140 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SUZUKI GSX-R600 L2 /2012 god/93 KW/AKRAPOVIC/25.000 km

Prodavam SUZUKI GSX-R600 L2, 2012 godina, PRV GAZDA, 93 KW. Motorot e...


7.990 €
или предлог цена
Денес 13:52Промовирано

SUZUKI V-Strom 1000 cc (DL1000A) 2016 god/kuferi/74 KW

Продавам SUZUKI V-Strom 1000 кубика (DL1000A) 2016 година. Со поминат...


9.990 €
или предлог цена
Денес 13:51Промовирано

SUZUKI GSX-R600 L2 /2012 god/93 KW/AKRAPOVIC/25.000 km

Prodavam SUZUKI GSX-R600 L2, 2012 godina, PRV GAZDA, 93 KW. Motorot e...


7.990 €
или предлог цена
Денес 13:52SUZUKI V-Strom 1000 cc (DL1000A) 2016 god/kuferi/74 KW

Продавам SUZUKI V-Strom 1000 кубика (DL1000A) 2016 година. Со поминат...


9.990 €
или предлог цена
Денес 13:51HAMACHI 300CC EXTREME PRO 2023GOD SKROZ NOV MOTOR

Se prodava Hamachi extreme pro 300cc skoro nov kros so pominati 350km...


2.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 €
Денес 13:36SUZUKI K6 1000cc

SERVIS NAPRAVEN NOVI GUMI BRIDGESTONE 2022 SC TOP LEOVINCI OD GRAN...


5.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava Honda cbr 125r

Se prodava Honda cbr 125r 2011 godina,registriran do 05 2024godina,mo...


2.500 €
или предлог цена
Денес 10:05PIAGGIO VESPA LML 150star

Vo odlicna sostojba Plateni davacki do registracija!


1.750 €
или предлог цена
Денес 08:38PIAGGIO BEVERLY 400ie 2009G

VO ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.350 €
или предлог цена
Денес 08:37PIAGGIO BEVERLY 350 SportTouring

VO ODLICNA SOSTOJBA ABS ASR PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


3.750 €
или предлог цена
Денес 08:37APRILIA PIAGGIO SPORTCITY 300ie

VO ODLICNA SOSTIJBA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.150 €
или предлог цена
Денес 08:37Suzuki gsxr 1000

Se prodava suzuki gsxr 1000 ima akrapovic aspuh kapace za zadnoto sed...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.010 €
Денес 06:38malaguti madison 250 RS250

Motorot e vo top sostojba registriran do 07 mesec 250cc


1.500 €
или предлог цена
Вчера 22:15Yamaha dt 125

Yamaha dt 125 vodeno ladenje Vo ispravna sostojba


550 €
или предлог цена
Вчера 21:06Gilera Nexsus

Gilera Nexsus 125CC 2010 godina registrirana cela godina Komplet serv...


1.999 €
или предлог цена
Вчера 18:56  НОВ ОГЛАС

YAMAHA R1 BIGBANG 2014

YAMAHA R1 2014 BIGBANG - AMERICKI PAZAR - REGISTRIRAN 17:03:2024 ...


10.300 €
или предлог цена
Вчера 13:02Honda Monkey

Nov 0 km 070 315 623 Zaneta 070 315 623 Zaneta 070 315 623 Zaneta


3.700 €
или предлог цена
Вчера 10:03KYMCO VENOX 250CC CHOPER/COPER/ЧОПЕР

Se prodava choper Kymco Venox 250cc 2003 godina. Custom sreden vo Bug...


2.550 €
или предлог цена
Вчера 08:18KAWASAKI KXF 450 2015G

VO ODLICNA SOSTOJBA!


2.999 €
или предлог цена
01 јун 17:53SUZUKI RMZ 250

VO ODLICNA SOSTOJBA


3.150 €
или предлог цена
01 јун 17:52Yamaha FZ 6

Се продава Yamaha FZ 6 Моторот е донесен од Германија Регистриран на...


1 €
или предлог цена
01 јун 12:35Prodavam Suzuki Streetfighter

Prodavam Suzuki GSXR 750cc 93kw 1995god Streetfighter Registriran ...


1.900 €
или предлог цена
01 јун 11:06YAMAHA YZF-R1 2008

YAMAHA YZF-R1 2008 
GPR EXHAUST FULL SUSTEM
REG. DO 6 mesec 2023 so z...


6.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.400 €
01 јун 09:14YAMAHA XMAX 250 2015 MOMO DESIGN

YAMAHA XMAX 250 2015 MOMO DESIGN MOTOROT E BUKVALNO KAKO NOV VO PERFE...


4.000 €
или предлог цена
01 јун 09:14SUZUKI GSX-R L0 1000 SO MNOGU DODATNA OPREMA

SUZUKI GSX-R L0 1000 SO MNOGU DODATNA OPREMA CARBON PREDNA MASKA CA...


9.000 €
или предлог цена
01 јун 09:14HONDA TRANSALP XL700V 2012

HONDA TRANSALP XL700V 2012 34.000km NOVI GUMI WRS VIZIR SERVISIRA...


6.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 €
01 јун 09:13DERBI GP1 125cc 2008

DERBI GP1 125cc 2008 Novi gumi pirelli 10.000km REG DO 6.2023 ...


1.700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.850 €
01 јун 09:13Гланц нова за 4 мотори,рег.до 27.07.2026год.

Гланц нова за превоз на четири мотори,рег.до 27.07.2026год.


1.350 €
или предлог цена
31 мај 19:13Piaggio Carnaby 200ie 2008god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се ком...


1.700 €
или предлог цена
31 мај 19:13Aprilia Atlantic 200ie 2003god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се ком...


1.300 €
или предлог цена
31 мај 19:13Suzuki Burgman 150ie 2005god.so rachna kochnica.

. Фиксна цена 1550 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се ко...


1.550 €
или предлог цена
31 мај 19:13Kymco Agility 125i 2010god.

Увоз од Италија,платено се комплет до регистрација. Моторчето е во то...


1.600 €
или предлог цена
31 мај 19:11Gileta Nexus

Се продава Gilera Nexus 2010г максимално сочуван, со поминати 30.000 ...


2.000 €
или предлог цена
31 мај 14:22APRILIA SCARABEO 250CC 2007 REG

MOTOROT E VO DOBRA SOSTOJBA SO MALA POTROSUVACKA UBAV ZA VOZENJE SUPE...


1.400 €
или предлог цена
31 мај 12:38Piaggio Beverly 350

Telefon za kontakt: 070666231 Se prodava Piaggio Beverly 350 - 201...


4.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.400 €
31 мај 12:23Honda cbr 919

Vo odlicna sostojba spremen za sezona, registriran... Za podetalni in...


2.600 €
или предлог цена
31 мај 11:58Aprilia Sportcity 125

Se prodava Aprilia SportCity 125 2007 godina Registriran cela god. ...


По Договор
или предлог цена
31 мај 10:37Honda CBR600

Honda CBR 600 be vlozuvanje cela godina


3 €
или предлог цена
31 мај 08:00Se prodava Beverly Cruiser

Se prodava Beverly Cruiser 500cc 2007god Do registracija


2.750 €
или предлог цена
31 мај 07:42Se prodava Piaggio Beverly

Se prodava Piaggio Beverly 2010godina Do registracija


2.750 €
или предлог цена
31 мај 07:41Yamaha Xt125X

Motorot e zacuvan redovno servisiran i odrzavan registriran e cela go...


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
30 мај 20:03Aprilia Sportcity 250ie 2007g

Aprilia Sportcity 250ie injekton 2007g 2x diska napred smeneto ulj...


1.200 €
или предлог цена
30 мај 17:41Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам