Охрид
                           
366 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

soba sobi

İzdavam soba renovirana komplet so novo kupatilo sobata e so pose...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

05 мар 12:17СОБИ ВО ОХРИД

ИЗДАВАМ 3 СОБИ СО 7 КРЕВЕТИ ВО КУЌА ВО ПОТКРОВЈЕ ПОЗАДИ ТАМАРО МАРКЕТ...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

03 мар 12:12Apartmani za iznajmuvanje

Se izdava apartman vo Villa Tema so moznost za dorucek, so sopstven p...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

28 фев 09:41Studio apartmance za parovi

Izdavam studio so parking vo novite zgradi kaj biljanini tel 076530095


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

27 фев 18:07Apartmani studio

Apartmani vo novite zgradi kaj tamaro cena za parovi 1200 od nok tel...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

27 фев 18:06Iznajmuvame Dvosobni stanovi i Sobi

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

27 фев 12:52Iznajmuvame Dvosobne stanovi i Sobi

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

27 фев 12:52Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Apartman

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

27 фев 12:52Iznajmuvame Dvosobni stanovi i Sobi

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

27 фев 12:52Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

27 фев 12:50Sobi i apartmani Ohrid

Издавам соби, студиа и апартмани во зависност од потребите на гостите...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 фев 16:35Sobi i apartmani Ohrid

Издавам апартмани, студиа и соби во зависност од потребите на гостите...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 фев 16:34Изнајмување на соби

Се издаваат комплет наместени соби во Охрид за: ученици, студенти или...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

19 фев 17:26Se izdava apartman vo Ohrid 070247042

se izdava apartman vo ohrid so poseben vlez,moze za ucenici a moze i ...


8.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

14 фев 20:01Apartmani za studenti

Се издаваат комплет наместени Апартмани во Охрид за: ученици, студент...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

10 фев 13:08Izdavam soba vo ohrid pogodna za studenti

Soba vo ohrid vo prizemna kuca na vinkovacka okolu 30 kvadrati pogodn...


100 €
или предлог цена
Охрид

Соби

05 фев 08:23Stan za familija(4-krev),centar,povolno

Apartmanot e so 2 spalni sobi,kujna,trpezarija kupatilo, wi fi, kab t...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 фев 10:20STUDIO- garsonjera,centar,parking

Studioto- garsonjera e trokrevetno so sopstveno kupatilo i kujna wi f...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 фев 09:19Stan za familija,centar parking,

Apartmanot ima dve sobi od koi ednata e dvokrevetna a drugata trokrev...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 фев 09:18Se izdavaat Apartmani na 150 m od kejot na Ezeroto i plazata

Се издаваат Апартмани на 150 метри од кејот на Охридското езеро! ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

25 јан 14:27Se baraat apatmani ili sobi za podolg period

Se baraat apartmani ili sobi za podolg period


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

25 јан 00:51IZDAVAM APARTMAN NA 50 M DO KEJOT

IZDAVAM GARSONJERA NA SAMO 50 M DO KEJOT .GARSONJERATA POSEDUVA KLIMA...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

16 јан 16:31Apartmani SAS

Se izdavaat 3 apartmani izgradeni 2021 god. na 1 km od centar: - ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

16 јан 10:54Studia i apartmani,centar,parking

Izdavame apartmani za 2-3 lica i pogolemi apartmani (4 do 6 lica), ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

12 јан 13:22APARTMANI BUNGALOVI LILE PESTANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

10 јан 21:58Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Apartman

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

06 јан 09:36Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 јан 11:44Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 јан 17:59Se iznajmuva dvosoban vo centar

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

30 дек 08:17Iznamuvame stan od Oktobar do Maj

Iznajmuvame dvosobni stanovi na turisti, van sezona i pod kirija. S...


200 €
или предлог цена
Охрид

Соби

30 дек 08:16Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan

Se iznajmuva na turisti novi i luksuzno opremeni dvosobni Apartmani/ ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

30 дек 08:15Iznajmuvame Dvosobni stanovi i Sobi

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

29 дек 18:29Stan vo Ohrid so 2 spalni - kirija

Se izdava stan pod kirija od 70m2 vo naselba Biljanini Izvori (vedna...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

28 дек 14:23СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 300 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

СЛОБОДНИ СОБИ ОД 9ТИ АВГУСТ !!! ***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

26 дек 10:55ОХРИД-СОБИ ЕВТИНО УДОБНО РЕЗЕРВИРАЈ

СЛОБОДНИ СОБИ ОД 9ТИ АВГУСТ !!! ***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

26 дек 10:55Iznajmuvame Sobi i Dvosobni Apartmani

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

24 дек 22:49Se iznajmuva Dvosoben stan vo centarot na Ohrid

Se iznajmuva na turisti i kirija od Oktomvri novi i luksuzno opremen ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

24 дек 22:49APARTMANI I SOBI NATIVA

IZDAVAM NOVI SOBI I APARTMANI SO SOPSTVENO KUPATILO, KABELSKA TV, KUJ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

24 дек 16:35Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat na turisti i dnevne prestoj novi i luksuzno opremeni d...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

23 дек 07:30Stan so 2 spalni, 2 kupatila,centar,parking

Stanot e familijaren, kompletno opremen,pogoden za 4- 6 lica(2 famili...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

21 дек 18:10Страна 2 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам