Кавадарци
                   
995 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA

FIAT 500 1.3M-jet 2008G OPREMA: PANORAMA KLIMA SERVO CITY VOLAN ...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:36Промовирано

Audi A6 3.0 Quattro

Se prodava Audi A6 3.0 Quattro 2007 servisirano registrirano so zelen...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Seat Leon 1.9tdi 105ks 2007 FULL

-Seat Leon- motor: 1.9tdi 77kw 105ks menuvac: 5brzini gorivo: dize...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:07Промовирано

Opel Rekord Karavan

Opel Rekord Karavan 1700 kubika. 1970 godina


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 мар 14:12AUDI A4 2007 140KS

Se prodava Audi A4 2007 Od oprema poseduva: -KLIMATRONIK -EL.PROZO...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 мар 13:19Opel Vectra

Za poveke informacii na brojot 070218054 070218054


700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 мар 12:59BMW 525tds Automatik E39 REGISTRIRANO

Se prodava BMW Radio so ekran Mahagoni Dvozonski klimatronic Komandi...


2 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 мар 08:27Peugeot 407 2.0HDi 100kw BEZ CARINA

Se prodava Peugeot 407 Bez carina BG Tablicki Moze da se carini -...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 мар 08:27Prodavam ili menuvam Ford Mondeo.

Ford Mondeo 2.0 Tddi 90 konja. Kolata e perfektno zacuvana. Ne e re...


2.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.350 €
Кавадарци

Автомобили

20 мар 08:07Se prodava BMW X1 xDrive 1.8d

BMW X1 xDrive 1.8 Dizel, 143 konja, 2011 god, ful oprema, 232.000 km....


11.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

19 мар 21:51Jeep Cherokee 2.2 Diesel

Prodavam jeep cherokee 2.2 dizel automatik euro 6 registriran cela go...


18.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

19 мар 17:31Audi Q5

Прв сопственик! Интериерот е зачуван навлаки има ставено како е излез...


13.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

19 мар 17:15Opel astra 1.6 benzin/plin

Opel astra 1.6 benzin/plin


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

19 мар 15:55VW caddy 1.9 td

Vw Caddy 1.9 td


1.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

19 мар 15:45MERCEDES S 350

Mercedes S klasa 350 Amg long verzija Moze zamena


11.111.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

19 мар 15:14AUDI A6 2.0TDI

Prodavam audi A6 2.0tdi 2008 vo odlicna sostojba


6.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

19 мар 14:21Opel astra

se prodava opel astra vo odlicna sostojba tel 077 976 402


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

19 мар 11:20VW TOURAN 1.6 110hp 2015/2016

071324100 071324100 071324100


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 мар 21:53Mercedes GL63 AMG 2016

MERCEDES GL 63 AMG 2016 AMG Performance 410kW - 557 hp V8 engine • Bi...


6 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 мар 21:53Mercedes S500 4matic AMG NEUVEZEN

Mercedes S500 4matic Long verzija AMG dizain KOLATA E KUPENA OD MERC...


80.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 мар 18:28Mercedes GL350 4 matic AMG

Kolata e kako nova ne e uvezena i redovno servisirana vo mercedes Kol...


60.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 мар 18:28Vw passat b8 2.0tdi 150kc

Vw passat b8 2.0 tdi 150kc godinata proizvodstvo:2018 tuka kupen vo mk


21.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 мар 20:43NISSAN TERRANO

Se prodava NISSAN TERRANO na bg tablici vo fabricna sostojba mozna za...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 мар 17:59PEUGEOT 308 1.6 HDI 90KS

PEUGEOT 308 1.6 HDI 90KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2008)GOD; -FULL O...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 мар 16:48Passat 2.0 HITNOO!!!

Kolata e registrirana do 06.2023 Servisirana pred 200km Golem servis ...


50 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 мар 16:12Opel Agila 1.3 cdti 2009 Fabricka Sostojba

Se prodava Opel Agila 1.3 cdti 70 ks proizvedena 2009 godina, uvezena...


3.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 мар 14:27Se prodava Lancia Delta

Se prodava lancia delta, vo odlicna sostojba. Site informacii na vibe...


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 мар 12:35BMW 320d X-drive 177 ks Fabricka Sostojba

Se prodava BMW 320d X-drive 130kw ili 177 ks Face Lift model- Limit E...


7.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 мар 11:48Fiat Sedici 2.0 JTD 136ks 4x4 118.400km

Se prodava Fiat Sedici 2.0 JTD 136 ka 4x4 na 118. 400 km Proizvedena...


7.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.300 €
Кавадарци

Автомобили

17 мар 11:48ITNO!!! MERCEDES BENZ A180 CDI

ITNO ! Se prodava Mercedes A180 CDI, 2008 god. so 230000 iljadi pomin...


3.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 мар 11:42Alfa 156 1.9Jtd 77kw

Alfa 156 1.9jtd 77kw registrirana Vo dobra sostojba smenet set lame...


1.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 21:49Opel Agila 1.3 cdti 2009 Fabricka Sostojba

Se prodava Opel Agila 1.3 cdti 70 ks proizvedena 2009 godina, uvezena...


3.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 10:30BMW 320d X-drive 177 ks Fabricka Sostojba

Se prodava BMW 320d X-drive 130kw ili 177 ks Face Lift model- Limit E...


7.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 10:14Fiat Sedici 2.0 136 ks Terenec 4x4 na 118.000km

Se prodava Terenec Fiat Sedici 2.0 JTD 136 ka 4x4 na 118. 400 km Pro...


7.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 10:14Volvo S40 2.4i

Odlicna sotojba poveke info na tel 078376870


2.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 08:42Audi A3 2.0 TDI

Odlicna sostojba se plateno do registracija


5.499 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 08:42Volkswagen Golf 6 1.6 Highline BiFuel

Odlicna sostojba se plateno do registracija Benzin plin


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 08:42Suzuki Swift 1.3DDiS

Odlicna sostojba se plateno do redistracina


3.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 08:42Volkswagen Golf 7 1.4 TGI Benzin/METAN

Prefektna sostojba odlicno socuvan registriran do 08/23 so zelen kar...


13.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 08:42Land Rover Range rover 3.6 V8 HSE

Odlicna sostojba poveke info na tel 078376870


14.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 08:42Ford Transit Connect

Se prodava Ford Connect 1.8cdti Zasekoja imformacija zvonete na 0703...


123 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 08:30Se prodava VW Touareg 3.0 V6 TDI BlueMotion 4x4

VW TOUAREG 3.0 V6 TDI BlueMotion 4x4 Proizveden 2011g. Uvoz od Ger...


21.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 08:27Se prodava Audi A1 1.6 TDI Ambition - 2012 god.

Kolata e uvezena od Germanija Registrirano do 08/2022 - Diesel -...


8.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 08:27Страна 6 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам