Кавадарци
                   
999 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA

FIAT 500 1.3M-jet 2008G OPREMA: PANORAMA KLIMA SERVO CITY VOLAN ...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

22 мар 18:38Промовирано

Seat Leon 1.9tdi 105ks 2007 FULL

-Seat Leon- motor: 1.9tdi 77kw 105ks menuvac: 5brzini gorivo: dize...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:20Промовирано

Ford Focus 1.6 TDCI 2012 Limusine Titanium (Navi-Euro5)

-Ford Focus motor:1.6tdci 86kw 116ks -EURO5- menuvac: 6brzini go...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:21НОВ ОГЛАС
Промовирано

CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS DEE JAY 2012 GODINA

CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS 2012 GODINA ...


5.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:57Kia Sportage 2.0 crdi 4wd

Kia Sportage 2.0 crdi 4wd odlicna sostojba, registriran, servisiran, ...


6.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:42Toyota Corolla 1984 oldtimer

Toyota Corolla 1984 godina zacuvana maksimalno, se e funkcionalno na ...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:40Golf 7/VII 1.6TDI

Poveke informacii na tel:070525339


16.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:34Toyota Yaris 1.4 D4D 90ks 2006 godina Automatic

Se prodava Toyota Yaris 1.4 D4D 90ks 2006 godina so avtomatski menuva...


5.199 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.299 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:11Audi A4 Ultra 2.0 TDI 150ks

Full oprema i full servisna istorija,uvezeno od Francija registrirana...


20.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:49PEUGEOT 406

Peugeot 406 prednica nova nov set rebrasti site filtri i maslo smenet...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:02Nisan X-Trail 4*4 2015g. Moze zamena

Nisanot e redovno servisiran odrzuvan 1.6 130 ks 2kluca Klimatron...


18.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 07:54Punto Evo 1.3 m- jet 2010/11 euro 5 motor

Prekrasno gradsko vozilo so niska potrosuvack Mnogu socuvano kako vn...


4.950 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 07:51Prekrasno terensko vozilo 4*4

Se prodava gip terenec 4x4 2.0 140kw proizveden 2006 god vo perfektna...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 07:51Gumi novi 175/70 r14

Vano 072 209 951


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 06:37Gumi 18ka

Novi 2te za 2000


1.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 06:374 Bandashi

Se prodavaat 4ri 072 209 951


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 06:37Guma 205 55 15

Se prodava nova guba


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 06:36Se prodava Citroen

072 209 951


1.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 06:36BMW 320

BMW320 full oprema 2005g Registrirano do 6/2023 Kontakt 071/288-74...


5.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 мар 21:04Terenec Fiat Sedici 2.0 136 ks 4x4 2012g 118.000 km

Se prodava Terenec Fiat Sedici 2.0 JTD 136 ka 4x4 na 118. 400 km Pro...


7.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 мар 19:30Fiat 500

1.2 Benzin Kolata ima golem servis pred 2000 km napraveno i e so ce...


5.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.000 €
Кавадарци

Автомобили

22 мар 19:13GOLF 6

SE PRODAVA GOLF 6 VO ODLICHNA SOSTOJBA. PLATENI SITE DAVACHKI DO REGI...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 мар 18:54FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA

FIAT 500 1.3M-jet 2008G OPREMA: PANORAMA KLIMA SERVO CITY VOLAN ...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

22 мар 18:38Fiat bravo 1.9 88kw 2007god

Za po detalni informacii 070359298


4.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 мар 18:16Bmw e90 320d 163ks

✅Start stop sistem ✅Navigacija ✅Greaci na sedista ✅Komandi na vola...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 мар 15:38Se prodava Mercedes C220 CDI AVANTGARDE 2008 god.

Se prodava Mercedes c220 CDI Avantgarde!!! *godina na proizvodstvo ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 мар 15:05Opel Omega

Opel Omega 2.5 td. Telefon 072229215


2.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 мар 13:21Audi A6

Se prodava Audi A6 2.7 132kw avtomatski menuvac so 8 brzini. Smeneti ...


6 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 мар 12:45Mercedes e270

.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 мар 12:23Vw New Beetle 1.6tdi 110ks 67.000km PORSCHE MK

Vozilo od Porsche MK so 67.000km Se prodava: Vw New BEETLE (Buba) ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 мар 11:42TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 D-4D

TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 D-4D 6stepen menuvac mnogu zacuvana! Redovn...


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 мар 11:38Seat Leon 2.0 TDI

Seat Leon 2.0 TDI 140ks Od oprema poseduva: Elektrika na prozor...


4.475 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 мар 10:18VW SHARAN 2.0 7SEDISTA

KOLATA E UVEZENA OD HOLANDINA 7 SEDISTA 150 000KM NAPRAVEN GOLEM MA...


14.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 мар 09:38FORD FIESTA 1.6TDCI EURO5 -14

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.6 TDCI 70KW 95KONJA UVEZENA OD HOLANDIJA SO ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 мар 09:38SEAT IBIZA 1.2 TDI EURO5

SEAT IBIZA 1.2 DIZEL 55KW UVEZENA OD HOLANDIJA 170 000 FULL OPREMA !!...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 мар 09:38FORD FOCUS 1.6 TITANIUM FULL

FORD FOCUS 1.6 77KW 105KW UVOZ HOLANDIJA FULL OPREMA


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 мар 09:37VW CADDY 1.6 75KW (novo vozilo)

Vozilo e kako novo kako nadvoresno taka i vnatresno napraven servis n...


7.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 мар 08:48Terenec Fiat Sedici 2.0 136 ks 4x4 2012g 118.000 km

Se prodava Terenec Fiat Sedici 2.0 JTD 136 ka 4x4 na 118. 400 km Pro...


7.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

22 мар 07:36Mitsubishi lancer 1.5 benzin plin 2008 vtor gazda

Mitsubishi lancer 1.5 benzin plin 2008 god Vtor gazda.. registriran...


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 23:02ZA OPEL ASTRA KOMPIJUTER

SE PRODAVA KOMPLET KOMPIJUTER ZA OPEL ASTRA BENZIN 1.4 / 16 VENTILA I...


10.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 19:39Продавам Audi A3

Се продава Ауди А3 бензин-плин а-тест Ловато дизна издув Ремус во доб...


1.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 18:56Opel Meriva Cosmo 1.7cdti

Servis Mal I golem ,smeneto vodna pumpa rebrast so zategaci klinesti ...


6.199 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 18:06СЕ ПРОДАВА ЛАДА НИВА 1.7

Ладата е во одлична состојба со нови гуми


2.980 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 17:05Страна 3 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам