Кавадарци
                   
953 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 7.5 1.6tdi 116ks 2018 167000km

Se prodava golf 7 Sega donesen od germanija so vozenje Ima pominato...


1 €
или предлог цена
- 94 % Попуст
16 €
Кавадарци

Автомобили

27 ное 14:32Промовирано

Vw Passat 1.6tdi 120ks 2015 euro6

Se prodava vw passat 2015 godina Registriran do 07.2023 Napraven ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

26 ное 16:42Промовирано

Bmw 525

Ekstra sostojba ful oprema atest folii na stakla novi gumi servis pre...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 08:27CHEVROLET SPARK 0.8I 52 KS 2007G REG SERVIS UNIKATEN

SO OPREMA BEZ KLIMA 79500 KILOMETRI SERVISIRAN GOLEM I MAL SERVIS N...


1.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 08:26OPEL CORSA 1.3 CDTI 90 KS 2008 GODINA

CENATA E FIKSNA OPEL CORSA 1.3 CDTI 90 KS 2008 GODINA 204000 KM 6...


3.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 08:24Skoda Oktavija 19 tdi

Skoda Oktavija 19 tdi 66kw 90 ks 2003 god reg do 12m 23god so ful opr...


2.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 06:46Ford fiesta 1.6.tdci 90 ks

Kontakt samo na 071 370 733, brojot dole ne postoi.kolata e vo fabric...


3.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 00:44Vw sharan 1.9tdi 2007g stranski za delovi

Pali vozi ispraven avtomatski menuvac stranski za delovi. Desen volan


11 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 22:05Passat 20

Ful oprema Desen volan


3.750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 19:14Chevrolet Camaro

Se prodava Chevrolet Camaro 2016 2.0 275ks donesen od Amerika bez zam...


23.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 18:22Peugeot 508

Vtor sopstvenik kupen od salon na Peugeot


8.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 18:13Peugeot 3008 1.6 HDi - 2010

Se prodava Peugeot 3008 - 2010 godina. 1.6 HDI 110KS - Automatic- Ti...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 17:43Fiat Punto Evo 1.3 Multi Jet

FIAT PUNTO EVO 1.3 62 kw2010 GODINA *START STOP SISTEM *HILL HOLD AS...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 17:40AUDI A6 2.0TDI

Prodavam audi A6 2.0tdi 2008 vo odlicna sostojba


6.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 17:16Fiat bravo 1.9 88kw 2007god

Za po detalni informacii 070359298


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 16:54Peugeot 308 2011 82kw 110ks

Podetalno na tel


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 16:54Mercedes c200

Se prodava Mercedes C200 (2.2) CDI vo odlicna forma, registracija so ...


9.299 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.499 €
Кавадарци

Автомобили

05 дек 15:41SUBARU IMPREZA 2.0 4X4 AWD BOXER MOTOR

Subaru impreza 2.0 2009 4X4 AWD BOXER motor 6 brzini Odlicni letni g...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 14:35SE PRODAVA TOYOTA LAND CRUISER 3.0 2008 GOD FULL

SE PRODAVA TOYOTA LANDCRUISER PROIZVEDEN 2008GOD.3.0 127 KW SO FULL ...


18.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 14:21Citroen C4 1.4 16 ventili Benzin/Plin PRV SOPSTVENIK.

Se prodava Citroen C4 1.4 benzin/plin Prv Sopstvenik. -Plinski ured ...


3.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 13:42Audi A6 3.0TDI QUATTRO 08’

Se prodava Audi A6 vo odlicna sostojba. Proizvedeno 12/2008god. 3.0TD...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 11:45BMW X5 3.0xd Individual 08’

Se prodava BMW X5 vo odlicna sostojba, 2008god na proizvodstvo, 3.0xd...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 11:45Renault Scenic 1.9 DCI,2001god,Klima,Panorama krov 2!

Prodavam Renault Scenic 1.9 DCI,2001god,Klima,Panorama krov 2,registr...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 11:36PEUGEOT 207 SW 1.6HDI (EURO 5 FACELIFT 2010)

PEUGEOT 207 SW 1.6 HDI 92KS 2010/11 GODINA FULL MILLESIM 200 SPECIA...


4.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 10:52Seat Leon 1.4 TSI 125ks Prv sopstvenik

Kolata e kupena od Kadis Za povek informacii javete se na 070 330 ...


5.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 10:49Mercedes Benz Vito 112CDI

Kombeto e tovarno ama se voze so B cat. 2001 godina, 2.2CDI motor 12...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 10:18FORD FIESTA 1.1. 2017God

> 10 X AIR BAG > ABS, ESP, START-STOP > BORD KOMPJUTER > KLIMATRON...


9.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 09:56Се продава Хонда Цивик

Продавам Хонда Цивик 2.2 дизел Број за контакт 072-309-134 Колата е...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Кавадарци

Автомобили

05 дек 09:53PEUGEOT 405 2.0 BENZIN PLIN 1996 GOD

Kolata e zacuvana vo odlicna vozna sostojba Oprema : Klima Ele...


900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 09:51Kia Sportage 2.0 crdi 4wd

Kia Sportage 2.0 crdi 4wd odlicna sostojba, registriran, servisiran, ...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 09:32FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 75KS

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 75KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2010)GOD;...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 09:18SEAT IBIZA 1.4 TDI 80KS

SEAT IBIZA 1.4 TDI 80KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2008)GOD; -FULL O...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 09:18SEAT IBIZA 1.6 TDI 105KS (EURO 5)

SEAT IBIZA 1.6 TDI 105KS (EURO 5) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2011)GOD;...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 09:17MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC)

MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC) -GODINA NA PROIZVODSTVO:...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 09:17NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 105KS

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 105KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2009)GOD; -FU...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 09:17Opel Astra CDTI 1.7

OPEl ASTRA 1.7 CDTI ISUZU motor vo odlicna sostojba


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 дек 08:25....EXTRA.....PASSAT 1.6TDI 2011....GARAZIRAN!!!! NEUVEZUVAN

DAY LIGHTS SVETLA+KORNER LIGHTS -BLUETOOTH + TELEFON - ABS, ESP, SR...


10.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.500 €
Кавадарци

Автомобили

05 дек 07:25Bmw e90 320d 163ks

✅Start stop sistem ✅Navigacija ✅Greaci na sedista ✅Komandi na vola...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

04 дек 23:56BMW X3 - 2.0D 110KW - 150KS X-DRIVE 2007

Опрема: -Централно, со 3 клуча -Електрика на прозорци -Климатроник...


7.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

04 дек 20:51Oltajmer Opel Kadet C

Prodavam Opel Kadett C 1.2 benzin 1979 god Motor 1.2 odlicen .. ...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

04 дек 19:07Audi a6

Audi a6 3.0 TDI Quattro 204 ks 2013 god


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

04 дек 19:05MERCEDES S 350

Mercedes S klasa 350 Amg long verzija Moze zamena


11.111.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

04 дек 16:38Страна 2 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам