Кавадарци
                   
1009 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW CADDY 1.6 TDI 2012

VW CADDY 1.6 TDI 2012 perfektna sostojba eu kuka novi gumi dva kl...


6.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:04Промовирано

Ford Focus 1.6 Diesel Uvoz

Se prodava Ford focus 1.6, proizvedena 07.2012 so prva registracija 0...


7.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.250 €
Кавадарци

Автомобили

27 мај 12:22Промовирано

CITROEN C4 CACTUS 1.6HDI 73KW

citroen c4 cactus 1.6 blue hdi vo odlicna sostojba full oprema,dva k...


9.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.300 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:05Промовирано

Opel Ascona...Askona 1.6s Luxus

Asconata e od vtor sopstvenik,so pominati 78.000 kilometri...prva far...


5.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 мај 16:33Se prodava Mercedes C220 CDI AVANTGARDE 2008 god.

Se prodava Mercedes c220 CDI Avantgarde!!! *godina na proizvodstvo ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 мај 13:53Golf IV Karavan 2002 131ks

Se prodava golf 4 registriran do krajot na 2023 Klimatronik Greaci ...


2.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 мај 12:56VW POLO 1.2TDI BLUEMOTION KLIMATRONIK

VW POLO 1.2 55KW 2011 BLUEMOTION UVOZ OD HOLANDIJA OD OPREMA POSEDUVA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

30 мај 10:57VW GOLF 6 2.0 HIGHLINE

VW GOLF 2.0 81KW 110KS UVOZ HOLANDIJA FULL OPREMA CENA PO DOGOVOR


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7 €
Кавадарци

Автомобили

30 мај 10:57VW POLO 1.2TDI BLUEMOTION

VW POLO 1.2 55KW 2011GODINA UVEZENO OD HOLANDIJA OD OPREMA POSEDUVA: ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5 €
Кавадарци

Автомобили

30 мај 10:57Delovi za audi mercedes golf

Se prodavat delovi Audi a4 1.9tdi 131 pd Golf 4 1.9tdi 116 pd Opel...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 мај 10:21Toyota Rav 4

Se prodava Tojota Rav vo odlicna sostojba povece inf :076--480--212


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 мај 09:38Golf 4 19 tdi

Golf 4 19 tdi 74kw 101ks proizveden 2006 god , denes registriran do 2...


3.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 мај 08:10VW CADDY 1.6 75KW (novo vozilo)

Vozilo e kako novo kako nadvoresno taka i vnatresno napraven servis n...


6.800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
7.200 €
Кавадарци

Автомобили

30 мај 08:10Opel Astra 1.7CDTI 125KS

OPEL ASTRA H FaceLift 1.7CDTI 92KW/125KS(noviot motor) 6stepen menu...


4.250 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.600 €
Кавадарци

Автомобили

30 мај 07:49Chevrolet Camaro

Se prodava Chevrolet Camaro 2016 2.0 275ks donesen od Amerika bez zam...


20.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 мај 16:01Ford Focus II 1.6 TDCI

Se prodava Ford Focus II 1.6 TDCI, 90 KS, 2006 godina, so 270 000 km,...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 мај 13:48Delovi audi a4 i golf 4

Delovi za audi a4 1.9tdi 131hp 2003 karavan Delovi za golf 4 1.9tdi ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 мај 11:04Se prodava golf 2

Se prodava golf 2 1.6 registriran 070 356 846 076 929 988


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 мај 11:04Delovi za mercedes

Polovni delovi za mercedes Novi delovi za mercedes Servis za merced...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 мај 11:03Mercedes CLS350d 4 matic AMG OPTIC

Se prodava Mercedes CLS350d 4matic AMG OPTIC 2012 godina vo perfektna...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 мај 09:59BMW X5 3.0 X DRIVE 2009 GOD PANORAMA FULL

SE PRODAVA BMW X5 3.0 PROIZVEDEN 2009 GOD SO FULL OPREMA KLIMA EL...


14.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 мај 09:38FIAT BRAVO 1.9 multijet 110kw SPORT SERVISIRANO

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET PROIZVEDENO 2098 GOD SO FULL OPREM...


4.490 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 мај 09:38VW GOLF 1.6 FSI 85 KW FULL SERVISIRAN

SE PRODAVA VW GOLF 1.6 FSI 85 KW PROIZVEDEN 2005 GOD SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 мај 09:38Fiat bravo 1.9 88kw 2007god

Za po detalni informacii 070359298


4.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 мај 09:25BMW 2.0 143 ks 2009 god.

Kolata e so realni km moze proverka kade sakate napraveno servis bez ...


6.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 мај 09:25VW Eos 2.0TDi 140hp

Se prodava VW Eos 2.0TDi 140hp 6+R Od dodatna oprema poseduva: -Na...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 мај 09:16PEUGEOT 2008 1.6 HDI - 2018 130000KM

Се продава Peugeot 2008 1.6 HDI Регистрирано со зелен картон. 13000...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 мај 07:55BMW 530 F10

BMW 530 F10 2011 god. Registrirana cela god.so zelen karton 210 000...


11.111.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 мај 21:32MERCEDES S 350

Mercedes S klasa 350 Amg long verzija Moze zamena


11.111.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 мај 21:32Seat Leon 2.0 TDI

Seat Leon 2.0 TDI 140ks Od oprema poseduva: Elektrika na prozor...


4.370 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 мај 18:37Se prodava Fiat Punto 1.2 vo odlicna sostojba

Se prodva Fiat 188 Punto 1.2 IE 8V benzin so realna kilometraza 2001...


1.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 мај 13:00Fiat 500 1.3M-Jet PANORAMA

FIAT 500 1.3Mjtd 55kw 2008g OPREMA➡️ *Panorama *Aluminiumski banda...


5.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 мај 11:36Lada 112

Pominata registracija Udrena od strana moze za delovi Motor zdrav Men...


25.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

27 мај 21:06SE PRODAVA BMW 318

SE PRODAVA BMW 318 143ks FACELIFT 2008 god. MANUELEN MENJAČ, NOVI GUM...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

27 мај 18:43VW Passat B8 2.0

Se prodava Passat B8 2.0TDI Registriran Ovlasteno servisiran Bez oste...


17.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

27 мај 18:24Passat B6 2.0 TDI

Se prodava VW Passat B6 2.0, 140hp, vo odlicna sostojba. Od oprema po...


5.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

27 мај 18:24Mercedes E200

Se prodava Mercedes E200 2011 godina Servisiran, novi gumi Top sostoj...


11.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

27 мај 18:24OPEL ZAFIRA NA DELOVI - 2001 GODINA, 2.0, DIZEL

OPEL ZAFIRA NA DELOVI - 2001 GODINA - DIZEL - 2.0 ZA POVEKJE IN...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

27 мај 16:32RENAULT SCENIC NA DELOVI - '98 god 1.9 dci

RENAULT SCENIC NA DELOVI - 1998 GODINA - DIZEL - 1.9 dCI ZA POVEK...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

27 мај 16:32FIAT BRAVO 1.2 BENZIN '98 GODINA NA DELOVI

Se prodava na delovi Fiat Bravo 1.2, benzin, proizveden 1998 godina. ...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

27 мај 16:30FORD FOCUS KARAVAN 1.6 BENZIN 2000 GOD. NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI FORD FOCUS 1.6 BENZIN KARAVAN PROIZVEDEN 2000 GO...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

27 мај 16:29PASSAT B5.5 KARAVAN 1.9 96KW 2004 GOD. NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI. ZA POVEKJE INFORMACII JAVETE SE NA 076/996-156


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

27 мај 16:28VOLKSWAGEN BORA 1.4 55KW 2000 G BENZIN NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI VOLKSWAGEN BORA 1.4, 55KW, BENZINEC, PROIZVEDEN ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

27 мај 16:27Страна 5 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам