Кавадарци
                   
952 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FORD FIESTA 1.6TDCI EURO5

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.6 TDCI 70KW 95KONJA UVEZENA OD HOLANDIJA SO ...


6.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:47Промовирано

LANCIA MUSA 1.3 MULTIJET 2010 (Euro 5 Facelift)

Lancia Musa 1.3 multijet 2010 Godina Euro 5 Facelift oprema: abs,es...


4.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:45Промовирано

VW POLO 1.2 TDI 2010 GOD BLUMOTION FULL

SE PRODAVA VW POLO 1.2 TDI PROIZVEDENO 2010 GOD SO FULL OPREMA BLUMOT...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:50OPEL CORSA 1.2 2009 GOD FULL PERFEKTNA

SE PRODAVA OPEL CORSA 1.2 59 KW PROIZVEDENA 2009 GOD SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:50VW GOLF 1.6 FSI 85 KW FULL SERVISIRAN

SE PRODAVA VW GOLF 1.6 FSI 85 KW PROIZVEDEN 2005 GOD SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:50OPEL AGILA 1.3 multijet 2009 god FULL

SE PRODAVA OPEL AGILA PROIZVEDENA 2009 GOD 1.3 multijet 55 KW SO FULL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:50HONDA CIVIC 2.2 CTDI 07 GOD FULL

SE PRODAVA HONDA CIVIC 2.2 103 KW PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL OPREMA...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:50FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 109KS (TITANIUM)

FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 109KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:32FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 90KS (TITANIUM)

FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 90KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:32SEAT LEON 1.9 TDI 105KS FACELIFT

SEAT LEON 1.9 TDI 105KS FACELIFT -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2009)GOD; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:32FORD FIESTA 1.4 TDCI 70KS (TITANIUM)

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2011)G...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:32AUDI A3 1.9 TDI 105KS FACELIFT

AUDI A3 1.9 TDI 105KS FACELIFT -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2009)GOD; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:31OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125KS (COSMO) EURO5

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125KS (COSMO) EURO5 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:31OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125KS (COSMO) EURO5

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125KS (COSMO) EURO5 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:31VW Golf plus 1.9TDI 105KS TOP VOZILO

VW GOLF PLUS 1.9TDI 105KS 2006G ODLICNA SOSTOJBA TOP VOZILO REGIS...


4.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:31Se prodava FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA

Se prodava FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA OPREMA: KLIMA SERVO C...


5.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:30MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC)

MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC) -GODINA NA PROIZVODSTVO:...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:30Mercedes E320 V6 EVO Avantgarde

Mercedes E320 V6 EVO Avantgarde ODLICNA SOSTOJBA 4 NOVI GUMI SER...


7.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:30NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 105KS

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 105KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2009)GOD; -FU...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:30Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift)

Model:Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift); Godina:2012; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:30VW POLO 1.2 TDI-75 ks (Euro 5-BlueMotion)

Model:VW POLO 1.2 TDI-75 ks (Euro 5-BlueMotion); Godina:2013...; Km...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:30Ford Focus 1.6 TDCI-95 ks (Euro5)

Model:Ford Focus 1.6 TDCI-95 ks (Euro5); Godina:2012; Km:153.000; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:29VW GOLF VII 1.6 TDI-110ks (BlueMotion)

Model:VW GOLF VII 1.6 TDI-110ks (BlueMotion); Godina:2015….; Km:163...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:29Audi A5 2.0 TDI-177ks (LED - Facelift - Sportback)

Model:Audi A5 2.0 TDI-177ks (LED - Facelift - Sportback); Godina:201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:29FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM)-

FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2010)...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:29FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM)

FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM) -FULL OPREMA: -KLIMATONIC; -...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:29AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI

AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI -GODINA NA PROIZVO...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:27Audi A4 Ultra 2.0 TDI 150ks

Full oprema i full servisna istorija,uvezeno od Francija registrirana...


21.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:06Ford Mondeo 2.0 tdci Ghia

2003 Ford Mondeo 2.0tdci Ghia Automatik Kolata ja imam 10g , uvez...


2.450 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.499 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:00Fiat Uno 1.0 IE

Fiat UNO 1.0 IE 1988 Benzin PLIN Novi gumi Nov akomulator Central...


63.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 08:21SUBARU IMPREZA 2.0 4X4 AWD BOXER MOTOR

Subaru impreza 2.0 2009 4X4 AWD BOXER motor 6 brzini Odlicni letni g...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 08:05Golf 3

Info 078 237 668... последна цена за зимање....подоле ни 1денар....н...


1.600 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.850 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 00:15Mercedes GL63 AMG 2016

mozna zamena 071324100 071324100 071324100


69 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

31 јан 21:55Купувам автомобил бензин- плин

Купувам автомобил: бензин-плин во исправна состојба до 700 евра. Д...


700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

31 јан 21:21FIAT 500 1.3 MULTIJET PANORAMA 95 KS EURO5 2011 GODINA

FIAT 500 1.3 MULTIJET 95 KS EURO5 ...


6.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

31 јан 20:36Prekrasno terensko vozilo 4*4

Se prodava gip terenec 4x4 2.0 140kw proizveden 2006 god vo perfektna...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

31 јан 20:15Skoda Fabia 1.4 TDI

Колата е во перфектна состојба Километри реални проверка било каде...


3.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

31 јан 20:07BMW X3 3.0 X DRIVE

Џипот е во одлична состоја.. Највисоко ниво на опрема навигација функ...


7.650 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

31 јан 20:07Se prodava Opel Astra 2005god

Opel Astra 1.4 benzin, 2005 god. Info na tel 078311153 Info na tel...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

31 јан 19:52Bmw 530d

Se prodava bmw e39 530d 184ks Reg do 20.10.22 Servisirana maslo i ...


3.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.350 €
Кавадарци

Автомобили

31 јан 19:12Citroen c5 2.0 hdi

Se prodava citroen c5 2.0 hdi 2004god Klimatronik el stakla el retr...


2.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

31 јан 19:11A6 1 9 DIZEL QUATTRO 4X4 ISPRAVNO REGISTRIRANO ZACUVANA

‼️⚠️‼️⚠️‼️HITNO ⚠️⚠️⚠️HITNO ‼️⚠️‼️⚠️‼️070599769 076402055 TOP SOS...


2.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

31 јан 18:39Страна 3 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам