Кавадарци
                   
976 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A6 3.0 Quattro

Se prodava Audi A6 3.0 Quattro 2007 servisirano registrirano so zelen...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA

FIAT 500 1.3M-jet 2008G OPREMA: PANORAMA KLIMA SERVO CITY VOLAN ...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

28 мар 08:36Промовирано

Seat leon 1.9tdi 105ks 2009 godina

Seat leon 1.9tdi 105ks 2009 godina menuvac: 5brzini gorivo: dizel ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:07Промовирано

MERCEDES BENZ C 200 BLUETEC 2015 GODINA

Kolata e maksimalno zacuvana vnatresno i nadvoresno od oprema poseduv...


22.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:18Se prodava Audi A6(3.0 quatro) 2007 godina

Se prodava Audi A6 S-line(3.0 quattro). Proizvedeno 2007 godina so po...


3.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:57Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift)

Model:Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift); Godina:2012; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:09RENAULT CLIO 1.2/54 KS 1995 GODINA

Reg do 08.2023 godina Odlicna sostojba


750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:02  НОВ ОГЛАС

OPEL INSIGNIA 2010 2.0 CDTI COSMO,NAVI

Full oprema, Bi-Xenon svetla (auto), kozheni sedista, klimatronik, pa...


7.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:53Opel Vectra

Se prodava Opel vektra 1.9cdti 2005-2006 god vo dobra sostojba donese...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:23CITROEN C4 CACTUS 1.6HDI 73KW

citroen c4 cactus 1.6 blue hdi vo odlicna sostojba full oprema,dva k...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:19FORD FOCUS 2.0 BENZIN ATEST PLIN 2010 GOD FULL

SE PRODAVA FORD FOCUS 2.0 BENZIN PLIN PROIZVEDEN 2010 GOD SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:18  НОВ ОГЛАС

CITROEN C3 1.6 HDI 90 KS EXCLUSIVE 2011 GODINA

CITROEN C3 1.6 HDI 90 KS EXCLUSIVE 2011 GODINA UNIKATEN !!! ...


5.750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:23FIAT 500 1.3 MULTIJET PANORAMA 95 KS EURO5 2011 GODINA

FIAT 500 1.3 MULTIJET 95 KS EURO5 ...


6.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:23FORD FUSION 1.4 TDCI 68 KS 2003 GODINA

Ford fusion 50kw/68ks 2003 godina * Voziloto e vo dobra zacuvan...


2.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:23Toyota avensis d4d 2.0 2006god

TEL: 078213706 Klima ekstra Centralno zakluchuvanje Elektrichni st...


4.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:18  НОВ ОГЛАС

Mercedes ml 280

Se prodava mercedes ml 280 2008 godina amg model,mozna e zamena za pi...


9 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:58  НОВ ОГЛАС

Audi A6

Se prodava Audi A6 2.7 132kw avtomatski menuvac so 8 brzini. Smeneti ...


6 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:35SE PRODAVA TIGUAN 2.0 TDI 2010god

POVEKE INFO NA 070-583-827


12.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:59SE PRODAVA WV TIGUAN 2.0 TDI

SE PRODAVA WV TIGUAN 2.0 TDI FTOR GAZDA UVEZENO OD ITALIJA NAPRAVE...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:59Fiat Sedici 2.0 136 ks Terenec 4x4 na 118.000km

Se prodava Terenec Fiat Sedici 2.0 JTD 136 ka 4x4 na 118. 400 km Pro...


7.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:30  НОВ ОГЛАС

Golf IV Karavan 2002 131ks

Se prodava golf 4 registriran do krajot na 2023 Klimatronik Greaci ...


2.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:28  НОВ ОГЛАС

CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VCDI 163ks AUTOMATIC FULL

NOVA KOLA !!! 98.000KM !!! UNIKAT!!! CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VC...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00MERCEDES C250CDI 4MATIC AUTOMATIC FULL 2010GOD

MERCEDES C250CDI 4MATIC(204KS) AUTOMATIC FULL 2010GOD Kolata e mak...


13.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Seat Ibiza 1.2 TDI Ecomotive 2011/2012god

Seat Ibiza 1.2 TDI ST Ecomotive -Година на производство : 2011 Прва...


5.400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.700 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Audi A6 3.0 Quattro

Se prodava Audi A6 3.0 Quattro 2007 servisirano registrirano so zelen...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Opel insignia

Kolata e vo odlucna sostojba Karoserija i motor perfekt Realni kilo...


6.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:08Opel zafira 1.6 85 kw 2009 god

Opel zafira registrirana do 20.10 .2023vo ekstra sostojba


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:23Seat leon 1.9tdi 105ks 2009 godina

Seat leon 1.9tdi 105ks 2009 godina menuvac: 5brzini gorivo: dizel ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:07LANCIA MUSA 1.3 multijet 2010 godina (Euro 5 facelift)

Lancia Musa 1.3 multijet 2010 Godina Euro 5 Facelift oprema: abs,es...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.350 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:05Ford Mondeo 1.8 TDCI

Se prodava Mondeo (hatchback) 1.8TDCI 125KS Oprema: -Klimatronik (...


123 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:00Seat Leon 1.9tdi 105ks 2007

-Seat Leon- motor: 1.9tdi 77kw 105ks menuvac: 5brzini gorivo: dize...


4.950 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:57Peugeot 308sw 1.6BlueHdi 2015 Business Line Panorama (Euro6)

-Peugeot 308SW Panorama Business Line motor: 1.6BlueHDI 120ks menu...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:57Seat Ibiza 1.9tdi 2009 77kw 105ks

-Seat Ibiza- 1.9tdi 77kw 105ks Kilometri:178.000 menuvac: racen 5...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:57Se prodava FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA

Se prodava FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA OPREMA: KLIMA SERVO C...


5.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.600 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:29VW SHARAN 1.9TDI 4motion

VW SHARAN 1.9 TDI 4MOTION (4X4) 7 SEDISTA NAPRAVEN GOLEM MAL SERVIS...


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:21Citroen Nemo 1.4 hdi 2009 god

Se prodava Citroen Nemo 1.4 hdi 68 ks proizveden 12.2009 godina, vo o...


4.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:18  НОВ ОГЛАС

CHEVROLET SPARK 0.8I 52 KS 2008 GOD TOP SOSTOJBA REG.

0.8I 52 REGISTRACIJA DO 02.2024 GODINA SERVIS KOMPLETNO NAPRAVEN (REB...


1.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:00Opel Agila 1.3 cdti 2009 Fabricka Sostojba

Se prodava Opel Agila 1.3 cdti 70 ks proizvedena 2009 godina, uvezena...


3.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:51  НОВ ОГЛАС

Peugeot 308 1.6 HDI (panorama)

Se prodava pezo 308 1.6 HDI vo super sostojba i full oprema i naprave...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:47Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift)

Model:Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift); Godina:2012; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:43Ford Focus 1.6 TDCI-95 ks (Euro5)

Model:Ford Focus 1.6 TDCI-95 ks (Euro5); Godina:2012; Km:153.000; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:43Audi A5 2.0 TDI-177ks (LED - Facelift - Sportback)

Model:Audi A5 2.0 TDI-177ks (LED - Facelift - Sportback); Godina:201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:43SUZUKI SX4 1.6i 120 KS 4*4 2010 GODINA (EURO5) UNIKAT !!!

UNIKAT!!! PREKRASEN URBAN TERENEC 2010 GO...


6.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:06Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам