Охрид
                           
366 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVAAT SOBI BO PESHTANI

Se izdavaat sobi za turisti vo Peshtani,na 50m od ezeroto chetiri sob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

29 авг 09:25Kratok prestoj - Ohrid Centar - 2 lica

e izdava za kratok prestoj stan vo centarot na Ohrid 🇲🇰, 250m od st...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

29 авг 08:08LILE PESTANI APARTMANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

29 авг 07:40APARTMANI - Studija vo PESTANI

Se izdavaat apartmani- studija vo Pestani na okolu 80 metri do hotel...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

27 авг 07:35Se izdava studio i apartman

Izdavam studio i apartman na 10 min do centarot na Ohrid. So sopstve...


20 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 авг 20:50*** APARTMAN OHRID АПАРТМАН ОХРИД ***

Izdavam kompletno opremen apartman vo Ohrid na prizemje , potpolno z...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 авг 15:25stan vo ohrid centar

stanot se naoga pozadi skalestata zgrada na 200 metri pozadi Ohridska...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 авг 14:45Издавам соби во Охрид

Издавам соби во куќа, со голем и убав двор, прекрасно средени соби ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

26 авг 12:36⭐⭐⭐ APARTMAN OHRID АПАРТМАН ОХРИД⭐⭐⭐

Издавам комплетно опремен АПАРТМАН- стан во куќа потполно засебен 2 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 авг 10:04Apartmani i sobi vo centar Joce

Izdavam vo centarot na Ohrid, 8 potpolno novi apartmani so 4 zvezdi. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

25 авг 15:45Sobi/Apartmani vo Peshtani - OHRID

Se izdavaat sobi vo Peshtani na samo 20metri od Ohridskoto ezero. So...


30 €
или предлог цена
Охрид

Соби

25 авг 12:19Sobi i apartmani Ohrid

Издавам апартмани, студиа и соби во зависност од потребите на гостите...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

24 авг 11:57Издавам апартмани

Издаваме соби двокреветни, трикреветни четирикреветни, петкреветни со...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

23 авг 14:20Sobi I Apartmani vo Pestani

Se izdavaat sobi vo Pestani,na odlicna lokacija,so pogled na ezero.Se...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

23 авг 10:32Вила Дионис

Вилата се наоѓа во Н. Лагадин на 9 км од Охрид. Собите се комплетно о...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

23 авг 09:30Апартмани Кате 1 - трокреветни - строг центар

Се издаваат трокреветни студија комплетно опремени со сопствено купат...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 авг 11:00Се издаваат соби во Sunny Lake Hostel Ohrid

Се издаваат соби во Хостел Охрид. Строг центар веднаш над чаршијата. ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

21 авг 23:23Sobi vo Trpejca

sobi vo Trpejca


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

21 авг 11:34Екстра сместување во Охрид

Почитувани, издавам апармани,студиа и соби во Охрид во зависност од п...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

21 авг 11:25Sobi na pochetokot od charshijata,cena povolna.

➡️ 077759263 ⬅️ ‼️300‼️ Izdavam sobi vo kukja na samiot pochetok od...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

21 авг 11:01Се изнајмуваат соби во Охрид

Се изнајмуваат соби во индивидуална станбена зграда. Спратот се наоѓа...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

20 авг 07:39Апартмани | Apartmani, Соби | Sobi во Охрид | Ohrid

Се издаваат студија во строгиот центар, во Охрид. Секое студио има св...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

19 авг 13:00APARTMANI SAJCESKI PESTANI

Se izdavaat studia vo Pestani, vednas do ezero. Tel.077 815 161


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

19 авг 02:00Se izdava kamp bungalovOhrid

Na 20m od plaza komplat opremen i blisku do carsijata 075498450 kapac...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

18 авг 17:20Apartman Mirko -Centar

SLOBODEN od 24 Avg.Izdavam apartman vo Ohrid 100m odalecen od pazarot...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

18 авг 16:20АПАРТМАНИ 'МИМИ' ВО ПЕШТАНИ

Се издаваат комплетно опремени апартмани за туристи во Пештани, оддал...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

18 авг 09:07Izdavam apartmani Pestani

Se izdavaat apartmani vo Pestani so zasebna kujna i kupatilo, klimi,...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

17 авг 17:19APARTMAN ZA TURISTI 55m2

IZDAVAM APARTMAN ZA TURISTI VO OHRID 55m2 KUJNA DNEVNA SPALNA KUPATIL...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

17 авг 16:52Izdavam apartman vo Ohrid

Apartmanot e kompletno namesten, raspolaga so 2 sobi , toalet , kujna...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

17 авг 09:36***Sobi***

Iznajmuvam sobi za privatno smestuvanje vo Ohrid. SOBITE SE NAOGAA...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

16 авг 12:30***SOBI***

Собите во Охрид се наоѓаат на ул. Питу Гули во непосредна близина на ...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

16 авг 12:11Sobi za turisti do komercilna banka-100 m od ezero

Apartman - spalna soba so terasa - soba za dneven pretstoj so agolna ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

16 авг 12:09NAJ apartmani za NAj cena vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centarot na gradot, vo mirna i tivka ulick...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

16 авг 11:51Apartmani, Studia - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

16 авг 11:51DE LUX APARTMANI-PROMOTIVNO

Super novi apartmani. Apartmanite se vo nas. Biljanini Izvori, dvo-t...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

16 авг 10:15Se izdavaat studia / се издаваат студија

Се издаваат студија за ноќевање позади автобуската станица - За п...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 16:55Izdavam sobi vo Ohrid centar

Sobi vo strog centar, besplaten parking. Vednas do noviot kruzen kaj ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 12:03Апартмани и соби во Охрид

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 11:53Apartmani Kolevski

Devet kompletno opremeni apartmani, i 2 studia, sekoj so opremena kuj...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 08:52Sobi i apartmani Ohrid

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 08:18Страна 5 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам