Кавадарци
                   
1009 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW CADDY 1.6 TDI 2012

VW CADDY 1.6 TDI 2012 perfektna sostojba eu kuka novi gumi dva kl...


6.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:36Промовирано

VW GOLF 6 2.0 HIGHLINE

VW GOLF 2.0 81KW 110KS UVOZ HOLANDIJA FULL OPREMA CENA PO DOGOVOR


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:16Промовирано

MERCEDES C200CDI KUPEN VO MK!

Se prodava Mercedes C200cdi 2009/2010godina. Kupen vo Makedonija Mak...


11.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:52Промовирано

OPEL CORSA D 1.3 multijet 2010 god FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 MULTIJET PROIZVEDENA 2010 GOD SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:38OPEL AGILA 1.3 multijet 2009 god FULL MOZE ZAMENA

PRODAVA OPEL AGILA PROIZVEDENA 2009 GOD 1.3 multijet 55 KW SO FULL OP...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:38FIAT SEICENTO 0.9 2007 GOD FULL

SE PRODAVA FIAT SEICENTO 900 KUBIKA 40 KW SO FULL OPREMA KLIMA ...


2.690 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:38BMW X5 3.0 X DRIVE 2009 GOD PANORAMA FULL

SE PRODAVA BMW X5 3.0 PROIZVEDEN 2009 GOD SO FULL OPREMA KLIMA EL...


14.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:38FIAT BRAVO 1.9 multijet 110kw SPORT SERVISIRANO

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET PROIZVEDENO 2098 GOD SO FULL OPREM...


4.490 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:38VW GOLF 1.6 FSI 85 KW FULL SERVISIRAN

SE PRODAVA VW GOLF 1.6 FSI 85 KW PROIZVEDEN 2005 GOD SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:38FIAT BRAVO 1.9 Multijet 2008 god.FULL

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET PROIZVEDENO 2008 GOD. SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:37CITROEN C4 CACTUS 1.6HDI 73KW

citroen c4 cactus 1.6 blue hdi vo odlicna sostojba full oprema,dva k...


10.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:36VW CADDY 1.6 TDI 2012

VW CADDY 1.6 TDI 2012 perfektna sostojba eu kuka novi gumi dva kl...


6.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:36Fiat bravo 1.9 88kw 2007god

Za po detalni informacii 070359298


4.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:25BMW 2.0 143 ks 2009 god.

Kolata e so realni km moze proverka kade sakate napraveno servis bez ...


6.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:25Renault Megane IV Business class

Se prodava komplet servisirano so mal servis napraven 05.2023, golem ...


12.399 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:17VW Eos 2.0TDi 140hp

Se prodava VW Eos 2.0TDi 140hp 6+R Od dodatna oprema poseduva: -Na...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:16MERCEDES C200CDI KUPEN VO MK!

Se prodava Mercedes C200cdi 2009/2010godina. Kupen vo Makedonija Mak...


11.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:52PEUGEOT 2008 1.6 HDI - 2018 130000KM

Се продава Peugeot 2008 1.6 HDI Регистрирано со зелен картон. 13000...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 07:55VW Passat CC 2.0TDI PREMIUM EXCLUSIVE

PASSAT CC ''PREMIUM EXCLUSIVE'' 2.0TDI 177ks BLUEMOTION Passatot ...


13.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 07:49FORD MONDEO 2009 g., 1.8 TDCi dizel, ECOnetic, 125 KS

FORD MONDEO 2009 g., 1.8 TDCi dizel, ECOnetic, 125 KS *Klimatronik...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:54  НОВ ОГЛАС

VW POLO

VW POLO 2013 g., 1.2 TDI, Bluemotion *Klimatronik *Bord kompjuter *K...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:49BMW 530 F10

BMW 530 F10 2011 god. Registrirana cela god.so zelen karton 210 000...


11.111.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:32MERCEDES S 350

Mercedes S klasa 350 Amg long verzija Moze zamena


11.111.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:32Se Prodava Seat Ibiza Benz-plin

Seatot e vo dobra sosotojba ima novi gumi klima ispravna rabote i na ...


1.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:15Mercedes-Benz E200 CDI W212 2011

Mercedes E200 CDI 2011 Cena: 13.500€ Plateni davacki do registracij...


13.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:37  НОВ ОГЛАС

RENAULT MEGANE IV 2018 1.5DCI 66KW LED FULL OPREMA

Megane 4 2018,euro6 bez ADBLUE 1.5DCI 66Kw 178.000km Uvezeno od Fr...


15.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:09Opel Vectra

Se prodava Opel vektra 1.9cdti 2005-2006 god vo dobra sostojba donese...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.500 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:38Mercedes-Benz e classe 200

Mercedes Benz e classe 200 2015godina euro 6 automatik 7g tip tronic ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:14AUDI A3 FACELIFT 1.9TDI

AUDI A3 1.9 77KW 2009 GODINA FACELIFT UVEZENA OD GERMANJA EDEN I EDIN...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:09Seat Leon 2.0 TDI

Seat Leon 2.0 TDI 140ks Od oprema poseduva: Elektrika na prozor...


4.370 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:37Mercedes c220 2015

Vtor gazda doneseno od germanija top sostojba moze proverka vo sekoe ...


11 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
23.500 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:12Se prodava Fiat Punto 1.2 vo odlicna sostojba

Se prodva Fiat 188 Punto 1.2 IE 8V benzin so realna kilometraza 2001...


1.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Golf 4 19 tdi

Golf 4 19 tdi 74kw 101ks proizveden 2006 god , denes registriran do 2...


3.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:33Opel Astra 1.7CDTI 125KS

OPEL ASTRA H FaceLift 1.7CDTI 92KW/125KS(noviot motor) 6stepen menu...


4.250 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.600 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:22Alfa Mito 1.6M-Jet 88kw / 120ks 2008G

Alfa Mito 1.6M-Jet 88kw / 120ks 2008G Odlicna Sostojba Registrirana...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:56LANCIA MUSA 1.3 MULTIJET 95 KS EURO5 UNIKATNO VOZILO 2010

Lancia Musa 1.3 multijet 2010 Godina Euro 5 Facelift oprema: abs...


4.550 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:56MERCEDES S320 CDI

MERCEDES S320 CDI Odlicna Sostojba Servisiran Komplet 4 Novi Gu...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:56Seat Leon 1.9 TDI 77 kw / 105 ks 2006G

Seat Leon 77kw 105ks Kilometri:210.000 menuvac: racen 5 brzini ...


4.750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:56Fiat 500 1.3M-Jet PANORAMA

FIAT 500 1.3Mjtd 55kw 2008g OPREMA➡️ *Panorama *Aluminiumski banda...


5.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:36FIAT PUNTO EVO 1.3 EURO5

Fiat punto evo 1.3 62kw dizel Uvezeno od Holandija so vozenje. Od op...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:16VW POLO 1.2TDI BLUEMOTION

VW POLO 1.2 55KW 2011GODINA UVEZENO OD HOLANDIJA OD OPREMA POSEDUVA: ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:16AUDI A3 2.0 EURO5 FACELIFT

Audi a3 2.0 103kw 140ks euro5 motor 6 brzini uvezeno od Germanija so ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:16VW GOLF 2.0 110KS

vw GOLF 6 2.0 EURO5 110KS UVEZEN OD GERMANIJA SO VOZENJE PROIZVEDEN...


7.199 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:16Страна 2 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам