232 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PARKSIDE ПНЕВМАТСКА ШТРАФИЛИЦА

Се продава пневматска штрафилица PARKSIDE , Германија, Штрафилицата...


50 €
или предлог цена
26 авг 20:27Кафемат

Се продава професионален кафемат со две групи во одлична состојба .Це...


1 €
или предлог цена
26 авг 19:48Baterija 20v-2Ah i polnac Parkside NOVI

Odgovaraat za site alati od Parkside koi koristat 20v.


35 €
или предлог цена
23 авг 19:08Masinka za secenje plocki

Solidna


800 МКД
или предлог цена
23 авг 15:36Батер. Пила-Сабјарка 20v PARKSIDE

Батериската пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 2...


6.000 МКД
или предлог цена
19 авг 12:38Svajc aparat Koncar 140 Ameri 380-220 volt

Svajc Aparat Koncar 140 ameri Raboti na 380 i 220 volti


1 МКД
или предлог цена
16 авг 08:24Kluc 47mm - profesionalen

Se prodava kluc 47mm so ekstra kvalitet profesionalen alat. Klucot e ...


111.111.111 МКД
или предлог цена
14 авг 10:14Bater. Pila-Sabjarka 20v PARKSIDE

Bateriskata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2...


6.000 МКД
или предлог цена
11 авг 12:13Pila za cirkular 185mm

Се продава пила видија за циркулар ,Graphite произведена во Полска уп...


500 МКД
или предлог цена
27 јул 14:37PRESA ZA RALICNI DEJNOSTI

poveke informaci na tel;075 207 925


1 €
или предлог цена
25 јул 17:30Inventar za kafic

Se prodava inventar za kafic vo super sostojba -SHANK SO VGRADEN FRI...


5 €
или предлог цена
23 јул 23:59Ostrilka za lanci PARKSIDE

Ostrilkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina na ostr...


4.000 МКД
или предлог цена
16 јун 12:30Kluc za filteri

Se prodava nov profesionalen Germanski alat t.e kluc za filteri za ma...


111.111.111 €
или предлог цена
11 јун 17:15ЦНЦ рутер, ГоБа М1 ПРО CNC Ruter

Произведено во Македонија! Секогаш тука за сервис и резервни делови!...


3.500 €
или предлог цена
10 јун 13:00Mazalica za mast

Se prodavaat mazalici za podmackuvanje za mast. Modelot e prikazan na...


111.111.111 €
или предлог цена
03 јун 20:00PARKSIDE

Novi Podmackuvac za pnevmatski alat Prakam po kargo Cena 250 denar...


250 МКД
или предлог цена
29 мај 12:04Burgii za hilta 60 cm. 8-25 mm

Novi burgii za hilta . Dozina 60 cm Debelina 8,do 25


1 МКД
или предлог цена
30 апр 23:49Hilta 1500w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1500 wati ...


7.000 МКД
или предлог цена
29 апр 12:21Се издава мешалица за бетон

Се издава или продава мешалица за бетон, нова,многу малку користена.


1 €
или предлог цена
21 апр 18:35Lokator na podzemni instalacii Ezicat 550i

Локаторот е во одлична состојба, калибриран. Повеќе информации на те...


По Договор
или предлог цена
31 мар 13:39Cirkular 1350w PARKSIDE

Cirkularot e nov od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1350 wat...


5.000 МКД
или предлог цена
25 мар 11:39Itno prodavam Mlin

Elekto-mlin so 2 pogoni Za melenje na piper i fino brasno od site z...


1 €
или предлог цена
16 мар 10:25Se prodava

Se prodava 2 eden pogolem eden pomal kako na slikata


600 МКД
или предлог цена
16 мар 05:23WMEM 176 Rem power elektro maschinen II generacija

Nov so garanten list kombiniran profesionalen160a inverter aparat za ...


16.600 €
или предлог цена
09 мар 19:41Baterija 20v-2Ah i polnac Parkside NOVI

Odgovaraat za site alati na Parkside koi koristat 20v.


35 €
или предлог цена
04 мар 22:19Oprema za destilacija

Opremata e za destilacija na etrichni masla od lekoviti bilki i plodo...


По Договор
или предлог цена
01 мар 20:51Polnac Parkside 20v

Polnacot e nov,odgovara za site alati na Parkside koi koristat 20v.


15 €
или предлог цена
16 фев 09:48Brusalica Hitachi

Dobro zacuvana brusalica, kupena vo Svajcarija. Viber +3897694020...


4.000 МКД
или предлог цена
09 дек 20:11Se prodava rezacka

Rezacka za oksigen


1 €
или предлог цена
05 дек 20:36Udarna strafilica 20v-4Ah Parkside NOVA

Strafilicata e nova vo kufer,so polnac i baterija od 4Ah i 4kluca(17,...


100 €
или предлог цена
13 ное 07:10Hilta Parkside 1500w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,vo pakovanjeto odat 2 gleta,3 burgii i dodate...


80 €
или предлог цена
12 ное 20:21Ubodna pila Parkside 800w NOVA

Pilata e nova,germansko proizvodstvo.


50 €
или предлог цена
12 ное 18:21Strafilica 20v-2Ah Parkside NOVA

Strafilicata e nova vo kufer so polnac i baterija i komplet bitovi i ...


70 €
или предлог цена
11 ное 08:41Polnac Parkside 20v NOV

Polnacot e nov,odgovara za site alati od Parkside koi koristat bateri...


20 €
или предлог цена
05 ное 09:21Aparat za zavaruvajne i masina za kosejne treva

Aparat za zavaruvajne i masina za kosejne treva


7.500 МКД
или предлог цена
03 ное 18:28BRENER za oksige =8=

BRENER za oksige golemina na dizna 8


По Договор
или предлог цена
30 окт 20:53Alati Parkside NOVI

Strafilica 20v-2Ah - 75 evra Udarna strafilica 10v-2Ah 80 evra


1 €
или предлог цена
28 окт 14:48Strafilica 12v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 12v -...


5.000 МКД
или предлог цена
12 окт 12:04Pili za cirkular 210mm PARKSIDE

Pilite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti za secen...


2.000 МКД
или предлог цена
12 окт 11:28Alat za brusenje

Prodavam alat za brusenje koj se montira na brusalica. Alatot e Germa...


111.111.111 €
или предлог цена
03 окт 18:38Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам