnogu socuvan Mercedes C220d avtomatski menuvac, napraven ko...


3.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 јун 06:10Страна 3 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам