Кавадарци
                   
954 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 7.5 1.6tdi 116ks 2018 167000km

Se prodava golf 7 Sega donesen od germanija so vozenje Ima pominato...


1 €
или предлог цена
- 94 % Попуст
16 €
Кавадарци

Автомобили

27 ное 14:32Промовирано

Vw Passat 1.6tdi 120ks 2015 euro6

Se prodava vw passat 2015 godina Registriran do 07.2023 Napraven ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

26 ное 16:42Промовирано

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS

SUZUKI SWIFT 1.3 DIZEL2008G POMINATI 201 000KM SO SERVISNA KNISKA FUL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:29Промовирано

SEAT ALTEA XL

Se prodava seat altea xl 1.9 so full oprema 2007god. 77kw 105ks so p...


99 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

23 ное 12:21Se prodava Mercedes Benz A200 2004 godina

Se prodava mercedes benz A200 2004 godina Registrirana do 08.2023 ...


3.300 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
4.000 €
Кавадарци

Автомобили

23 ное 10:08BMW X3 - 2.0D 110KW - 150KS X-DRIVE 2007

Опрема: -Централно, со 3 клуча -Електрика на прозорци -Климатроник...


7.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

23 ное 09:54FORD GALAXY 1.9 TDI

voziloto e vo odlicna sostojba registrirano skoro cela godina so 4 zi...


1.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 ное 21:54Audi A6 3.0 quattro

Se prodava Audi A6 vo super sostojba Kolata ima visoko nivo na opre...


7.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 ное 17:53RANGE ROVER SPORT 3.0HSE 2010

Se prodava RANGE ROVER SPORT 3.0HSE 2010 godina novi jastuci novi arm...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 ное 17:10Nisan X-trail 4*4 perfektno

Nisanot e vo perfektna sostojba 4*4 Kameri 360 stepeni Soncev krov ...


18.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 ное 15:00Kia Sportage 2.0 crdi 4wd

Kia Sportage 2.0 crdi 4wd odlicna sostojba, registriran, servisiran, ...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 ное 12:49Peugeot 207 1.6Vti 120ks 2009 137000km UNIKAT

Se prodava Peugeot 207 2009 godina 137000km so servisna kniska S...


4.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 ное 09:34BMW X3 2.0 X-DRIVE AUTOMATIC

BMW X3 2.0 X-DRIVE AUTOMATIC (177KS). Kolata e vo perfektna sostojba,...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 ное 17:29SEAT IBIZA 1.6 TDI 105KS (EURO 5)

SEAT IBIZA 1.6 TDI 105KS (EURO 5) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2011)GOD;...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 ное 16:43Peugeot 308 2011 82kw 110ks

Podetalno na tel


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 ное 09:22AUDI A4 TFSI 1.8 170 HP

Se prodava avtomobil Audi A4 2010 godina 1.8 TFSI 170 HP Cena po dog...


7.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 ное 19:35Audi A3 1.9 TDI

Se prodava audi a3 1.9 tdi 110ks Klimatronik ispraven Greaci na s...


2.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 ное 14:51FIAT DOBLO 1.9 MULTIJET 120KS (7 SEDISTA)

FIAT DOBLO 1.9 MULTIJET 120KS (7 SEDISTA) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

19 ное 16:25Rover MOZE I ZAMENA za kola kombe

Prodavam rover 2.0 turbo dizel so klima el.na stakla centralno zakluc...


850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

19 ное 14:36Se prodava golf5 1.9 76kw

Prodavam golf 5 1.9 2006g so full oprema


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 ное 23:04NISSAN JUKE

Dzip NISSAN JUKE CENA: 9.500e 💵 Tel: 070204547 Jas sum vtora gaz...


9.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 €
Кавадарци

Автомобили

18 ное 20:45Ford Tourneo

Ford Tourneo 1.8 tdci 90ks registrirana do 02.2023 so zelen karton ...


4.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 ное 18:58Ford Escort 1.8 Diesel, 1995

Колата е во одлична состојба.


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 ное 16:37SE PRODAVA AUDI A6 3.0 QUATTRO

Kolata e vo odlicna sostojba. Registrirana I servisirana so 4 novi gu...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 ное 14:07Ford Focus 1.6tdci 90 ks 2009g Perfekten

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS Bez Nikakvi Zabeleski Proizvedena e 12...


4.450 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 ное 13:49Audi A4 Ultra 2.0 TDI 150ks

Full oprema i full servisna istorija,uvezeno od Francija registrirano...


22.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 ное 09:59BMW X3 2.0 4x4

Odlicno zacuvan,servisiran i golem i mal servis novi gumi registriran...


6.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 ное 09:31VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS (EURO 5)

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS (EURO 5) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2013)GOD; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 ное 09:05SEAT LEON 1.9 TDI

KOLATA E SEGA UVEZENA PLATENA CARINA TUV HIMOLOGACIJA PREVEDENI DOKUM...


5.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 ное 07:49Mercedes GL350 4 matic AMG

Kolata e kako nova ne e uvezena i redovno servisirana vo mercedes Kol...


60.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 ное 07:11Mercedes S500 4matic AMG NEUVEZEN

Mercedes S500 4matic Long verzija AMG dizain KOLATA E KUPENA OD MERC...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 ное 07:11AUDI A6 2.7 QUATTRO

Se prodava Audi A6 2.7 automatic 2008 god 270 000 pominato Dvozon...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 ное 18:46Ford Focus 1.6tdci 90 ks 2009g Perfekten

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS Bez Nikakvi Zabeleski Proizvedena e 12...


4.450 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 ное 14:35Mercedes S-Class 320 CDI Full Oprema

Se prodava Mercedes S class 2007 godina napraven golem servis smeneti...


11.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 ное 09:50Se prodava BMW XD 320

Se prodava BMW XD 320 2009 godina M paket Parking senzor i senzor z...


8.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 ное 21:27Fiat doblo maxi 2.0 multijet 2012g

Servis napraven odlicni gumi registrirano do 6.23g


1.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 ное 07:39Se prodava seat ibiza 1.4

Kolata e vo odlicna sostojba nema nikakva mana za pojshe info javete ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 ное 22:41Se prodava Fiat Doblo 1.9

Se prodava Fiat Doblo,mnogu socuvano realni kilometri Za podetalni ...


2.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 ное 19:21Se prodava BMW X1 xDrive 1.8d

BMW X1 xDrive 1.8 Dizel, 143 konja, 2011 god, ful oprema, 232.000 km....


7.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 ное 15:01Fiat Bravo 1.9 - extra sostijba, servisirano

Fiat Bravo 1.9 - 88kw/ 120 ks - Klima ured - ABS/ESP/AIRBAG/AUX/ ...


3.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 ное 13:23NISSAN QASHQAI 1.5 DCI PANORAMA

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA KEY LESS (Otklucuva/zaklucuva so ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 ное 08:44Delovi za Peugeot 307 2.0HDI

Delovi za Peugeot 307 2.0HDI. Za poveke inf na tel: 075 536 945 Mar...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 ное 08:11Delovi za Opel Vectra 2.0 DTI

Delovi za Opel Vectra 2.0 DTI Za poveke inf na tel: 075 536 945 Mar...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 ное 08:10Страна 5 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам